معرفی سه بازی برتر پلی استیشن و ایکس‌باکس

2021-10-22T18:11:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 2 دقیقهدرجه کیفی A

معرفی سه بازی برتر پلی استیشن و ایکس‌باکس

مقدمه:
کمتر کسی در دنیا وجود دارد که درباره پلی ‌استیشن (PS) و ایکس‌باکس (Xbox) نداند و حتی اگر فردی یکی از این دو کنسول را در خانه‌اش نداشته باشد، حتما به گیم کلاب‌های مختلف سری زده است و چندین بازی متفاوت را امتحان کرده است. در این مقاله قصد داریم تا سه بازی برتر را معرفی کنیم تا شما بتوانید از محبوب‌ترین‌ها و پرطرفدار‌ترین‌های ایکس‌باکس و پلی ‌استیشن با خبر شوید.
نکته‌ای که بهتر است بگوییم:
پلی استیشن و ایکس‌باکس برای همه‌ی رده‌های سنی مناسب است و برای اکثریت رده‌های سنی بازی‌هایی عرضه شده است اما افراد بالای هجده سال بیش از هر رده‌ی سنی دیگری از ایکس‌باکس و پلی استیشن استفاده می‌کنند، به همین دلیل اکثریت آنان دارای محدودیت سنی بالای هجده سال هستند، پس لطفا به رده سنی بازی‌ها توجه بفرمائید.

بازی Resident Evil:
رزیدنت ایول که ژانری هیجانی و تا حدودی اکشن دارد، بیشتر به سمت بقا و ادامه‌ی حیات تمایل دارد. موضوع اصلی، نجات پیدا کردن از ویروس‌هایی کشنده و زامبی‌ها است.
اولین سری در سال 1996 عرضه شد و تا کنون بیش از بیست سری از Resident Evil به دنیا معرفی شده‌ است. آخرین سری این مجموعه درتاریخ هفتم می 2021 یا به عبارتی در تاریخ هفدهم اردیبهشت 1400 عرضه شده است.

رزیدنت ایول را در پلی استیشن خود تجربه کنید.


بازی Mortal Kombat:
یکی از بازی‌های نوستالژیک در ایکس‌باکس، تیکن (tekken) است. افرادی که خاطرات خوشی از تیکن دارند، با سری بازی‌های Mortal Kombat که بیشتر بر روی پلی استیشن بازی می‌شود، ارتباط خوبی دارند. در این مجموعه شما باید با رقیب خود به کمک حرکات رزمی مبارزه کنید و سعی کنید برنده شوید. از روی داستان‌ها و شخصیت‌های مورتال کمبت، فیلم‌های سینمایی متعددی نیز ساخته شده است که بسیار هم محبوب و پرطرفدار هستند.

پوستری رسمی از مورتال کمبت

Overwatch:
بر خلاف مورتال کمبت و رزیدنت ایول که محیطی بسیار خشن دارند، محیط و شخصیت‌های Overwatch فانتزی‌تر است و به صورت تیمی نیز می‌توان آن را بازی کرد. هدف اصلی، تیراندازی است و شما باید به عنوان یک تک تیرانداز بازی کنید. داستان Overwatch در آینده‎‌ای نامشخص اتفاق می‌افتد، آینده‌ای که قبل از آمدنش، عصر طلایی برای انسان‌ها بوده است. در این آینده‌ی نامشخص شما باید یک بحران را کنترل کنید تا بیش از این، باعث خرابی نشود!

نگاهی به شخصیت‌های یکی از بازی‌های پلی استیشن، اورواچ


در پایان:
نمی‌توانیم بگوییم سه بازی معرفی شده، بهترین بازی‌ها هستند اما مطمئن هستیم که این سه بازی در زمینه بازی‌های پلی استیشن و ایکس‌باکس، حرفی برای گفتن دارند و در صنعت بازی سازی انقلابی به پا کرده‌اند. هر سه بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردارند و تا زمانی که یک بار آن‌ها را بازی نکنید از هیجان و جذابیت آنان مطلق نمی‌شوید.
**در این مقاله سعی کردیم به صورت کوتاه، بازی را معرفی کنیم و در عین معرفی، داستان‌های آنان را فاش نکنیم.**

مطالب مشابه

پروژه‌ی میک‌اور یا تغییر، بر روی تلفن همراه شما
پروژه‌ی میک‌اور یا تغییر، بر روی تلفن همراه شما
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
آیا کالاف دیوتی ارزش بازی کردن دارد؟
آیا کالاف دیوتی ارزش بازی کردن دارد؟
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بازی سازان ایرانی و بازی‌هایشان
بازی سازان ایرانی و بازی‌هایشان
Alternate Text Tavana
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 5 دقیقه
عاشقان اکشن، پابجی بازی می‌کنند.
عاشقان اکشن، پابجی بازی می‌کنند.
Alternate Text ReZero
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه