9 فیلم الهام بخش برای موفقیت

2022-01-12T18:01:00Z موضوع فیلم سریال مستند زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

9 فیلم الهام بخش برای موفقیت

9 فیلم الهام بخش و انگیزشی که همه باید تماشا کنند!

متوجه خواهید شد که بیشتر فیلم های الهام بخش ذکر شده در زیر بر اساس داستان های واقعی هستند. به همین دلیل است که آنها اینقدر الهام بخش و قدرتمند شده اند، در اینجا لیستی از 9 فیلم الهام بخش است که به شما انگیزه می دهد شامل:

9. Pursuit of Happyness(به دنبال خوشبختی)

دنبال شادی باید به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین فیلم‌هایی که تا به حال ساخته شده است، شناخته شود. داستان واقعی کریس گاردنر، پدری مجرد است که در تلاش است تا زندگی بهتری برای خود و فرزندش کریستوفر بسازد.کریس با دوره‌های بی خانمانی مبارزه می‌کند، در حالی که تلاش می‌کند دوره کارآموزی را در یک شرکت دلال سهام بگذراند، در حالی که مجبور است از فروش اسکنرهای پزشکی که تقاضای کمی دارند امرار معاش کند.

8. Never Back Down(هرگز عقب نکشید)

هرگز عقب نشینی نکن یکی از بهترین فیلم های الهام بخش است که هر زمان که حوصله تان سر می رود یا به دنبال انگیزه می گردید به طور مداوم آن را تماشا کنید که هیچوقت خسته نمیشوید.داستان فیلم درباره نوجوانی به نام جیک تایلر است که خود را مسئول مرگ پدرش بر اثر رانندگی در حالت مستی می‌داند. برادرش چارلی یک بورس تحصیلی تنیس در اورلاندو دریافت می کند که سپس به آنجا نقل مکان می کنند. تایلر که برای مقابله با عصبانیت و احساسات خود تلاش می کند، طعمه یک دعوای MMA با یکی از بچه های مدرسه جدیدش می شود،که اتفاقات مهیجی در زندگی اش رخ می دهد. با پیوستن تایلر به یک باشگاه ورزشی، از یکی از بهترین مبارزان هنرهای رزمی ترکیبی یاد می‌گیرد تا با احساسات خود کنار بیاید و از نظر روحی و جسمی بهتر شود، فیلم مملو از انگیزه است.

7. Rocky(راکی)

نقش راکی ​​بالبوآ را سیلوستر استالونه بازی می کند و راکی ​​یک جمع کننده بدهی و بوکسور باشگاهی است. او اغلب به خاطر کاری که انجام می دهد مورد تمسخر قرار می گیرد و هرگز جدی گرفته نمی شود. او در ادامه تلاش می کند تا خود را به عنوان یک بوکسور حرفه ای ثابت کند و به همه نشان دهد که آنچه لازم است را دارد. الهام‌بخش خالص این سریال است و تماشای آن ضروری است!

6.Ali(علی)

علی از یک داستان واقعی، داستان محمدعلی الگوبرداری شده است. ویل اسمیت نقش علی را در بیوگرافی زندگی او چه در داخل و چه خارج از رینگ بازی می کند و نشان می دهد که چگونه به یک قهرمان واقعی تبدیل شده است.

"من بزرگترین هستم. این را حتی قبل از اینکه بدانم هستم گفتم. فکر کردم که اگر به اندازه کافی آن را بگویم، جهان را متقاعد خواهم کرد که من واقعاً بهترین هستم." - محمد علی

5. Get Rich or Die Tryin’(سعی کنید ثروتمند شوید یا بمیرید)

Get Rich or Die Tryin ممکن است صلح آمیزترین و دلچسب ترین راه برای نشان دادن الهام نباشد، اما نباید فراموش شود. این فیلم زندگی الهام بخش ، رپر و کارآفرین مشهور را نشان می دهد. مادر او زمانی که او یک کودک بود به قتل رسید و او هرگز پدرش را نشناخت. او در جوانی برای پرداخت هزینه کفش های کتانی خود به خرید و فروش مواد مخدر روی آورد، اما همیشه آرزوی تبدیل شدن به یک رپر مشهور را داشت. که در نهایت منجر به 9 گلوله به او توسط افرادی شد که از کاری که او انجام می داد خوششان نمی آمد.

4. 8 Mile(8 مایل)

فیلمی است که یک خواننده رپ مشتاق دیگر رابیت (امینم) را دنبال می کند. رابیت با مادرش در یک تریلر زندگی می کند و در یک کار بن بست در دیترویت کار می کند. این یکی دیگر از بهترین فیلم‌های الهام‌بخش است که نشان می‌دهد کسی از پایین شروع می‌کند، و به‌طور باورنکردنی سخت تلاش می‌کند تا به اوج برسد و برخلاف همه شانس‌ها.

3. Million Dollar Baby

یک فیلم شگفت انگیز است که این بار در مورد یک بوکسور زن با حضور کلینت ایستوود است. مگی اغلب برای تمرین به باشگاه می‌رود، اما همیشه آماتور بوده و می‌خواهد به صورت حرفه‌ای به بوکس بپردازد.

وقتی از صاحب ورزشگاه می پرسد که آیا او را آموزش می دهد یا خیر، او همیشه با "من دختران را آموزش نمی دهم" پاسخ می دهد. تا اینکه در نهایت، مربی تسلیم می شود و تصمیم می گیرد که او را آموزش دهد. مگی خیلی سریع راه خود را به اوج می رساند. با این حال، خانواده او بیش از حد به پول می پردازند و مراقبت از مگی را فراموش می کنند.

2. Forrest Gump(فارست گامپ)

فیلم در مورد یک مرد ساده، با هوش نه چندان زیاد. اما او همیشه نیت خیر داشته و در بسیاری از لحظات تاریخی به طور تصادفی حضور داشته است. به طور کلی، فارست در طول زندگی خود چیزهای زیادی را تجربه کرده است. او مدال‌هایی را برای خدماتش در ویتنام به دست آوردهوارد حرفه ی پینگ پنگ می شود، تجارت میگو را راه‌اندازی می‌کند. لیست ادامه دارد.

"زندگی مانند یک جعبه شکلات است ... شما هرگز نمی دانید چه چیزی به دست خواهید آورد." - فارست گامپ

1. Yes Man!(بله مرد)

همه چیز درباره مردی به نام کارل آلن است که دیدگاه منفی نسبت به زندگی دارد. او برای شرکت در یک سمینار انگیزشی از مشاوره همکار خود استفاده می کند تا بر منفی بودن خود غلبه کند. بعد از رفتن به سمینار، واقعاً با او صحبت کرد. او قول داد همیشه بله بگوید و از هر فرصتی که برایش پیش می آید استفاده کند. این یک فیلم درخشان برای هر کسی است که نگاهی منفی به زندگی دارد، درست مانند کارل، یا در حال حاضر از افکار منفی رنج می برد. بر منفی گرایی خود غلبه کنید!

مطالب مشابه

بررسی مستند cartel land
بررسی مستند cartel land
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 2 دقیقه
دلایلی که باعث افت فصل های آخر the walking dead شد
دلایلی که باعث افت فصل های آخر the walking dead شد
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 2 دقیقه
" منچستر کنار دریا" هر آنچه از یک فیلم درام انتظار دارید .
" منچستر کنار دریا" هر آنچه از یک فیلم درام انتظار دارید .
Alternate Text m_maghzi
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 3 دقیقه
معرفی فیلم های جذاب با موضوع عروسی
معرفی فیلم های جذاب با موضوع عروسی
Alternate Text دلارام
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 2 دقیقه