5 انیمه کمدی برتر سال 2021 که شما را از خنده روده بر می کند!

2022-02-24T10:13:00Z موضوع انیمه مانگا لایو اکشن زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

5 انیمه کمدی برتر سال 2021 که شما را از خنده روده بر می کند!

سال 2021 سال پرباری برای صنعت انیمه بود و شاهد انیمه های مختلف خوبی در ژانرهای متفاوتی بودیم، از اکشن و علمی - تخیلی گرفته تا انیمه های کمدی و Slice of Life. در این مطلب قصد داریم بهترین انیمه های کمدی پخش شده در سال 2021 را خدمت شما معرفی کرده، هرچند قابل ذکر است انیمه های فصل زمستان 2022 که الان در حال پخش هستند در این لیست جای نگرفته اند. این لیست ترتیب خاصی ندارد.

Komi Can't Communicate:

مانگای مشهور توموهیتو اودا بالاخره امسال اقتباس انیمه ای خود را دریافت کرد و از قضا شاهد اقتباس خوبی نیز بودیم و از آن استقبال شد، به نحوی که فصل دوم آن هم قرار است در فصل بهار 2022 پخش شود. تادانو هیتوهیتو یک دانش آموز دبیرستانی است که قرار است زندگی دبیرستان خود را آغاز کند و دنبال جنجال و دردسر نیست، بلکه می خواهد زندگی ساده ای داشته باشد، به دور از هیاهو. اما در همین روز اول او الهه کلاس، کومی شوکو را ملاقات کرده و همه چیز این زندگی ساده بهم می ریزد! کومی شخصیتی است که هم باهوش است، هم زیبا و هم با وقار، اما خجالتی است و دوستان زیادی ندارد. کشمکش بین این دو نفر و باقی اعضای کلاس لحظات مفرحی را رقم زده و می تواند چند ساعتی شما را از جنجال های زندگی روزمره دور کند و بخنداند.

Welcome to Demon School! Iruma-Kun Season 2:

فصل اول این انیمه در مورد یک انسان بود که والدینش او را به یک شیطان فروخته اند! و حال او باید با پدربزرگ خود در دنیای شیاطین زندگی کند و به مدرسه برود. او در این بین با دوستان زیادی روبرو شده و البته باید مراقب باشد دیگران نفهمند او یک انسان است، وگرنه او را می خورند! فصل دوم این انیمه قدرت کاراکترهای کمکی را به رخ کشیده و اتفاقات کلاس ناهنجار مدرسه بابیلیس را به رخ می کشد و در عین حال، شوخی های ایروما و دوستانش می تواند شما را شاد کند!

The Way of The Househusband:

این انیمه یک سری نت فلیکس است که زندگی یک رئیس یاکوزای سابق را نشان می دهد که تصمیم گرفته یک مرد خانه دار شود! اما زندگی یک یاکوزای سابق به همین سادگی نیست. با توجه به قیافه ترسناک او و جای زخم ها و تتوهای متعدد او افرادی که با او روبرو می شوند دچار برداشت بد شده و همین سرآغازی است بر کمدی های داخل انیمه. یک خوبی دیگر این انیمه کوتاه بودن آن است که تنها 5 قسمت داشته ( البته فصل دوم انیمه هم پخش شده است ) و همین کار را برای بینندگان راحت می کند. اما طراحی هنری انیمه ممکن است به مذاق همگان خوش نیاید و همگان نمی توانند با ماجراجویی های خانگی تاتسو کنار بیایند!

The Dungeon of Black Company:

کمتر کسی است که با انیمه شاهکار کونوسوبا آشنا نباشد. مانگای بلک کمپانی هم توسط مانگاکای همان کونوسوبا نوشته شده است و طبیعتا شاهد کمدی خوبی هستیم. داستان انیمه در مورد کینجی نینومیا است که توانسته بالاخره به رویای خود که یک زندگی بدون دغدغه است برسد. اما بخت با او یار نیست و در همین زمان به یک دنیای فانتزی دیگه تلپورت می شود! حال او دوباره قصد دارد دنیا را فتح کرده و به بالاترین مراتب برسد. این انیمه به خوبی توانسته کمدی درون شغلی را به رخ کشیده و در عین حال از بدبختی های نینومیا پلات داستانی خوبی بسازد.

Miss Kobayashi's Dragon Maid Season 2:

فصل دوم انیمه مورد انتظار کوبایاشی نه تنها نسبت به فصل یک پسرفت نداشته، بلکه از بسیاری جهات از آن هم بهتر شده است. مبارزات انیمه به شکلی طوفانی به اجرا درآمده و کمدی روان بین شخصیت ها توانسته زوج خوبی با اکشن و داستان انیمه بسازد. همچنین شخصیت های جدیدی نیز به انیمه اضافه شده و باعث جذاب تر شدن داستان آن شده اند. اگر از فصل اول کوبایاشی لذت برده اید، بی شک از فصل دوم آن هم نهایت لذت را خواهید برد.

مطالب مشابه

معرفی برترین انیمه های فصل پاییز 2021
معرفی برترین انیمه های فصل پاییز 2021
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
5 مورد عجیب در انیمه ها که برای بیننده ها عادی شده اند!
5 مورد عجیب در انیمه ها که برای بیننده ها عادی شده اند!
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 3 دقیقه
چرا باید انیمه Odd Taxi را تماشا کنید؟!
چرا باید انیمه Odd Taxi را تماشا کنید؟!
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
معرفی سایت های برتر دانلود رایگان انیمه برای کاربران ایرانی
معرفی سایت های برتر دانلود رایگان انیمه برای کاربران ایرانی
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه