رتبه بندی 7 شخصیت قوی ناروتو

2022-12-13T08:46:00Z موضوع انیمه مانگا لایو اکشن زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

رتبه بندی 7 شخصیت قوی ناروتو

بهترین چیز در مورد ناروتو این است که دارای شخصیت های زیادی است و هر کدام به دلیل شاهکارهای منحصر به فرد و قدرتمندشان متفاوت هستند. اکثر شخصیت ها، علیرغم داشتن قدرت های خدایی، هرگز هیچ نوع منش خود محوری از خود نشان ندادند. با این حال، تعداد کمی هستند که در تاریکی غرق شدند.

با این حال، شخصیت‌های هر دو طرف با به نمایش گذاشتن توانایی‌های وحشتناک خود، طرفداران خود را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار دادند و آنها را به قوی‌ترین افراد در دنیای شینوبی تبدیل کردند.

اگرچه اقیانوسی از شخصیت های قدرتمند در ناروتو وجود دارد، اما این مقاله تنها چند موردی را که با قدرت بی بدیل خود بر دیگران چیره شدند، فهرست می کند.

قوی ترین شخصیت های ناروتو

 

1) Kaguya Otsutsuki

به عنوان یکی از اعضای اوتسوتسوکی، کاگویا قوی ترین شخصیت در ناروتو است. با این حال، پس از مصرف کل میوه چاکرا برای خود از درخت خدا، او به شاهکارهای خدایی دست یافت و او را به نیرویی غیرقابل توقف در ناروتو تبدیل کرد. پس از مخالفت با بشریت، هر دو پسرش هاگورومو و هامورا یک بار برای همیشه او را مهر و موم کردند.

او بعداً در چهارمین جنگ بزرگ نینجا زنده شد. کل اتحاد شینوبی، همراه با تلاش های مشترک شینوبیس نخبه کونوها، و ناروتو و ساسوکه با قدرت هاگورومو لازم بود تا او را دوباره بخوابانند.

کاگویا اوتسوتسوکی، که به عنوان مولد چاکرا شناخته می شود، نیرویی است که می توان با آن حساب کرد. کاگویا جاودانه است، به همین دلیل است که او مهر و موم شد، زیرا هیچ کس نمی تواند او را بکشد.

 

2) Naruto Uzumaki

ناروتو به عنوان یک بچه احمق شروع کرد که دوست داشت با همه شوخی کند. با این حال، او نیز رنج می برد، زیرا مردم کونوها او را به عنوان یک هیولا می دیدند. او با امتناع از باتلاق شدن، قول داد که هوکاگه شود، و همچنین قوی ترین در تمام دوران.

او موفق شد با کوراما پیوند برقرار کند و چاکرای کافی برای به اشتراک گذاشتن با کل اتحاد شینوبی در طول چهارمین جنگ بزرگ نینجا دریافت کرد. او بعداً با دریافت مقدار زیادی چاکرا از حکیم شش راه قدرتمندتر شد و در عین حال قدرت تمام جانوران دم دار را نیز در اختیار داشت. در دوره جدید، ناروتو به عنوان قوی ترین شینوبی تمام دوران شناخته می شود.

 

3) Sasuke Uchiha

ساسوکه پس از مشاهده قتل عام کل قبیله اوچیها به دست برادر بزرگترش، ایتاچی، انتقام جو شد. در سنی لطیف، او به شدت آسیب دید و کینه برادرش را حفظ کرد. ساسوکه در تاریکی زحمت کشید و قدرت اوچیها را تقویت کرد.

او حتی توانست دست چهارم رایکاژ را قطع کند، که بسیار عالی بود، زیرا مقابله با شینوبی سطح Kage یک کار خطرناک بود. ساسوکه نیز مانند ناروتو، مقدار زیادی چاکرا از حکیم شش راه دریافت کرد که بلافاصله رینگان او را بیدار کرد. او از تمام اجدادش پیشی گرفت و قوی ترین اوچیها در ناروتو شد.

 

4) Hashirama Senju

عنوان "خدای شینوبیس" در مورد قدرت هاشیراما صحبت می کند. او اولین کسی بود که سیستم Kage را راه اندازی کرد و همچنین اولین هوکاگه کونوها شد. هاشیراما به اندازه کافی مهارت داشت که بتواند جوتسوس های پیچیده را بدون نیاز به مهر و موم دست اجرا کند.

او با بازی عجیب خود به نام Kekkei Genkai: Wood Release، جانور دم دار کاملاً آزاد شده را به راحتی تحت سلطه خود درآورد. شاهکارهای بی نظیر او را به قوی ترین شینوبی تاریخ تبدیل کرد و میراث او هنوز با سلول های DNA او که سلول های هاشیراما نامیده می شوند ادامه دارد. این سلول‌های DNA می‌توانند قدرت حتی یک شینوبی ضعیف و ضعیف را تا حد قابل توجهی افزایش دهند.

 

5) Madara Uchiha

مادارا یک جنگجوی افسانه ای است که نامش هنوز برای بسیاری تداعی کننده کابوس است. او تنها فردی بود که به اندازه کافی قادر بود به مصاف هاشیراما سنجو برود. مادارا پس از تسلط بر Magekyo Sharingan، توانست Nine-Tails را به راحتی کنترل کند.

پس از تناسخ، او کل اتحاد شینوبی را نابود کرد، مثل اینکه در دوران اوج خود می جنگید. حتی تلاش های پنج کاگه برای متوقف کردن او بی فایده بود. پس از تبدیل شدن به جینچوریکی از ده تیلز، او به سطح هیولایی از قدرت دست یافت و او را کاملا شکست ناپذیر کرد.

 

6) Might Guy

ممکن است گای در نینجوتسو مهارت نداشت و هرگز نتوانست مانند بقیه آکادمی را پشت سر بگذارد. با این حال، او به شدت تمرین کرد و خود را فراتر از حد خود فشار داد تا به قدرت بدنی بی نظیری دست یابد.

گای قدرتمندترین کاربر تایجوتسو در کل ناروتو است. حتی یک کاربر Sharingan هم برای پیش‌بینی حرکات سریع کورکورکننده خود مشکل خواهد داشت.

گای در طول مبارزه با مادارا اوچیها، پس از آزادسازی هشت دروازه مرگ، تا حد زیادی بر اولی تسلط داشت. حتی مادارا نیز قدرت او را تصدیق کرد و دومی را قوی‌تر از همه آنها اعلام کرد. در انتشار Eight Gate، ضربات او به اندازه‌ای قوی و سریع بود که پیوستار فضا-زمان اطرافش را مخدوش کرد.

 

7) Obito Uchiha

اوبیتو در دوران کودکی خود در تمام جنبه‌های یک شینوبی، چه نینجوتسو، تای‌جوتسو، یا حتی Kekkei Genkai Dojutsu: Sharingan از قبیله‌اش، ناکارآمد بود. در طول سومین جنگ بزرگ نینجا، او پس از له شدن توسط یک تخته سنگ غول پیکر مرده اعلام شد، اما مادارا اوچیها او را نجات داد و تحت قیمومیت خود گرفت.

اوبیتو همه چیز را از جد خود آموخت و به اندازه کافی قدرتمند شد تا کاگ ها را با این باور که او مادارا است فریب دهد. پس از تبدیل شدن به Ten-Tails Jinchuriki، او شمشیر Nunoboko را احضار کرد، یک سلاح قدرتمند که قادر به نابود کردن جهان است.

مطالب مشابه

تفاوت بین مانگا و انیمه چیست؟
تفاوت بین مانگا و انیمه چیست؟
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
سایت های انیمه رایگان برای تماشای بهترین انیمیشن های آنلاین
سایت های انیمه رایگان برای تماشای بهترین انیمیشن های آنلاین
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
لیستی از بهترین انیمه در تمام دوران
لیستی از بهترین انیمه در تمام دوران
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 7 دقیقه
شخصیت های Attack on Titan بر اساس ماه تولد شما(بخش دوم)
شخصیت های Attack on Titan بر اساس ماه تولد شما(بخش دوم)
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه