5تا از بهترین بازی ‌های رایگان استیم

2021-12-23T15:51:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

5تا از بهترین بازی ‌های رایگان استیم

پلتفرم استیم، بازی های خیلی زیادی دارد که بازیکنان میتوانند از آنها لذت ببرند و آنها را تجربه کنند.

این مقاله، نگاهی است به 5تا از بهترین بازی های رایگان استیم.

وقتی صحبت از گیمینگ بر روی کامپیوتر میشود، steam نسبت به بقیه پلتفرم ها برتری میابد. صدها هزار بازیکن هر روز وارد استیم می‌شوند تا بازی کنند. به راحتی میتوان گفت که استیم، یکی از موفق‌ترین برنامه‌های بازی‌های کامپیوتری است و شرکت‌های بیشتری برای فروش محصولات خود به گروه استیم می‌پیوندند. حتی بازی های رایگان نیز به این پلتفرم میپیوندند تا محبوبیت و بازیکنان بیشتری بدست بیاورند. در حقیقت تعداد خیلی زیادی از بازی‌های رایگان برای بازی کردن روی استیم وجود دارند اما برخی از آن‌ها خیلی بهتر از بقیه هستند. برای کمک به گیمرها در مورد اینکه چه بازی رایگانی بازی کنند و باید امتحان کنند، این یک نگاه به برخی از بهترین عناوین است که هر کسی می‌تواند در حال حاضر روی استیم، تجربه کند.

Steam

War Thunder

اگر از کسانی هستید که در بازی های جنگی بدنبال تانک، هواپیما، قایق و... هستید، پس باستی که حتما War Thunder را تجربه کنید. این بازی حماسی رایگان را میتوانید بصورت آنلاین و با دوستانتان یا که به تنهایی تجربه کنید.

این بازی، قطعا برای کسانی که به ابزار جنگی و نظامی علاقه دارند، لذت بخش خواهد بود.

وسایل زیادی در بازی وجود دارند که میتوانید با رفتن به لول های بالا آنها را باز کنید، مانند ماشین ها و ابزارها. بازیکنان می‌توانند در نبردی بزرگ با وسایل نقلیه چندگانه یا حالت‌ هواپیما یا که وسایل نقلیه زمینی یا دریایی شرکت کنند.

War Thunder

Apex Legends

بازی های مثل پابجی و فورتنایت، کمک بزرگی به بقیه بازی سازان کردند و عصر جدیدی از بازی های بتل رویال را ایجاد کردند. بازی های که بازیکنان را در نقشه ای بزرگ روبروی هم قرار میدهند و آنها باید در مناطق امن، اسلحه و تجهیزات جمع کنند و دشمنان خود را بکشند.

بتل رویال یک سبک سرگرم‌کننده است و این ژانر در سال‌های اخیر به صورت خیلی زیاد و سریعی رشد کرده‌است. اما این اپکس بود که فرمول اصلی را گرفت و آن را به چیزی تازه و جدید تبدیل کرد.

اپکس لجندز مانند همه بتل رویال هاست با این تفاوت که شامل چندین قهرمان یا همان کاراکتر است که همگی مهارت‌ها و توانایی‌های خاص خود را دارند. با این بازی میتوانید برای ساعت ها سرگرم شوید.

Apex Legends

Counter Strike: Global Offensive

اگر از طرفداران بازی های اول شخص بخصوص سری بازی های کانتر هستید. پس آخرین نسخه از سری بازی های کانتر را از دست ندهید. این بازی اول شخص محبوب ماندگار به مدت زیادی طرفداران را سرگرم کرده‌است و گرچه این نسخه بازی در سال 2012 منتظر شد، اما هنوز هم هرروز صدها نفر از بازیکنان را میزبانی میکند. یک بازی، باید راه درست را برود تا بتواند در steam موفق شود و این CS:GO است که با راهی که پیش گرفته است، توانسته است که در طول یک دهه، بهترین بازی رایگان استیم باشد.

بازیکنان مشتاق اکشن و تیراندازی، قطعا این بازی را در صدر فهرست خود قرار دهند. این بازی روون، سرگرم‌کننده و به شدت رقابتی است.

CS:GO

Halo Infinite

Halo Infinite یک بازی تیراندازی اول شخص است که توسط 343 Industries و استودیو Xbox Game منتشر شده است. این بازی ششمین بازی از سری بازی های Halo است. این بازی قرار بود همزمان با معرفی ایکس باکس سری اس/ایکس منتشر شود اما به تعویق افتاد و در 20 امین سالگرد هیلو منتشر شد.

بخش داستانی این بازی پولی، و بخش چند نفر بازی رایگان است.

Halo Infinite

Dota 2

Dota 2 یک بازی آنلاین در سبک MOBA است که توسط Valve منتظر شده. این گیم در واقع ادامه قسمت اول بازی یعنی Defense of the Ancients است. دوتا2 در اصل یکی در ابتدا، یکی از بخش هایی بود که برای وارکرفت ساخته شده بود و در بعد از این بازی جدا شد و بازی مستقلی را تشکیل داد. دوتا2 بین دو تیم 5 نفره انجام میشود. هر نفر چندین کاراکتر در اختیار دارد که باید با آنها کاراکتر دشمن را نابود کند. تیمی برنده میشود که مجسمه باستانی حریف را که در قلعه آنها وجود دارد، نابود کند.

DOTA2

مطالب مشابه

6تا از ترسناک‌ترین بازی‌ها که میتوانید تجربه کنید
6تا از ترسناک‌ترین بازی‌ها که میتوانید تجربه کنید
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
آموزش دانلود اپکس لجندز Apex Legends
آموزش دانلود اپکس لجندز Apex Legends
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 2 دقیقه
10 بازی برتر موبایلی 2021 که باید آن ها را تجربه کنید
10 بازی برتر موبایلی 2021 که باید آن ها را تجربه کنید
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
افزایش fps گیم‌ در کامپیوتر
افزایش fps گیم‌ در کامپیوتر
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه