ROBLOX | محبوب ترین بازی‌های ربلاکس

2022-01-01T20:51:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

ROBLOX | محبوب ترین بازی‌های ربلاکس

با وجود بیش از 40 میلیون بازی در ROBLOX، در این مقاله، نگاهی به بهترین های آنها انداخته ایم.

"ROBLOX" طی حضور ۱۵ ساله خود، میلیون ها بازیکن وفادار از سراسر جهان جمع کرده است. افراد خلاق جامعه ROBLOX برای بقیه، دائماً در حال ساخت بازی ها و مودهای جدید هستند. با اینکه ROBLOX بعنوان یک بازی تعریف میشود اما این بیشتر یک پلتفرم برای به اشتراک گزاری پروژه‌ها بین شما و طرفداران به طور یک‌سان است. در نتیجه، ROBLOX، مجموعه گسترده‌ای از حالت‌های بازی را برای لذت بردن بازیکنان جمع کرده است.واژه گسترده هم، ممکن است تعریف ناقصی باشد، چون در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون حالت بازی در Roblox در سال ۲۰۲۱ وجود دارد و این رقم دائماً در حال افزایش است. بله، تجربه کردن و بازی کردن 40 میلیون بازی، غیرممکن بنظر میرسد اما در اینجا محبوب ترین آنها را براساس سایت Statista و نظرات جامعه Roblox انتخاب کرده ایم.

1. Adopt Me

Adopt Me توسط Uplift Games ساخته شده است و تا کنون توانسته است حدود بیش از 5 میلیون لایک و 25 میلیارد بازدید داشته باشد. بازی اساسا یک نسخه بازسازی‌شده از سیمز در Roblox است، که در آن بازیکنان می‌توانند نقش یک حیوان خانگی یا سرپرست حیوان را به عهده بگیرند. شما می‌توانید حیوانات خانگی را از تخم های شانسی به دست آورید و یا آن‌ها را با Robux یا و پول رایج بازی بخرید و یا با دیگر بازیکنان معامله کنید. هر حیوان خانگی نادر و متمایز است که بر هزینه‌ها یا قیمت‌ آن تاثیر می‌گذارد. توجه بازی، صرفا روی قبول کردن سرپرستی حیوانات نیست. تا 2 سال پیش، توجه بازی روی بزرگ کردن فرزند بود. اما بعداز بروزرسانی ها بازی تغییر کرد و روی بزرگ کردن حیوانات تمرکز کرد.

2. Tower of Hell

بازی های Obbies، بخاطر کیفیت پایین، معمولا از سوی کامینیوتی ربلاکس نادیده گرفته میشوند. اما این بازی استثنا است. این بازی بهترین بازی Obbies در ربلاکس است. تا کنون نزدیک 15 میلیارد بازدید داشته است و حتی نامزد دریافت جایزه "بهترین بازی موبایلی" در هفتمین جایزه سالانه Bloxy شد. این بازی، تمام چیزی که از یک بازی نفس گیر و هیجان انگیز انتظار میرود را دارد. بازی دارای لول های مختلف، نقشه های مختلف و بخش 20 نفره است. شما باید از پله ها بالا بروید و به قله برسید، اگر بیفتید از اول شروع میکنید. در نتیجه اگر در ربلاکس بدنبال یک بازی پارکور میگردید، این بازی بهترین انتخاب شما خواهد بود و شما را ناامید نخواهد کرد.

3. MeepCity

MeepCity با بیش از 10 میلیارد بازدید یکی از محبوب ترین بازی ها در بخش شهر و نقشبازی است. تنها کاری که باید بکنید این است که در جهان ربلاکس، گشت و گذار و معاشرت کنید. در آپدیت های اخیر، تعداد بازیکنان هر سرور، از 30، به 200 نفر افزایش یافته است. شما میتوانید حیوان داشته باشید، خرید کنید، خونه بسازید و...

4. Brookhaven RP

تا به حال شده است که بخواهید جی تی ای رول پلی بازی کنید، اما یا بازی را نداشته باشید یا که سیستم ضعیفی داشته باشید؟ این بازی یک رول پلی کوچکتر با گرافیک ربلاکسی است. اما نباید انتظار تجربه ای مشابه داشته باشید، چون هم بازی ضعیف تر است، هم سرور ها ضعیف تر. این بازی همچنین بر زندگی در یک محیط لوکس و فراهم کردن محیطی سرگرم کننده برای معاشرت و یا ملاقات با سایر بازیکنان تاکید دارد. دلایلی وجود دارد که چرا این بازی نسبتا جدید در سال ۲۰۲۰ توانست محبوبیت خود را افزایش دهد: این بازی مکانی برای استراحت، چیل کردن، گپ و گفت، و احتمالا ایجاد دوستی‌های پایدار است.

5. Anime Fighting Simulator

این بازی دقیقا همان چیزی است که از نامش به نظر می آید: یک بازی که در آن می‌توانید شخصیت‌ انیمه مورد علاقه خود را از بین شخصیت های مختلف انتخاب کنید و علیه بازیکنان دیگر مبارزه کنید. این بازی برای هواداران و فن های انیمه که می‌خواهند شخصیت‌های محبوب خود را محبوب ببینند و کنترل کنند، عالی است. اما برای کسانی که انیمه تماشا نمی‌کنند، بازی هنوز بسیار جالب است. با این حال، فقط توجه داشته باشید که ممکن است تصویر واقعی از شخصیت‌ها و قابلیت هایشان را نبینید، چون به هر حال این ربلاکس است. خوشبختانه بازی، صرفاً جنگیدن با دشمنان رندوم و شانسی نیست و حالت های داستانی و بخش تورنومنت نیز در بازی وجود دارند.

مطالب مشابه

CYBERPUNK2077 | چرا سایبرپانک شکست خورد؟
CYBERPUNK2077 | چرا سایبرپانک شکست خورد؟
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
بازی‌ها و رازهای مخفی گوگل
بازی‌ها و رازهای مخفی گوگل
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 2 دقیقه
نحوه دانلود و نصب steam بر روی ویندوز و مک
نحوه دانلود و نصب steam بر روی ویندوز و مک
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 1 دقیقه