6تا از ترسناک‌ترین بازی‌ها که میتوانید تجربه کنید

2021-12-19T03:58:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

6تا از ترسناک‌ترین بازی‌ها که میتوانید تجربه کنید

بازی‌های ترسناک، میتوانند برای شما، هیجان‌انگیزترین تجربیات گیمینگ را بسازند. هدف نهایی این بازی ها، نزدیک کردن شما به مرگ است، اما طوری که در واقعیت نمیرید. این ترس میتواند در یک جامپ اسکیر(صحنه های ترسناک ناگهانی) باشد یا در موسیقی بازی، یا حتی میتواند در داستان و سبک روایت بازی باشد. اینها همه در کنار هم جمع میشوند تا ضربان قلب شما را افزایش دهند.

هرچند ممکن است میزان ترسناکی یک بازی برای افراد مختلف متفاوت باشد، در اینجا وحشت ناک ترین بازی ها را با توجه به تجربه خودمان برای شما لیست کرده ایم. توجه داشته باشید که این لیست به ترتیب نمیباشد.

رزیدنت اویل 2 ریمیک (Resident Evil 2 Remake)

Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake از هر لحاظ استثنایی و کم یاب است. این گیم در واقع یک بازسازی موفق برای عنوان اصلی یعنی Resident Evil 2 است. یکی از دلایل موفقیت این بازسازی، گرافیک خیره کننده نسبت به نسخه اصلی است. علاوه بر این، گیمی کاملا ترسناک است. شما در نقش لئون یا کلر بازی خواهید کرد و راه خود را از میان زامبیانی که ایستگاه پلیس و شهر راکون سیتی را گرفته اند، پیش میبرید. شاید انتظار داشته باشید که رزیدنت اویل ترکیبی از معما و ترس است، که درست است، اما زامبی ها را به آن اضافه کنید. زامبی ها، عضو جداناپذیر سری بازی های رزیدنت اویل هستند. به راحتی میتوان گفت یکی از ترسناک ترین قسمت های سری بازی رزیدنت اویل، همین Resident Evil 2 Remake است. این گیم در نهایت ترس و معما قرار دارد و با گرافیک بروزش، شما را شگفت زده خواهد کرد.

این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Pc در دسترس است.

رزیدنت اویل: روستا (Resident Evil Village)

Resident Evil Village

این قسمت از رزیدنت اویل، بیشتر به علایق طرفداران پرداخته است و از ریشه های ترس استفاده کرده: آدم خوارها، گرگینه ها، هیولاها و... . همان طور که از نام بازی پیداست، بازی در یک روستای دورافتاده اروپایی جریان دارد که از ارتباطی با بیرون ندارد و از دنیا بی خبر است. همین مسئله، روستا را برای سکونت زن قد بلند و زیر دستانش امن کرده است.

ایتن، شخصیت مهم و باقیمانده از رزیدنت اویل 7، اینبار بدنبال دختر گمشده خودش میگردد که بطور مرموزی گم شده است. همچنین این قسمت از رزیدنت اویل شامل اطلاعات زیادی است و اسرار زیادی را درباره رزیدنت اویل بیان میکند، و این برای بازیکنان قدیمی، میتواند جالب باشد. این قسمت از بازی، از استفاده از زامبی ها دوری کرده است تا تجربه ای کلاسیک برای شما بسازد.

این بازی برای همه پلتفرم های PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC, Stadia در دسترس است.

Little Nightmares 2

Little Nightmares 2

این بازی، در همان ابتدا، بلافاصله حال و هوایی آشنا از ترس از بازی بیرون می‌زند. به این حس شخصیت های اصلی و مرموز بازی را اضافه کنید. شخصیت مونو و سیکس. این بازی در ژانر و سبک خودش، یکی از ترسناک ترین هاست. نبردها و معماهایی ساده اما جالب در بین مرحله ها وجود دارند و دلیل این سادگی، دور نشدن از هدف سازندگان بازی است. اگر بدنبال یک بازی خوفناک، مرموز و پر رامز و راز هستید، لیتل نایتمرز میتواند بهترین انتخاب شما باشد.

اگر لیتل نایتمرز 1 را بازی نکرده اید مهم نیست. زیرا هیچ وقت متوجه نخواهید شد که کدام یک زودتر از دیگری اتفاق میافتد و این همان قدرت داستان زیبا و مرموز لیتل نایتمرز است.

این بازی بر روی PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, Stadia قابل اجراست.

Until Dawn

Until Dawn

این بازی یکی از ترسناک ترین و بهترین بازی های چندنفره است که میتوانید با دوستان خود انجام دهید. این بازی براساس یک فیلم ساخته شده است که 8 جوان بایستی در یک شب مرموز در یک کلبه کوهستانی بسر ببرند. بر خلاف همه بازی های این سبک که از رزیدنت اویل الهام گرفه اند، در این بازی معمایی وجود ندارد و فقط بایستی که خود را تا آخر بازی زنده نگهدارید و کوه را جستجو کنید. زندگی همه به کارها و انتخاب های شما بستگی دارد. آیا همه زنده میمانید؟ یا که شما آخرین بازمانده خواهید بود؟ در طول این مسیر، حواستان باشد که دسته بازی، از ترس از دستتان رها نشود.

این بازی فقط برای PlayStation 4 منتشر شده است

Visage

Visage

در این بازی شما در حال تجسس یک خانه تسخیر شده هستید تا بفهمید که چه اتفاقی برای آن و خانواده‌ای که در آن زندگی میکردند، افتاده است. هر اتاق این خانه، پر از ترس و وحشت است. هرچه که جلوتر بروید، اوضاع بدتر میشود. از قبرستان شروع میکنید و در ادامه به یک تیمارستان و فروشگاه های رها شده و... میروید. و در هر مرحله باید معماهای نسبتاً سخت آن را حل کنید.

در بین بازی های ترسناک، میتوان گفت که Visage دارای یکی از بهترین داستان هاست و با سبک روایتی خاص، تجربه جدیدی برای شما میسازد.

این بازی را میتوانید روی PlayStation 4, Xbox One, PC اجرا کنید.

Phasmophobia

Phasmophobia

اگر طرفدار فیلم هایی هستید که افراد به خانه ای تسخیر شده میروند، این بازی را حتما تجربه کنید.

این بازی هنوز در حالت دسترسی زودهنگام قرار دارد، یعنی نسخه ای که بازی میکنید، نصخه کامل بازی نیست. این بازی آنلاین و چهار نفره است. شما بایستی روحی را که در خانه است، با کمک ابزاری که بازی در اختیار شما قرار میدهد، پیدا کنید. این بازی، بازی جدید و عجیبی نیست، اما میتوانید شما و دوستانتان را سرگرم کند.

این بازی بر روی PC, Android قابل اجراست.

مطالب مشابه

آموزش دانلود اپکس لجندز Apex Legends
آموزش دانلود اپکس لجندز Apex Legends
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 2 دقیقه
10 بازی برتر موبایلی 2021 که باید آن ها را تجربه کنید
10 بازی برتر موبایلی 2021 که باید آن ها را تجربه کنید
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
افزایش fps گیم‌ در کامپیوتر
افزایش fps گیم‌ در کامپیوتر
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
Warzone Pacific | وارزون پسیفیک، اطلاعات و زمان انتشار
Warzone Pacific | وارزون پسیفیک، اطلاعات و زمان انتشار
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه