5 مورد عجیب در انیمه ها که برای بیننده ها عادی شده اند!

2022-02-19T16:48:00Z موضوع انیمه مانگا لایو اکشن زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

5 مورد عجیب در انیمه ها که برای بیننده ها عادی شده اند!

انیمه ها واقعی نیستند، همین ایده ساده باعث شده اتفاقات عجیبی در آنها رخ بدهند که برای ما عادی شده اند، در حالی که شاید پذیرش آنها واقعا به همین راحتی هم امکان پذیر نباشد و شاید بهتر باشد بیشتری روی این موارد تفکر کنیم! درست است که انیمه ها در دنیایی خیالی رخ می دهند و همین می تواند دستاویزی برای موارد گوناگون و عجیب باشد، اما اندکی نزدیک بودن به واقعیت هم بد نیست! این شما و این 5 مورد عجیب در انیمه ها که به استاندارد تبدیل شده اند:

1- گذر زمان

حتما شما هم انیمه هایی دیده اید که اهمیتی به زمان نمی دهند و در واقع به یکباره شاهد جهش زمانی عجیبی هستیم، یا بالعکس یک صحنه کوتاه به شکل عجیبی طول می کشد و در واقع بیننده را زجر می دهد. بهترین مثال در این قضیه انیمه مشهور فوتبالیست هاست، جایی که باید چندین قسمت منتظر می ماندیم تا یک کاراکتر شوت بزند و آن شوت به سمت دروازه حریف رفته و ببینیم در نهایت گل می شود یا خیر! این قضیه راهی برای افزایش جذابیت به داستان است اما در بعضی موارد زیاده روی دیده شده و تاثیری منفی برروی داستان می گذارد.

2- رنگ موهای کاراکترها

اگر تا به حال عکس های مدارس ژاپن را تماشا کرده باشید، این مورد را با پوست و گوشت خود حس می کنید. در حالی که ممکن است در واقعیت تمامی افراد یک کلاس موهای مشکی داشته باشند، اما در انیمه کارگردانان دست به پالت رنگ برده و هر مویی را به یک رنگی در می آورند، از صورتی گرفته تا سبز و حتی رنگ هایی سفید و خاکستری، آنهم برای یک دانش آموز! درست است که این رنگ آمیزی به جذابیت بصری انیمه اضافه می کند، اما در عین حال بسیار دور از واقعیت است.

3- سری های طولانی

درست است که انیمه هایی نظیر One Piece، Naruto و Dragon Ball داستانی فوق العاده دارند، اما حقیقتا خیلی طولانی هستند، اینطور نیست؟ در حالی که برای یک سریال غربی شاید حتی 100 قسمت هم زیاد تلقی شود، اما در انیمه به راحتی سری هایی می بینیم که حتی هزار قسمت را هم رد می کنند و خوب برای طرفداران جای تعجب ندارد. حتی خیلی افراد انتظار دارند یک انیمه به راحتی بیش از 100 قسمت دریافت کند و برای فصول متعدد تمدید شود!

4- تمرینات عجیب!

کاراکتری در یک انیمه باید با یک دشمن قدرتمند روبرو شود اما قدرت کافی را ندارد. خوب چه کنیم؟ تمرین! یک کاراکتر به راحتی با چند ماه تمرین و حتی در مواردی چند روز تمرین به شکلی عجیب پیشرفت می کند و در حالی که قبلا نمی توانست نزدیک دشمن نامبرده شود، اما با کمی تمرین به راحتی او را شکست می دهد! در حالی که در واقعیت به همین سادگی نیست و عملا افراد از حدی مشخص نمی توانند بهتر شوند و مسئله تنها به تمرین بستگی ندارد!

5- محبوبیت زیاد یک کاراکتر در جنس مخالف!

حتما شما هم به این مورد برخورده اید. یک کاراکتر مرد از کنار هر کاراکتر زنی که رد می شود او را عاشق خود کرده و تمام آدم های آن انیمه دوست دارند با این مرد ارتباط داشته باشند! او هر کار درست یا اشتباهی انجام دهد باز هم سینه چاک دارد، هرچقدر بد اخلاق باشد باز همه او را دوست دارند و عملا هر کاری کرده تاثیری در علاقه آنها نخواهد داشت! خوب در واقعیت چنین نیست و هرچقدر افراد آدم درستکاری باشند و دوست داشتنی باشند، باز هم دلیل نمی شود همه مشتاق وصال او باشند!

مطالب مشابه

چرا باید انیمه Odd Taxi را تماشا کنید؟!
چرا باید انیمه Odd Taxi را تماشا کنید؟!
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
معرفی سایت های برتر دانلود رایگان انیمه برای کاربران ایرانی
معرفی سایت های برتر دانلود رایگان انیمه برای کاربران ایرانی
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
انیمه های برتر تاریخ
انیمه های برتر تاریخ
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 8 دقیقه
بررسی انیمه Tokyo Revengers
بررسی انیمه Tokyo Revengers
Alternate Text yasharteki
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 2 دقیقه