معرفی برترین انیمه های فصل پاییز 2021

2022-02-19T18:09:00Z موضوع انیمه مانگا لایو اکشن زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

معرفی برترین انیمه های فصل پاییز 2021

در هر فصل از سال انیمه های زیادی شروع به پخش می کنند اما طبیعتا تمامی آنها ارزش تماشا کردن نداشته و خیلی از آنها مخاطبان خاصی را هدف قرار داده اند ( مثل انیمه های مخصوص کودکان یا انیمه های مربوط به بازی های کارتی که طرفداران خاصی دارند )، اما در عین حال بسیاری دیگر هم هستند که برای مخاطبان عام منتشر شده و طرفداران زیادی هم دارند. اگر قصد تماشای انیمه های پرطرفدار فصل پاییز 2021 را دارید این مطلب را از دست ندهید! توجه نمایید این مطلب ترتیب خاصی ندارد و تنها برترین ها لیست شده اند.

1-Komi Can't Communicate

اگر به دنبال یک انیمه کمدی هستید تا حال و هوای خود را عوض کنید، کومی بهترین انتخاب برای شما است. هیتوهیتو یک پسر دبیرستانی ساده است که قصد دارد هیچ توجهی به خودش جلب نکند، اما از بخت بدش کنار الهه کلاس می افتد و همین باعث می شود او دشمنان زیادی در کلاس پیدا کند! این انیمه در مورد تعامل هیتوهیتو با این الهه کلاس به نام کومی است که البته یک مشکل دارد، بسیار خجالتی است و نمی تواند به صورت کلامی با دیگران ارتباط بگیرد. همین قضیه باعث وجود آمدن موقعیت های کمدی متعددی می شود و تعامل این دو نفر با دیگر اعضای کلاس لحظات مفرحی را رقم می زند.

2- Takt Op.Destiny

چه میشد اگر دو غول انیمه سازی جهان، ماپا و مدهاوس با هم انیمه می ساختند؟ خوب این قضیه با این انیمه اتفاق افتاد. تاکت در مورد زمان هرج و مرج در آمریکاست، جایی که در سال 2047 موجوداتی به اسم D2 به زمین حمله کرده اند و برای همین، پخش و اجرای موسیقی توسط مسئولان ممنوع شده است تا از پیشروی D2 جلوگیری شود. در همین حال تاکت آساهینا که فرزند یک پیانیست مشهور است باید به جنگ این موجودات رفته تا بتواند به آرزوی دیرینه خود که موسیقی زدن است دست پیدا کند. مبارزات این انیمه از نقاط قوت آن است و در عین حال تعامل کاراکترها با هم لحظات آرامش بخشی را رقم می زند تا این انیمه یکی از برترین های این فصل لقب بگیرد.

3- Blue Period

یاتورا یاگوچی دانش آموزی باهوش است، اما در عین حال آدمی شر و بدون هدف در زندگی خود است. اما او بالاخره هدف زندگی خود را پیدا کرد، چیزی که به زندگی او معنا بدهد... و این چیز نقاشی است. او قصد دارد به دانشگاه هنرهای توکیو برود چون از پس هزینه های دانشگاه خصوصی برنمی آید، اما دانشگاه توکیو از هر 200 علاقه مند تنها یک نفر را بورسیه می کند... این انیمه برای علاقه مندان به هنر می تواند جذاب باشد و البته انگیزه ای برای هر فردی که نیاز به انگیزه در زندگی خود دارد. یاتورا باید تلاش خود را برای رسیدن به این بورسیه انجام دهد، آنهم در حالی که از باقی افراد بسیار عقب تر است اما او ناامید نمی شود...

4- My Senpai is Annoying

فوتابا ایگاراشی کارمند یک شرکت است، و در این شرکت یک ارشدی دارد که از دو سال پیش به او کمک های بسیاری کرده است. این ارشد که هارومی تاکدا نام دارد زوج عجیبی را با ایگاراشی شکل می دهند، چرا که تاکدا هیکلی به مانند یاکوزا دارد اما در عین حال هیکل ایگاراشی شبیه یک بچه راهنمایی است! با گذشت زمان رابطه این دو پیشرفت کرده و دیگر همکار هم نیستند، بلکه یک زوج کمدی را تشکیل می دهند! اما داستان تماما در مورد این دو نفر نیست و شاهد چندین همکار دیگر این دو نفر نیز خواهیم بود... این انیمه برای طرفداران ژانرهای رومانتیک و کمدی جذاب است.

5- Mieruko-chan

کمدی و ترسناک بودن با هم سازگار نیستند، نه؟! اما این انیمه خلافش را ثابت می کند! میکو یوتسویا می تواند چیزهایی ببیند که دیگران قادر به دیدن آنها نیستند، اما او تصمیم می گیرد به این چیزها محل نگذاشته و مثل قبل زندگی خود را ادامه دهد، اما خوب چنین ایده ای بیشتر به روی کاغذ ممکن است تا در عمل! همزمان با این موجودات ترسناک، ارتباط او با دوست صمیمی اش یوریکاوا هانا صحنه هایی کمدی را رقم می زند، چرا که عقل هانا در شکم اوست! این انیمه می تواند شما را با ژانر جدیدی آشنا کرده و حس کنجکاوی شما در مورد ترکیب کمدی و ترسناک را ارضا کند.

6- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

انیمه شیطان کش یکی از پرطرفدار ترین انیمه های این چند سال است و بخش قطار موگن در واقع همان فیلم سینمایی این انیمه است که به شکل اپیزودیک در آمده است و پیش درآمدی بر فصل جدید این انیمه بود. اتفاقات عجیبی در یک قطار رخ می دهد و حال وظیفه تانجیرو و دوستانش است که رنگوکو را کمک کنند تا این مشکل را از بین ببرد. این انیمه باز هم مبارزاتی نفس گیر دارد و تانجیرو باید بر مشکلاتی که در طول مبارزات برایش به وجود می آید را حل کند.

7- Taishou Otome Otogibanashi

شیما تاماهیکو آدم منفی گرایی است که بعد از حادثه ای که برای دستش اتفاق افتاده امید به زندگی خود را از دست داده و خانواده اش او را پس زده اند. او تنها در ناامیدی در کوه های چیبا زندگی می کند تا جایی که یوزوکی تاچیبانای 14 ساله وارد زندگی او می شود... یوزوکی همسر آینده شیما است که توسط خانواده اش انتخاب شده است و رفته رفته یوزوکی تاثیرش را بر زندگی شیما گذاشته و رنگ را به دنیای خاکستری شیما بر میگرداند. این انیمه در زمان گذشته روایت شده و تعاملات این دو نفر را به نمایش می کشد، از این رو برای طرفداران ژانر عاشقانه جذاب است.

مطالب مشابه

5 مورد عجیب در انیمه ها که برای بیننده ها عادی شده اند!
5 مورد عجیب در انیمه ها که برای بیننده ها عادی شده اند!
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 3 دقیقه
چرا باید انیمه Odd Taxi را تماشا کنید؟!
چرا باید انیمه Odd Taxi را تماشا کنید؟!
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
معرفی سایت های برتر دانلود رایگان انیمه برای کاربران ایرانی
معرفی سایت های برتر دانلود رایگان انیمه برای کاربران ایرانی
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
انیمه های برتر تاریخ
انیمه های برتر تاریخ
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 8 دقیقه