شخصیت های Attack on Titan بر اساس ماه تولد شما(بخش اول)

2022-08-31T08:10:00Z موضوع انیمه مانگا لایو اکشن زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

شخصیت های Attack on Titan بر اساس ماه تولد شما(بخش اول)

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های طرفداران حمله به تایتان، بحث در مورد شخصیت‌های مختلف زن سریال است، معمولاً در زمینه وایفو(وایفو چیست). در حالی که به طور کلی در میان همه فن‌ها محبوب است، هواداران حمله به تایتان تمایل دارند تا این موضوع را به سطح فوق‌العاده‌ای ببرند.

یکی از بحث هایی که اغلب مطرح می شود این است که هر کدام از افراد بالقوه سریال ممکن است جذب چه تیپ ها و شخصیت هایی شوند. در حالی که جذابیت یک موضوع ذهنی است، برخی از تیپ های شخصیتی وجود دارد که حمله به تایتان وایفو خاص به نظر می رسد جذب آنها می شود.

(حمله به تایتان وایفو که کاملاً با سایر علائم ماه ها مطابقت دارد)

1) فروردین - Mikasa Ackerman

 

برخی از رایج ترین ویژگی های  Aries - Mikasa Ackerman عبارتند از: جاه طلبی، جسارت و دستیابی به کمال گرایی در هر کاری که انجام می دهند. میکاسا آکرمن در حالی که لزوماً تلاش نمی‌کند تا شماره یک باشد، اغلب قوی‌ترین زن این مجموعه نامیده می‌شود. علاوه بر این، او هم در وظیفه خود برای محافظت از ارن و هم در تعهدش به سپاه سروی جاه طلب و جسور است.علاوه بر این، او تمایل دارد دو طرف کاملاً متمایز داشته باشد. در حالی که یکی از طرفین او به طرز باورنکردنی مطیع است، طرف دیگر بسیار خشمگین و از نظر عاطفی تکانشی است. در حالی که جرقه ها ممکن است پرواز کنند، تطابق بین این دو بهترین به نظر می رسد.

 

2) اردیبهشت - Hitch

 

افراد برج ثور به خاطر عشقشان به تجمل شناخته می شوند و دائماً خود را با چیزهای ظریف زندگی احاطه می کنند او حتی در تمام سریال پشت این انتخاب می ماند و به وضوح آن را همان چیزی می کند که در زندگی می خواست.

در حالی که او از مرگ مارلو ابراز تاسف می کند و آرزو می کند که ای کاش همه چیز بین آنها متفاوت بود، تعهد او برای پیوستن به پلیس نظامی همچنان تزلزل ناپذیر است.

 

3) خرداد_ Historia Reiss

 

به جز کریستا لنز چه کسی بهتر در نقش جمینی مناسب است؟ او همچنین به عنوان Historia Reiss شناخته می شود که کاملاً با قالب انیمه وایفو مطابقت دارد.

کلیشه رایج جوزا شامل حفظ دو هویت در یک موجود در سطح است. این در مورد Historia صادق است زیرا او شخصیت های بسیار خودانگیخته و بازیگوش خود را به طور همزمان به نمایش می گذارد. حتی در دوران جوانی او هم همینطور بوده است که از طریق فلاش بک های او نشان داده می شود.

همچنین نشان داده شده است که او فوق العاده کنجکاو است و می خواهد در خط مقدم با دوستانش صرف نظر از نسب سلطنتی اش باشد. بنابراین، این دو شخصیت کنجکاو و پرانرژی برای یک فرد جوزا عالی هستند.

 

4) تیر - Pieck Finger

 

گفته می شود که علامت سرطان در قلمروهای دوگانه مانند مادی و عاطفی وجود دارد و همچنین از نظر عاطفی بسیار شهودی و از نظر احساسی بسته است. این به خوبی با Pieck Finger سازگار است، کسی که آنقدر به جابجایی بین Cart Titan و شکل انسانی اش عادت دارد که گاهی اوقات او را در حال خزیدن روی چهار دست و پا دیده می شود.

او همچنین بسیار شهودی است، مانند علامت سرطان، همانطور که وقتی پیک می‌تواند فوراً بگوید که او و پورکو گالیارد توسط یلنا به دام کشیده می‌شوند، دیده می‌شود. در نتیجه، یک سرطانی و او با یکدیگر هماهنگی کاملی خواهند داشت.

 

5) مرداد - Sasha Blouse

 

در میان بازیگران سریال، شخصیت کلی ساشا کاملاً با یک مردادی مطابقت دارد. برخی از ویژگی های اصلی علامت عبارتند از پرشور، وفاداری و نمایشی بودن، و ساشا همه اینهاست. برای شروع، او به شدت به غذا علاقه دارد و به آن وفادار است، تا جایی که برای یک گوشت به دادگاه نظامی می رود.

در سرتاسر سریال، شخصیت به طرز باورنکردنی رسا و گاهی حتی اغراق آمیز نشان داده می شود. این موضوع را می توان به نمایشی بودن بیش از حد مبهم دانست. از این رو، برج لئو(مرداد) و ساشا مطمئنا بهترین تطابق برای یکدیگر خواهند بود.

 

6) شهریور - Zoe Hange

 

بیشتر به دلیل منطقی بودن، عملی بودن و نظام مند بودن در رویکردشان به زندگی شناخته می شوند. و همه اینها برای هانگ مناسب است. پیشینه علمی او رویکردی فوق‌العاده تجربی به زندگی به او داد که شامل تعاریف منطقی، عملی و سیستماتیک است.

همچنین به این دلیل شناخته می شود که همیشه مایل به کار سخت برای بهبود مهارت های خود و دستیابی به اهداف هستند، و همانطور که طرفداران از قبل می دانند، جاه طلبی هانگ باعث شد که او رئیس سپاه بررسی شود. در یک زمینه عاشقانه، این دو به وضوح مطابقت کامل با یکدیگر هستند.

مطالب مشابه

انیمه Garden of Words ماهیت واقعی تنهایی را به تصویر می کشد
انیمه Garden of Words ماهیت واقعی تنهایی را به تصویر می کشد
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 5 دقیقه
8 راه برای کسب درآمد به عنوان یک طرفدار انیمه
8 راه برای کسب درآمد به عنوان یک طرفدار انیمه
Alternate Text Nazila77
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 5 دقیقه
پنج مُد در انیمه های شونن که تاثیر منفی دارند
پنج مُد در انیمه های شونن که تاثیر منفی دارند
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
پنج کاراکتر انیمه ای که در عین ترسناک بودن، بامزه هستند
پنج کاراکتر انیمه ای که در عین ترسناک بودن، بامزه هستند
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 3 دقیقه