چطور در بازی موبایلی PUGB تیراندازی کنیم؟

2021-12-02T14:46:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

چطور در بازی موبایلی PUGB تیراندازی کنیم؟

قبل از اینکه تیراندازی کردن یاد بگیرید، اول بهتر است زنده بمانید

شاید به نظر برسد که خودتان هم این را می‌دانید، منتها باید در نظر داشته باشید که در نقش یک کاراکتری بازی می‌کنید که بعضی اوقات ضربه زدن و حرکت کردن و نشانه گرفتن و تیراندازی کردنش مثل یک تانک، کُند می‌شود. اصلا همین چیزهاست که زنده ماندن را برایتان در بازی PUBG مشکل می‌کند. انجام دادن همه این کارها هم در تلفن هوشمند به طور همزمان خیلی هم کار راحتی نیست. اگر آن منطقه مشخص‌شده در بازی تنگ و تنگ‌تر شود، کار شما هم به شدت سخت می‌شود و حالا با ده‌ها بازیکن یا بیشتر سروکار دارید.

منصفانه‌ترین نصیحتی که می‌توانم بکنم، این است که اگر در هر وضعیتی از بازی قرار گرفتید، هر وقت فرصت کردید فرار کنید و مجهز شوید. با اینکه کاملا شدنی نیست و احتمالش هم زیاد است که بازیکنان دیگری هم در نزدیکی شما باشند که بتوانند صدای شلیک اسلحه‌تان را بشنوید، اما لازم است تا پایان مبارزه توازن و برتری‌تان را در میدان حفظ کنید. اگر نمی‌توانید تن به تن مبارزه کنید، حداقل هر چه سریع‌تر از آن موقعیت خلاص شوید. چون هرکسی که مقابل شما ایستاده، در تیراندازی دست بالاتر دارد و همین الان است که بزند.

سلامتی و انرژی‌تان را حفظ کنید. چون در مبارزات پایانی می‌توانید از این بازسازی سلامتی و سرعت در مبارزات کمک بگیرید.

فقط در ابتدای بازی از وسایل نقلیه‌تان استفاده کنید که خیلی هم رانندگی با آن‌ها سخت نیست. حالا اگر ماشین‌تان در جای خیلی دوری پارک شده باشد و بخواهید با وسیله‌نقلیه‌ای بکوبید تا جایی بروید، می‌بینید که منطقه مشخص‌شده تنگ‌تر می‌شود و شما هم در جایی با سنگرهای زیادی گیر افتاده‌اید. در پایان بازی همچنین ارزشش را ندارد برای سرعت بیشتر، سروصدای موتور ماشین‌تان را در بیاورید. مخصوصا زمانی که فضای نقشه برای مسیریابی کوچک‌تر شده است. پس باید مثل یک نینجا واقعی حرکت کنید.

چه شکار باشید، چه شکارچی، فقط شلیک کنید. این تنها کاری است که در تیراندازی موبایلی جواب می‌دهد. البته زمانی هم شلیک کنید که مجبور باشید. چون صدای اسلحه هم مانند سروصدای موتور ماشین می‌تواند توجه دیگر بازیکنان را به شما جلب کند.

زمان جمع‌آوری تجهیزات در بازی هم حواستان را جمع کنید که این کار اصلا مال آخرهای بازی نیست. در پایان بازی تا جایی که مهمات‌تان درحال تمام شدن نباشد و مجبور نبودید، زیاد حرکت نکنید و دنبال مهمات نگردید. اما اگر حریص شوید و خواستید مهمات بازیکنان کشته‌شده را بردارید، درجا کشته خواهید شد. چون زمانی که حواس‌تان نیست. کسی شما را زیر نظر دارد که شانس کشتن‌تان را از دست نمی‌دهد.

دوباره می‌گویم زمانی حرکت کنید که مجبور باشید. مخصوصا در آخرهای بازی. در ابتدای بازی که باید جست‌وجو کنید و دنبال مهمات بگردید و سلاح‌تان را شخصی‌سازی کنید و هرکاری که لازم می‌دانید انجام دهید. منتها از زمانی که منطقه مشخص‌شده کوچک‌تر می‌شود، باید حواس‌تان به محدوده باشد و با آن حرکت کنید. نه اینکه مستقیم بزنید به دل بازیکنان. نگران هم نباشید، چون حتی اگر دست‌تان به هیچ‌کسی نرسد، بالاخره مجبور می‌شوید با بازیکنان بازی مواجعه شوید. البته این، کار را برای‌تان راحت‌تر می‌کند تا زمانی که روی چند شلیک اول‌تان متمرکز نشدید و قِلِق کار دست‌تان نیامده، بتوانید نشانه‌گیری کنید و بکشید.

https://ezinearticles.com/?id=9984541&How-to-Shoot-in-Pubg-Mobile

مطالب مشابه

5 دلیل محبوبیت سوپرماریو
5 دلیل محبوبیت سوپرماریو
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
4 مشکل مرسوم در کنسول PS5 و راه‌حل‌هایشان
4 مشکل مرسوم در کنسول PS5 و راه‌حل‌هایشان
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
6 روش انتخاب بازی‌های ویدیویی برای کودکان
6 روش انتخاب بازی‌های ویدیویی برای کودکان
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه