3 نکته برای یادگیری علم داده به روش آسان

2021-12-02T14:54:00Z موضوع علم دانش تکنولوژی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

3 نکته برای یادگیری علم داده به روش آسان

شکی نیست که تقاضای زیادی برای متخصصین داده وجود دارد. در ایالات متحده، متخصصین بیش از 113000 دلار در سال درآمد دارند. بنابراین، اگر در این بخش تجربه کسب کنید، می­توانید درآمد زیادی داشته باشید. حال، سوال میلیون دلاری این است که چگونه می­توان علم داده را یاد گرفت. در این مقاله 3 نکته را به اشتراک گذاشته­ ایم که می­تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

  • چیزی را پیدا کنید که به شما انگیزه دهد

وقتی صحبت از یادگیری می­شود، انگیزه نقش مهمی ایفا می­کند. از آنجایی که علم داده حوزه وسیعی است، کسب تجربه در این زمینه برای شما دشوار است. بنابراین، ممکن است نتوانید دوره آموزشی خود را بدون انگیزه کامل کنید.

به عبارت دیگر، شما به چیزی نیاز دارید که بتواند شما را به ادامه یادگیری سوق دهد. شما باید بین شبکه­های عصبی، جبر خطی و آمار ارتباط پیدا کنید. اگر می­خواهید در این زمینه بهترین باشید، پیشنهاد می­کنیم یاد بگیرید که داده­ها را دوست داشته باشید. به عنوان مثال، شما باید سعی کنید چیزهای جالبی در مورد شهر خود یاد بگیرید و همه این داده­ها را در یک برگه اکسل وارد کنید.

  • از طریق تمرین یاد بگیرید

یادگیری در مورد فناوری­های پیشرفته مانند تشخیص تصویر، شبکه­ های عصبی و یادگیری ماشین ضروری است. اما باید به خاطر داشت که علم داده پیرامون این فناوری­ها نمی­چرخد.

طبق آمار، 90 درصد از پروژه­های شما شامل مرتب سازی داده­ ها می­شود. بنابراین، به جای داشتن یک ایده کلی از الگوریتم­ های زیاد، باید دانش عمیقی از چند مهارت داشته باشید.

در دنیای علم داده، شما باید مهارت­ هایی را کسب کنید که مفید و کاربردی باشند. دلیل آن، این است که متخصصین علم داده در دنیای واقعی باید پروژه­ش های علم داده را انجام دهند که اکثر کار آنها شامل مرتب کردن و مدیریت

داده ­های زیاد است.

  • از طریق آموزش، بیاموزید.

به عنوان یک متخصص داده، باید نتایج تجزیه و تحلیل خود را به افراد علاقه مند ارائه دهید. در واقع، این همان چیزی است که شما را از سایر متخصیین متمایز می­کند. به طور کلی، علم داده در صورتی مهم است که بتوانید دیگران را متقاعد کنید تا بر اساس داده­ هایی که ارائه کرده ­اید اقدام کنند.

بنابراین، اگر می‌خواهید نظریه ­های خود را به اشتراک بگذارید، مطمئن شوید که درک کاملی از نظریه و موضوعات دارید. اگر خودتان چیزی را درک نکنید، نمی­توانید آن را برای دیگران توضیح دهید. جدای از این، باید درک خود را از نحوه سازماندهی نتایج خود گسترش دهید.

ممکن است توضیح مفاهیم پیچیده به زبان ساده برای شما آسان نباشد. اما می­توانید این کار را با راه اندازی یک وبلاگ و توضیح این اصطلاحات برای همکاران یا اعضای خانواده خود انجام دهید. آموزش این مفاهیم راهی عالی برای بهبود درک شماست.

به طور خلاصه، اگر می­خواهید علم داده را یاد بگیرید، پیشنهاد می­کنیم این سه نکته را رعایت کنید. تبدیل شدن به یک متخصص داده به سال­ها تجربه در این زمینه نیاز دارد. بنابراین، گذراندن دوره علوم داده در یک موسسه معتبر، یک نبوغ است. امیدواریم این نکات به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

مطالب مشابه

راهنمای فهمیدن یادگیری ماشین برای مبتدیان
راهنمای فهمیدن یادگیری ماشین برای مبتدیان
Alternate Text ماجراجو
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 3 دقیقه
چگونه انواع باغچه را در خانه ایجاد کنیم؟
چگونه انواع باغچه را در خانه ایجاد کنیم؟
Alternate Text ReZero
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین تنظیمات اورکلاک GeForce RTX 3070 LHR برای استخراج اتریوم
بهترین تنظیمات اورکلاک GeForce RTX 3070 LHR برای استخراج اتریوم
Alternate Text ReZero
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 6 دقیقه
نکاتی برای تربیت سگ
نکاتی برای تربیت سگ
Alternate Text Tavana
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 3 دقیقه