لیگ افسانه‌ها، افسانه‌ای همراه با تحریم

2021-10-22T18:11:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 2 دقیقهدرجه کیفی A

لیگ افسانه‌ها، افسانه‌ای همراه با تحریم

لیگ افسانه‌ها، برای کسانی که می‌خواهند افسانه شوند.

لیگ افسانه‌ها (League of Legends) که به صورت مخفف شده‌ی LOL هم شناخته می‌شود، بی شک یکی از پرطرفدارترین بازی‌های ویدیویی دنیا است، شاید با خود بگویید بر چه آمار و مبنایی این حرف را می‌زنیم؟ طبق آمار در سال 2012، این بازی در آمریکای شمالی و اروپا به یک افسانه‌ی واقعی تبدیل شد و آمار بیشترین زمانی که بازیکنان بازی کرده‌اند، به لیگ افسانه‌ها اختصاص پیدا کرد.
این بازی برای انواع سیستم عامل‌ها مثل ویندوز و سیستم عامل مک (سیستم عاملی مخصوص سیستم‌های مخصوص شرکت اپل) و همچنین برای تلفن همراه چه کاربران اندروید و چه کاربران IOS در دسترس است.
خوب است بدانید که لیگ افسانه‌ها یک بازی آنلاین و کاملا رایگان است که در دسترس همگان قرار دارد، از سری ویژگی‌های این بازی، داشتن شخصیت‌های قدرتمند، گرافیک مخصوص به خود، داستان‌های مربوط به هر شخصیت و آیتم‌هایی مخصوص هر افسانه و قهرمان است.
این بازی حدودا صد و بیست قهرمان دارد و عمدتا به صورت انفرادی انجام می‌شود اما در مراحلی شما می‌توانید با کمک دوستانتان به نبرد ادامه دهید. همانطور که گفتیم هر شخصیت یک داستان منحصر به فرد دارد، به طور مثال شخصیت Ashe که یک کماندار قهار است در پانزده سالگی مادر خود را در جنگ از دست می‌دهد و رقبا مدام در حال تلاش برای کشتن او هستند اما اون به سادگی تسلیم نمی‌شود. شخصیت Ashe در بازی لیگ افسانه‌ها، هدفش را دوباره متحد کردن سرزمین مادریش یعنی Frelijord قرار داده است و در این راه بسیار مصمم و استوار است.
علاوه بر شخصیت‌های افسانه‌ای که در بازی لیگ‌ افسانه‌ها وجود دارد، اژدها نیز در این بازی وجود دارد در هر نقشه‌ی بازی لیگ افسانه‌ای، چندین اژدها وجود دارد که با کشتن آنان، امتیازات ویژه و اضافه‌ای به تیم شما داده می‌شود.
بازی لیگ ‌افسانه‌ها، یک بازی آنلاین است که در دسترس همه قرار دارد اما متاسفانه از سال 1398 در پی درگیری‌های سیاسی و که بین ایران و ایالات متحده آمریکا (و وجود تحریم‌ها) به وجود آمده است، لیگ افسانه‌ها بر اساس قوانین آمریکا کسانی که با آی پی ایران وارد بازی می‌شوند را از بازی خارج می‌کند و اجازه‌ی دسترسی نمی‌دهد.


مطالب مشابه

معرفی سه بازی برتر پلی استیشن و ایکس‌باکس
معرفی سه بازی برتر پلی استیشن و ایکس‌باکس
Alternate Text phoenix
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 2 دقیقه
پروژه‌ی میک‌اور یا تغییر، بر روی تلفن همراه شما
پروژه‌ی میک‌اور یا تغییر، بر روی تلفن همراه شما
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
آیا کالاف دیوتی ارزش بازی کردن دارد؟
آیا کالاف دیوتی ارزش بازی کردن دارد؟
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بازی سازان ایرانی و بازی‌هایشان
بازی سازان ایرانی و بازی‌هایشان
Alternate Text Tavana
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 5 دقیقه