بهترین بازی های استراتژی در سال 2022(بخش اول)

2022-10-20T08:46:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

بهترین بازی های استراتژی در سال 2022(بخش اول)

بازی های RPG مبتنی بر نوبت یا زمان واقعی، استراتژی بزرگ یا تاکتیکی، ژانرهای فرعی زیادی در چتر بازی استراتژی وجود دارد. به عنوان مثال، در یک بازی، شما می‌توانید کل ناوگان را در یک بازی فضایی فرماندهی کنید، در حالی که در بازی دیگر، به سربازانی که در میدان نبرد می‌جنگند، فرمان می‌دهید.

از آنجایی که انواع مختلفی از بازی ها وجود دارد، ما این لیست خاص از بهترین بازی های استراتژی را فراهم کرده ایم.

 

Supremacy 1914

 

آیا می خواهید کنترل کشورهای جهان را در حالی که درگیر یکی از بزرگترین جنگ های تاریخ نظامی هستند، به دست بگیرید؟ اگر چنین است، باید Supremacy 1914 را برای یک هیجان انتخاب کنید. این یک بازی استراتژیک MMO است که شما و 499 بازیکن دیگر را می بیند که کنترل کشورهای مختلف جهان را در طول جنگ جهانی اول در دست می گیرند.


همانطور که می توانید تصور کنید، بازی کردن هر بازی به زمان زیادی نیاز دارد، و با کشورهای مختلف قابل بازی (هر کدام با انتخاب منحصر به فرد خود از منابع موجود)، با تنوع زیادی روبرو خواهید شد. علاقه مندان به تاریخ همچنین از توجه به جزئیات موجود در همه شهرها و واحدهایی که هر کشور تولید می کند لذت خواهند برد.

Play Supremacy 1914 for free

 

Crusader Kings 3

در مورد یک حرامزاده قاتل یک بازی استراتژیک بزرگ صحبت کنید. در حالی که تنها زمان نشان خواهد داد که آیا این جانشین داستان سرا و نوظهور سلسله‌ای مدعی تاج و تخت سلف خود یعنی Crusader Kings 2 است یا خیر، اما مطمئناً سلطنت خود را با تعالی سلطنتی آغاز کرده است.

Crusader Kings 3 به طور گسترده رابط کاربری سابق بیزانسی این سری را اصلاح کرده است، و آن را به پیشنهادی خوشایند برای بازیکنان جدید تبدیل کرده است، در حالی که بسیاری از عمق این سری را حفظ کرده است. ممکن است شبیه یک نقشه کش استراتژی بزرگ سنتی به نظر برسد، و در حالی که مطمئناً دارای سیستم های عمیق برای راه اندازی جنگ است، قلب Crusader Kings 3 در داستان های شخصی و اغلب خنده دار آن نهفته است.

آیا قدرت را از طریق قدرت نظامی، ثروت، نفوذ مذهبی، دیپلماسی یا دغلکاری بدست خواهید آورد؟ هر یک از شخصیت‌هایی که می‌توانید نقش آن‌ها را بازی کنید، شخصیت و سبک زندگی خاص خود را دارد، و هر یک از اعضای سلسله شما، قبل از اینکه آن را به خط بعدی خود وصیت کند، امپراتوری خود را، خوب یا بد، شکل می‌دهد. این یک بازی است که باعث می‌شود توطئه‌های شخصی پشت درهای بسته به همان اندازه مهم باشد که نبردهای بین کشورها.

 

Offworld Trading Company

Offworld Trading Company درست در انتهای دیگر طیف بازی های استراتژی از Civilization قرار دارد، اگرچه طراح آن، سورن جانسون، نیز روی Civ 4 کار کرده است. در حالی که Civ تاریخ و برخی از آینده بشریت را در بر می گیرد و پیشرفت بشریت را شرح می دهد، Offworld شرکت بازرگانی تماماً به دنبال کسب ثروت با بهره برداری از همسایه سرخ ما، مریخ است.

این یک RTS است که با پیچیدگی های بهترین بازی های مدیریتی تلاقی می کند، بازی هایی که در آن پیروزی با پرتاب تانک به سمت دشمنان یا تخریب پایگاه های آنها به دست نمی آید.

در عوض، سلاح‌های شما منابع و پول نقد هستند که از آنها برای دستکاری بازار استفاده می‌کنید، نه فقط برای ثروتمند شدن، بلکه برای سرکوب کردن رقبای خود. ممکن است انتظار نداشته باشید که یک بازی استراتژی اقتصادی بسیار تهاجمی باشد، اما شرکت بازرگانی Offworld شما را تشویق می کند که به اندازه یک جنگ طلب خصمانه باشید.

 

XCOM 2

XCOM 2 یکی از بهترین بازی های استراتژی نوبتی است. بهترین بیت‌ها را از سری تا کنون گرفته است - مبارزه وحشیانه، گروه قهرمانان، بیگانگان فریبنده، نبردهای سخت تاکتیکی - و پیشرفت را پس از پیشرفت به اوج می‌رساند.

تعداد زیادی مدهای عالی XCOM 2 وجود دارد که می‌توانند بازی را به مرحله اول برسانند. هر دو تجربه‌های متمایز، اما به همان اندازه ارزشمند را ارائه می‌دهند. تعداد زیادی DLC دیگر XCOM 2 نیز موجود است.

نبردها چالش برانگیز و متنوع هستند، مملو از دشمنان وحشتناک با توانایی های فریبنده و شگفت انگیز، اما بزرگترین تغییرات در لایه استراتژیک مشاهده می شود. شما به سرتاسر جهان سفر خواهید کرد، سلول‌ها را راه‌اندازی می‌کنید، به سایت‌های سیاه نفوذ می‌کنید، و به دنبال منابع بیشتری می‌گردید تا بتوانید سلاح‌ها و ابزارهای قوی‌تری به دست آورید .

مطالب مشابه

گیم های دو نفره که می توانید آنلاین بازی کنید
گیم های دو نفره که می توانید آنلاین بازی کنید
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین بازی های آنلاین آرامش بخش در سال2022
بهترین بازی های آنلاین آرامش بخش در سال2022
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 5 دقیقه
بهترین وبسایت های بازی فکری و آموزشی مغز
بهترین وبسایت های بازی فکری و آموزشی مغز
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین بازی های انیمه برای موبایل
بهترین بازی های انیمه برای موبایل
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه