Genshin Impact هر آنچه که باید بدانید

2021-10-30T15:12:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 6 دقیقهدرجه کیفی A

Genshin Impact هر آنچه که باید بدانید

Genshin Impact یک بازی RPG جهان باز و پرطرفدار از miHoYo است که همه باید آن را بازی کنند، حتی اگر فقط یک بار. و به عنوان یک بازی رایگان، وارد شدن به Genshin Impact بسیار آسان است.

اگرچه Genshin Impact قطعاً یک بازی است که همه باید آن را بازی کنند، اما چیزهای زیادی در آن وجود دارد که ممکن است برای برخی احساس طاقت‌فرسا بودن کند. بنابراین ما تصمیم گرفتیم این پست را جمع آوری کنیم. همه چیزهای مهم در مورد بازی را تجزیه می کند تا بتوانید بیشتر با آن آشنا شوید.

از شخصیت‌ها گرفته تا پلتفرم‌های موجود، و تقریباً هر چیز دیگری در این بین. اگر می خواهید Genshin Impact را بازی کنید، مطمئناً خواندن کمی در مورد بازی مفید است. اگرچه به هیچ وجه لازم و ضروری نیست. این یک بازی است که بسیار سرگرم کننده است و می توانید ساعت ها آن را بازی کنید. حتی اگر کورکورانه وارد آن شوید و مطلقاً چیزی در مورد آن بدانید.

اگر بخواهید درباره بازی بیشتر بدانید، جزئیات زیادی را در اینجا خواهید یافت.

Genshin Impact دقیقا چیست و چرا باید آن را بازی کنم؟

Genshin Impact یک بازی RPG جهان باز با گرافیک سبک انیمه است. چندین شخصیت قابل بازی وجود دارد، و هر یک چیزی منحصر به فرد برای شما ارائه می دهد.

بازی تا لبه پر از انواع چیزها برای کشف است. از جمله شهرهای بزرگی که با قدم زدن در خیابان ها مملو از زندگی هستند. شما ماموریت‌های جانبی را تکمیل می‌کنید، داستان را از طریق ماموریت‌های اصلی پیش می‌برید، شخصیت‌های خود را ارتقا می‌دهید و تجهیزات بهتری به دست می‌آورید، و صندوق‌های گنج پنهان را در سراسر جهان Teyvat جستجو می‌کنید.

در مورد اینکه چرا باید Genshin Impact را بازی کنید، واقعاً تنها یک دلیل اصلی وجود دارد. چون فوق العاده سرگرم کننده است البته این واقعیت وجود دارد که حتی پس از ساعت‌ها بازی همچنان سرگرم‌کننده است، رایگان است و همچنان به اضافه کردن محتوای جدید برای بازیکنان ادامه می‌دهد تا همه چیز را تازه نگه دارد.

Genshin Impact را روی چه پلتفرمی می توانم بازی کنم؟

Genshin Impact برای اندروید، iOS، PS4، PS5 و PC در دسترس است. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای آوردن بازی به کنسول های ایکس باکس یا نینتندو وجود ندارد. و از طریق پلتفرم های ابری در دسترس نیست.

آیا بازی متقابل (cross-play) وجود دارد؟

بازی cross-play در دسترس است اما چند نکته در این مورد وجود دارد. ابتدا، برای اینکه cross-play کار کند، ابتدا باید قابلیت های چند نفره را باز کنید. کاری که نمی‌توانید انجام دهید تا زمانی که به رتبه Adventure 16 برسید. شخصی که می‌خواهید با او بازی کنید نیز باید در رتبه Adventure 16 باشد.

اگر آن شرایط را برآورده کنید، می توانید با هر دوستی بدون توجه به پلتفرمی که هستند بازی کنید. تنها شرط دیگر این است که شما و دوستی که می خواهید با او بازی کنید در یک منطقه باشید. همانطور که هر منطقه سرورهای خاص خود را دارد.

بنابراین، اگر در ایالات متحده بازی می کنید، دیگر نمی توانید با کسی در ژاپن بازی کنید.

این بازی رایگان است، پس آیا این بدان معناست که تراکنش‌های خرد وجود دارد؟

بله. تراکنش‌های میکرو نحوه کسب درآمد miHoYo از توسعه این بازی است. خبر خوب این است که آنها خیلی سنگین نیستند. اگر یک ایراد برای آنها وجود داشته باشد، این است که اگر اغلب بازی نمی کنید، ممکن است به دست آوردن شخصیت های جدید بدون خرج کردن پول برای شما دشوار باشد.

بسیاری از ارزهای مختلف بازی را می توان به سادگی با بازی به دست آورد.

چند شخصیت قابل بازی وجود دارد؟

به اختصار زیاد. اما به طور خاص، در حال حاضر 39 شخصیت قابل بازی در صورتی که مسافر را در نظر نگیرید، وجود دارد. و در طول چرخه زندگی بازی، تعداد بیشتری اضافه خواهد شد.

همه این شخصیت ها به هماهنگی های عنصری مختلف با چیزهایی مانند آتش، یخ، آب، زمین، رعد و برق و موارد دیگر تقسیم می شوند. به طور رسمی عناصر مختلف Pyro، Hydro، Electro، Geo، Cryo و Anemo هستند. بنابراین آنها حملات، قدرت ها و توانایی های ویژه ای دارند.

دنیای Genshin Impact چقدر بزرگ است؟

بسیار بزرگ است. دنیای Teyvat هفت شهر بزرگ دارد. اما در حال حاضر تنها سه شهر بزرگ در بازی موجود است. اینها عبارتند از Mondstadt، Liyue Harbor و Inazuma City. و موارد بیشتری در به روز رسانی های اصلی محتوای آینده اضافه خواهد شد. اینها هم فقط شهرهای بزرگ هستند. بسیاری از سکونتگاه های کوچک را اینجا و آنجا در سراسر مناظر اطراف آنها خواهید یافت.

جدیدترین شهر بزرگی که به بازی اضافه شد اینازوما بود و از معماری و طراحی ژاپن الهام گرفته شده است. همراه با آن، هزاران نواحی جدید برای کاوش در سراسر مجمع‌الجزایر Inazuma وجود دارد، و حتی تعدادی شخصیت جدید برای انتخاب وجود دارد. شخصیت برجسته فعلی Raiden Shogun است.

آیا رویدادهایی برای شرکت در آن وجود دارد؟

بازی معمولاً دارای چند رویداد در حال انجام است که بازیکنان باید در آن شرکت کنند. در حال حاضر چند رویداد در حال انجام است. و معمولاً یک رویداد بزرگ همراه با هر پچ محتوای اصلی وجود دارد. اینها معمولاً شامل شخصیت های جدیدی هستند که به بازی معرفی می شوند.

بنابراین ارزش آن را دارد که مراقب آنها باشید زیرا می تواند فرصت های جدیدی را برای دستیابی به شخصیت های قدرتمند در اختیار شما قرار دهد. مانند Zhongli، جدیدترین شخصیت 5 ستاره بازی.

با زدن یا کلیک کردن روی نماد Paimon در گوشه سمت چپ بالای صفحه می‌توانید رویدادها را در منوی اصلی پیدا کنید.

سقف سطح برای شخصیت ها چقدر است؟

سقف فعلی Genshin Impact برای هر شخصیت 90 است. در این مرحله، شخصیت‌های شما در قوی‌ترین حالت خود خواهند بود و در نهایت می‌توانید سلاح‌ها و توانایی‌های شخصیت‌های خود را به حداکثر برسانید.

سپس می‌توانید شخصیت خود را از طریق Ascension تقویت کنید باید خیلی بازی کنید.

چگونه شخصیت های خود را ارتقا دهم؟

شما می توانید به سادگی با انجام بازی، شخصیت های خود را ارتقا دهید. راه کارآمدتر استفاده از tomes (منبع درون بازی که از طریق گیم پلی به دست می آید) است.

هنگامی که به صفحه کاراکتر رفتید، می توانید هر کاراکتر را برجسته کنید و یک دکمه Level Up وجود خواهد داشت که برای تکمیل این عمل فشار می دهید.

شما می‌توانید سه نوع مختلف از tomes را در بازی به دست آورید که هر کدام به شما تجربه‌های متفاوتی می‌دهد. توم‌های سبز که به آنها Wanderer’s Adviceمی‌گویند، کمترین چیز را می‌دهند. توم‌های آبی Adventurer’s Experience نامیده می شوند و مقدار متوسطی دارند. سپس Hero’s Wit وجود دارد که بیشترین سود را می دهد، اما به دست آوردن آن نیز سخت ترین است.

چگونه اسلحه ها را ارتقا دهم؟

درست مانند شخصیت ها، می توانید اسلحه ها را ارتقا دهید تا آنها را حتی قوی تر کنید. پس از رسیدن به سقف سطح سلاح ها، حتی می توانید آنها را از طریق Ascension بالا ببرید.

برای ارتقاء سطح سلاح های خود، باید اساساً سایر سلاح های موجود در موجودی خود را شکسته و آنها را به سلاح فعلی خود وارد کنید. سلاح های درجه بالاتر به شما تجربه بیشتری می دهد. اما اینها، مانند مدل های رده بالا، سخت تر خواهد بود.

همچنین می‌توانید با استفاده از سنگ معدنی که در درجات مختلف کیفیت نیز وجود دارد، سلاح‌ها را ارتقا دهید. سنگ معدن با کیفیت بالاتر به شما تجربه بهتری می دهد. این بازی همچنین دارای ویژگی است که به شما امکان می دهد مواد را به صورت خودکار انتخاب کنید. یا می توانید مواد را یکی یکی اضافه کنید.

آیا تنظیمات گرافیکی قابل تنظیم وجود دارد؟

چندین تنظیمات گرافیکی برای تغییر وجود دارد. حتی در دستگاه های تلفن همراه. اگر با موبایل بازی می‌کنید، می‌توانید با طیف وسیعی از تلفن‌های اندرویدی مختلف بازی کنید. اما همه گوشی های اندرویدی یکسان ساخته نمی شوند. درست مانند رایانه های شخصی، برخی از دستگاه ها سخت افزار قدرتمندتری دارند و از تنظیمات گرافیکی بالاتر پشتیبانی می کنند.

تنظیم این موارد در یک تلفن کم‌قدرت‌تر می‌تواند منجر به گرم‌تر شدن دستگاه و همچنین اجرای بازی با نرخ فریم پایین شود. بنابراین هنگام بررسی تنظیمات، این را در نظر داشته باشید.

مطالب مشابه

لیگ افسانه‌ها، افسانه‌ای همراه با تحریم
لیگ افسانه‌ها، افسانه‌ای همراه با تحریم
Alternate Text phoenix
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 2 دقیقه
معرفی سه بازی برتر پلی استیشن و ایکس‌باکس
معرفی سه بازی برتر پلی استیشن و ایکس‌باکس
Alternate Text phoenix
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 2 دقیقه
پروژه‌ی میک‌اور یا تغییر، بر روی تلفن همراه شما
پروژه‌ی میک‌اور یا تغییر، بر روی تلفن همراه شما
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
آیا کالاف دیوتی ارزش بازی کردن دارد؟
آیا کالاف دیوتی ارزش بازی کردن دارد؟
Alternate Text ماجراجو
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه