بهترین انیمه های ورزشی (بخش هفتم)

2024-03-28T06:18:00Z موضوع انیمه مانگا لایو اکشن زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

بهترین انیمه های ورزشی (بخش هفتم)

انیمه ژانری است که زیر ژانرهای مختلفی دارد. و در حالی که برخی از آنها فانتزی خالص هستند، در حالی که برخی دیگر در برداشت خود از طرح واقع بینانه تر هستند. در میان دومی‌ها، انیمه‌های ورزشی یک زیرژانر بسیار محبوب هستند و اگرچه شما واقعاً انیمه را با ورزش مرتبط نمی‌دانید، انیمه‌های بسیار خوبی در رابطه با ورزش وجود دارد که انواع ورزش‌های مختلف را به تصویر می‌کشد، از رویدادهای تیمی کلاسیک گرفته تا هنرهای رزمی. این مطلب قصد دارد لیستی از بهترین آنها را برای شما ارائه دهد.

 

بهترین انیمه ورزشی

این فهرست در مجموع شامل ده بخش کاربردی است که بر اساس کیفیت کلی و اهمیت تاریخی رتبه بندی شده اند. ما سعی کرده‌ایم بهترین نمایش‌های انیمه‌ای را انتخاب کنیم که ژانر، سبک یا روح ژانر انیمه ورزشی را منعکس می‌کنند تا از آن‌ها لذت ببرید. شما می توانید اطلاعات اولیه تولید را در مورد هر یک از نمایش ها و همچنین خلاصه ای کوتاه از این انیمه های جذاب ورزشی به دست آورید.

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

بخش پنجم

بخش ششم

بخش هفتم

بخش هشتم

بخش نهم

بخش دهم

 

Kaleido Star

 

Original Release: April 4, 2003 – March 27, 2004
Number of Episodes: 51

سورا نایگینو، دختر جوان ژاپنی، همیشه آرزو داشته است که عضوی از گروه مشهور جهانی Kaleido-Stage و هنرمند ستاره آن شود. بنابراین در سن 16 سالگی تصمیم گرفت در آزمون ورودی هنرمندان شرکت کند، متأسفانه برای او، به محض ورود، ترکیب بد شرایط باعث شد امتحان را از دست بدهد.

او که به والدینش قول داده بود در صورت شکست رویای خود را فراموش کنند، در حال آماده شدن برای بازگشت به ژاپن بود که فرصتی به او اجازه داد تا استعداد خود را ثابت کند و به گروه بپیوندد.

 

tsuritama

 

Original Release: April 13, 2012 – 28 June 28, 2012
Number of Episodes: 12

یوکی سانادا دانش آموز دبیرستانی است که اغلب سخت حرکت می کند و در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارد. هنگامی که به جزیره انوشیما می رسد، هارو را ملاقات می کند، که به او توضیح می دهد که یک بیگانه است و باید به او کمک کند تا ماهی بگیرد. با کمک ناتسوکی که به شاهزاده ماهیگیری ملقب است و بعداً توسط آکیرا، آنها ماموریت نجات انوشیما را دارند.

 

Ginban Kaleidoscope

 

Original Release: October 8, 2005 – December 24, 2005
Number of Episodes: 12

کالیدوسکوپ جینبان (به ژاپنی: 銀盤カレイドスコープ، هپبورن: Ginban Kareidosukōpu، روشن. Kaleidoscope پیست اسکیت) یک رمان سبک ژاپنی است که توسط Rei Kaibaraed توسط Hirozurat و Hirozurat نوشته شده است. یک اقتباس مانگا که توسط جون هاسگاوا نوشته شده بود از سال 2005 تا 2006 در مارگارت پخش شد. یک انیمه اقتباسی از اولین آرک رمان ها از 8 اکتبر 2005 تا 24 دسامبر 2005 در تلویزیون توکیو پخش شد.
داستان حول محور تازوسا ساکورانو، کاندیدای اسکیت نمایشی المپیک ژاپن، و پیت پامپس، یک خلبان بدلکاری کانادایی می‌چرخد. در طول یک دور مقدماتی در مونترال، کبک، کانادا، تازوسا در وسط یک تریپل لوتز می افتد و از هوش می رود. در همان زمان، پیت در اواسط نمایش زمانی که هواپیمای بدلکاری او به دلیل مشکل مکانیکی سقوط می کند، می میرد. متأسفانه برای تازوسا، پیت به طور غیرارادی به مدت 100 روز در بدن او ساکن می شود. در این مدت، تازوسا شروع به ایجاد احساسات عاشقانه برای پیت می کند و عاشق او می شود.

 

DAYS

 

Original Release: July 2, 2016 – December 18, 2016
Number of Episodes: 24 + 5 OVA

تسوکوشی تسوکاموتو پسری خجالتی و بی دست و پا است که اخیراً در دبیرستان سیسکی تحصیل کرده است. هنگام بازدید از Sayuri Tachibana، دوست دوران کودکی خود و سنپای خود در محل کار، Tsukushi مورد هدف گروهی از قلدرها قرار می گیرد: جین کازاما، یک دوست مدرسه ای عجیب و غریب و برونگرا است که او را به بازی فوتبال دعوت می کند در حالی که هیچ چیزی از فوتبال نمی داند.

برای تسوکوشی، این مسابقه ناتوانی او را ثابت می کند، اما استعداد بزرگ جین به اندازه کافی او را مجذوب خود می کند تا متقاعد کند که به باشگاه فوتبال مدرسه بپیوندد. متأسفانه تیم سیسکی بسیار معروف و مورد درخواست جوانان از سراسر کشور است: بنابراین تسوکوشی باید با تلاش و پشتکار تمام تلاش خود را به کار گیرد تا پذیرفته شود.

مطالب مشابه

بهترین انیمه های ورزشی (بخش ششم)
بهترین انیمه های ورزشی (بخش ششم)
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین انیمه های ورزشی (بخش پنجم)
بهترین انیمه های ورزشی (بخش پنجم)
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین انیمه های ورزشی (بخش چهارم)
بهترین انیمه های ورزشی (بخش چهارم)
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین انیمه های ورزشی (بخش سوم)
بهترین انیمه های ورزشی (بخش سوم)
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 3 دقیقه