پروژه‌ی میک‌اور یا تغییر، بر روی تلفن همراه شما

2021-10-22T15:18:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

پروژه‌ی میک‌اور یا تغییر، بر روی تلفن همراه شما

بر روی کره زمین حدود هشتاد میلیارد آدم زندگی می‌کند و بر روی تنها کره‌ی خالی قابل سکونت برای انسان‌ها، هزاران هزار دنیا وجود دارد! دنیای سینما، دنیای سریال، دنیای بازی‌های مختلف از بازی‌های ویدیویی گرفته تا بازی‌هایی که بر روی تلفن همراه نصب می‌شوند. یکی از این دنیاهای بسیار مشهور دنیای مد و فشن است دنیایی که میک‌اور (تغییر) را هدیه می‌دهد! و هر ساله عده‌ی بسیار زیادی مجذوب این دنیا می‌شوند و به نحوی به یک طرفدار تبدیل می‌شوند اما افرادی هم هستند که فشن و دنیای مد را دوست دارند اما دنیای بزرگ مد و فشن را انتقاد می‌کنند و دوست دارند مد خود را بسازند.
در گوگل پلی هزاران بازی مربوط به فشن و مد است اما یکی از این بازی‌ها داستان جذاب‌تری دارد و من و شما را بیش از هر بازی دیگری به خودش جذب می‌کند! بازی میک‌اور یا Project Makeover، یکی از بازی‌های ساخته‌ی شرکت Magic Tavern است که امتیاز آن در گوگل پلی 2/4 است که امتیاز نسبتا بالایی به حساب می‌آید.


در میک‌اور، شما باید به عنوان سرپرست یا کارگردان یک پروژه‌ در زمینه مد و فشن بازی کنید و جای مدیر قبلی که یک فرد خودخواه و مغرور است را با مهربانی و محبتتان بگیرید. افراد زیادی برای پروژه‌ی میک‌اور اسم نوشته‌اند و اکثریت آنان کار و حرفه‌ی خود را دارند اما متاسفانه به خاطر عدم اعتماد به نفس و یا نداشتن وقت کافی، از خود غافل شده‌اند و خرابی زیادی را برای خود و محیط پیرامونشان به وجود آورده‌اند، شما در این بازی به پوشش، میک آپ (آرایش) و محیطی که آنان اکثریت وقت خود را در آن می‎گذارند دسترسی دارید و باید بر اساس سلیقه و فشن موردنظر خود، این موارد را اصلاح کنید.


نحوه‌ی بازی به این گونه است که شما باید هر مرحله از بازی را تکمیل کنید: اصل بازی همان بازی معروف و قدیمی جور کردن سه یا چند شکل شبیه به هم، کنار همدیگر است.

مرحله اول بازی میک‌اور در ژانر مد و فشن

پس از اتمام هر مرحله، به شما سیصد سکه می‌دهد که باید با مجموع سکه‌های جمع شده، برای فرد لباس، لوازم آرایشی و یا اثاثیه مورد نیاز را تهیه کنید.

بعضی از مراحل این بازی، واقعا سخت و طاقت فرسا هستند پس با صبر و حوصله زیاد، بازی را نصب کنید!


در بازی میک‌اور، شما کارگردان (که خود شما هستید.) را نیز بر اساس فشن مورپسند و فشنی که دوست دارید آرایش می‌کنید، لباس می‌پوشانید و دوست پیدا می‌کنید. می‌توانید با وارد شدن به حساب فیسبوک دوستان فیسبوکی خود را نیز به میک‌اور دعوت کنید و یا در خود بازی، دوستان جدید پیدا کنید، مزیت داشتن دوست در بازی این است که برای همدیگر قلب یا همان "جان" مورد نیاز برای بازی را ارسال می‌کنید و یا به عنوان هدیه یک قلب دریافت می‌کنید.
اما میک‌اور تنها به این موارد ختم نمی‌شود؛ علاوه بر داشتن مراحل سخت و جذاب و داشتن جشنواره‌های آنلاین زیاد، بازی میک‌اور با سه شخصیت اصلی که در واقع متخصصان اصلی بازی در سه حوزه میک آپ، لباس و طراحی داخلی هستند، داستان‌هایی را برای شما روایت می‌کنند که رابطه و دوستی این سه فرد را به خوبی نشان می‌دهد.

سایت ما بازی میک‌اور را به شما پیشنهاد می‌دهد، پس آن را از گوگل پلی دانلود کنید و نهایت لذت را ببرید.


لینک دانلود بازی میک‌اور برای کاربران اندروید: کلیک کنید!
لینک دانلود بازی میک‌اور برای کاربران IOS: کلیک کنید!

مطالب مشابه

آیا کالاف دیوتی ارزش بازی کردن دارد؟
آیا کالاف دیوتی ارزش بازی کردن دارد؟
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بازی سازان ایرانی و بازی‌هایشان
بازی سازان ایرانی و بازی‌هایشان
Alternate Text Tavana
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 5 دقیقه
عاشقان اکشن، پابجی بازی می‌کنند.
عاشقان اکشن، پابجی بازی می‌کنند.
Alternate Text ReZero
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین بازی Dragon Ball Z برای اندروید (بخش دوم)
بهترین بازی Dragon Ball Z برای اندروید (بخش دوم)
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه