بهترین بازی های کامپیوتری با گرافیک پایین

2023-01-10T07:08:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

بهترین بازی های کامپیوتری با گرافیک پایین

به دنبال چیز جدیدی برای بازی در رایانه شخصی یا لپ تاپ پایین خود هستید؟ ممکن است شگفت زده شوید که برخی از بازی های با مشخصات پایین تر چقدر عالی به نظر می رسند. در حالی که لپ‌تاپ‌های بازی هر سال آپدیت می‌شوند، اما همه افراد لپ‌تاپ تازه‌ای با GTX 2080 ندارند. برخی از افراد برای سفر به یک نوت بوک نیاز دارند، که اغلب به این معنی است که نمی توانند سخت ترین بازی های رایانه شخصی را انجام دهند. خوشبختانه، در این عصر طلایی بازی، ما تعداد بی‌شماری بازی‌های کامپیوتری با مشخصات کم و عالی داریم که می‌توانیم از آن لذت ببریم.

 

Among Us

Release date: 2018 | Developer: InnerSloth | Link: Steam

اگر می خواهید کمی با دوستان خود سر و کله بزنید، Among Us یکی از آنهاست که می توانید مطمئن باشید که آنها تقریباً بدون توجه به قدیمی بودن دستگاهشان می توانند بازی کنند. حتی اگر این تنها چیزی است که آنها مفید هستند، قابلیت پخش متقابل بین رایانه‌های شخصی و تلفن‌ها را نیز دارد. Among Us قالبی آشنا برای هر کسی است که Werewolf یا سایر بازی های رومیزی گروهی مشابه را بازی کرده است. خدمه ای از مهندسان فضایی رنگارنگ در تلاش برای تعمیر یک کشتی گیر افتاده اند و در عین حال کشف می کنند که چه کسی در میان آنها فریبکاری است که سعی دارد بقیه را بکشد. سرگرمی در این است که شما و دوستانتان بیشتر از افکت های نورپردازی فانتزی می توانید یکدیگر را فریب دهید، بنابراین بازی روی دستگاهی با مشخصات پایین بسیار آسان است.

 

Old School Runescape

Release date: 2013 | Developer: Jagex| Link: Steam

 Runescape مدت زیادی است که وجود داشته است و قطعاً دلیلی برای آن وجود دارد. این MMO مربوط به روزهایی است که بازی‌های آنلاین همیشه شما را در مسیری هموار از مأموریت‌ها و فرصت‌های تسطیح راهنمایی نمی‌کردند. نسخه Old School Runescape شما را به روزهای اولیه دنیای آنلاین خود می برد. ممکن است برای شروع در این یکی بدون ویکی دستی مشکل داشته باشید، اما حداقل رایانه شما را در معرض آزمایش قرار نمی دهد.

 

Untitled Goose Game

Release date: 2019 | Developer: House House | Link: Official site

بازی Goose بدون عنوان بسیار کوتاه است و همچنین مشخصات سیستم مورد نیاز آن نیز بسیار کوتاه است. اگر در هفته‌های پس از راه‌اندازی بازی Goose به نوعی در اینترنت سرگرم شده‌اید، ممکن است از تعداد مم‌های غازی که در حوزه رسانه‌های اجتماعی اصلی بی‌اطلاع به‌وجود آمد، غافل شده باشید. The Goose Game یک گیج پنهان کوچک و جذاب در مورد اینکه یک غاز بسیار سرکش است در یک دهکده کوچک بریتانیایی عجیب و غریب است. در بررسی Untitled Goose Game ما، لوک کمپ می‌گوید: «نمی‌توانم آخرین بازی را به یاد بیاورم که باعث شد در حین بازی آن‌قدر بلند و بارها بخندم».

 

Portal 2

Release date: 2011 | Developer: Valve | Link: Steam page

ما می‌توانستیم تقریباً هر بازی موتور منبع را در اینجا قرار دهیم، از جمله روشی چشمگیر که آن را به سخت‌افزار با مشخصات پایین‌تر تبدیل می‌کند. (البته، این ممکن است به این دلیل باشد که کمی دیر شروع به کار می کند.) در حالی که Half-Life 2 این روزها با حالت های بصری و با وضوح بالاتر می درخشد، Portal 2 یکی از بامزه ترین و باهوش ترین بازی ها است، حتی اگر دلیلی برای بازی نداشته باشید. آن را در 800x600 با تمام تنظیمات به "Low" تبدیل شده است. شما این یکی را بازی نمی‌کنید تا با جلوه‌های گرافیکی جذاب شگفت‌زده شوید - شما در حال بازی برای Stephen Merchant، J.K. صداگذاری فوق‌العاده سیمونز و الن مک‌لین، و البته برای آن کمی با مزه شوخی.

 

Minecraft

Release date: 2011 | Developer: Mojang | Link: Official site

یکی از سوالات اصلی که می بینید به صورت آنلاین در مورد لپ تاپ ها پرسیده می شود این است که "آیا Minecraft را اجرا می کند؟"، که برای مراجعات بعدی، پاسخ به آن "بله احتمالا" است. بلوک بی‌نهایت Mojang از نظر مشخصات سخت‌گیرانه نیست، و زمانی که قرار است ویژگی‌هایی را برای PC Gamer درباره بازی‌های با مشخصات پایین بنویسید، بازی مناسبی است که می‌توانید در لپ‌تاپ با آن بازی کنید. در حالی که این روزها اغلب روی رایانه لوحی، تلفن یا کنسول پخش می شود، اگر بخواهید با رایانه شخصی خود چیزهایی بسازید، آخرین به روز رسانی ها و پشتیبانی از مود را دریافت می کنید.

 

Stardew Valley

Release date: 2016 | Developer: ConcernedApe | Link: Humble Store

یک حس مستقل که زندگی آرام مزرعه ای Harvest Moon را به رایانه شخصی آورد. مزرعه خود را به یک امپراتوری سبزیجات بسازید، به کاوش بروید، در مورد زندگی همسایگان خود بدانید، عاشق شوید و ساکن شوید. گرافیک ساده تضمین می کند که این یکی مانند یک رویا بر روی لپ تاپ شما اجرا می شود و باعث می شود که پروازهای طولانی به سرعت از کنار شما عبور کنند. Stardew Valley چند سالی است که به طور رسمی از کشاورزی co-op پشتیبانی می کند، که بدون شک راهی عالی برای بازگشت به Pelican Town است.

مطالب مشابه

بهترین بازی تیراندازی برای اندروید
بهترین بازی تیراندازی برای اندروید
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
بهترین اپلیکیشن های سلفی برای اندروید
بهترین اپلیکیشن های سلفی برای اندروید
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
بهترین بازی های استراتژی در سال 2022(بخش اول)
بهترین بازی های استراتژی در سال 2022(بخش اول)
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
گیم های دو نفره که می توانید آنلاین بازی کنید
گیم های دو نفره که می توانید آنلاین بازی کنید
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه