پنج کاراکتر انیمه ای که در عین ترسناک بودن، بامزه هستند

2022-07-07T08:24:00Z موضوع انیمه مانگا لایو اکشن زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

پنج کاراکتر انیمه ای که در عین ترسناک بودن، بامزه هستند

مطلب زیر ممکن است حاوی اسپویل از انیمه های نامبرده باشد.

بسیاری از کاراکترهای انیمه ای در دسته بندی خاصی قرار می گیرند، مثل ترسناک، بانمک، وحشی، مصمم، جذاب و این لیست همچنان می تواند ادامه داشته باشد. اما برخی کاراکترها هم وجود دارند که می توانند در بیش از یک دسته بندی هم قرار بگیرند، و عجیب تر اینکه ممکن است حتی این دو دسته بندی در تضاد با یکدیگر باشند. کاراکترهای بانمک معمولا با صدای شیرین و کودکانه ای حرف می زنند و در طراحی آنها از رنگ های شاد و متنوعی استفاده شده است، در حالی که کاراکترهای ترسناک طبیعتا باید ظاهری خوف انگیز داشته و دیدن آنها باعث شود از ابهتشان جا بخورید! اما با وجود چنین تضادی، شاهد انیمه هایی هستیم که می توانند این دو ویژگی را با هم ترکیب کنند؛ در این مطلب می خواهیم به معرفی چنین کاراکترهایی بپردازیم.

5. میکاسا از Attack On Titan

معمولا میکاسا را با لحظات مبارزه ای که با استفاده از وسیله ODM انجام می دهد می شناسیم، وقتی که در حال قلع و قمع کردن تایتان هاست! اما بیرون از مبارزه، میکاسا به شخص دیگری تبدیل می شود و در کنار دوستانش و ارن شخصیتی مظلوم پیدا می کند. فلش بک هایی که به زمان نجات دادن میکاسا توسط ارن می رود، نشان می دهد میکاسا حتی به عنوان یک کودک هم به راحتی می تواند آدم ربا را بکشد و پس از آن بود که ارن آن شال معروف را به دور گردن میکاسا پیچید. این شال تقریبا همواره همراه میکاسا است و وابستگی شدیدی به آن دارد.

4. میسا از Death Note

میسا آمانه با ظاهر لولیتا و گوث ( Lolita - Goth ) می تواند به راحتی حس بانمک بودن را به بیننده منتقل کند و حتی اسم هنرمندی او که میسا میسا است هم بانمک است! برای دوستان و افرادی که دوستشان دارد، میسا به شکل یک آدم مهربان ظاهر می شود اما پشتیبانی او از کیرا تا به این حد معصوم و شیرین نیست. میسا کاراکتری یاندره است، بدین معنی که برای کسی که دوستش دارد هرکاری انجام می دهد که در این انیمه این شخصیت لایت یاگامی است. در پشتیبانی از کیرا، میسا افراد بیشماری را کشته است و حتی بیخیال ادامه حیات خود هم شده است.

3. لوسی از Elfen Lied

صحنه آغازین این انیمه همواره در یادها باقی می ماند، جایی که یک حمام خون از سربازان کشته شده به چشم می خورد. این خون ها بابت اعمال شخصی به نام لوسی جاری شده است که یک کلاه محافظ هم به سر خود دارد. وقتی بعدا کوتا او را پیدا می کند، لوسی تنها می تواند یک کلمه بیان کند و آن هم نیو است؛ همین بخش هم باعث بانمک شدن لوسی می شود! بینندگان متوجه می شوند که به خاطر تروماهای به وجود اومده برای او، لوسی دچار بیماری شخصیتی شده است و در واقع دو شخصیتی است، یکی جذاب و بانمک و دیگری خشن و خونخوار.

2. کائده کایانو از Assassination Classroom

در فصل دوم این انیمه، کائده از یک دختر معصوم و مهربان به یک دختر قوی و دلهره آور تبدیل می شود. در واقع تمام مدتی که او خودش را یک فرد معصوم نشان می دهد، قدرت هایش را در شاخک هایش پشت موهایش قایم کرده است و آنها را فریب داده است. شاخک های او شبیه به شاخک های کورو - سنسی است و تبدیل به قدرت عظیمی می شوند. در انیمه Assassination Classroom، شاخک هایی که از آنها مراقبت نمی شود می تواند در صاحب آنها درد شدیدی ایجاد کند، با این حال کائده توانست این درد را تحمل کند و حتی در مبارزه با کورو سنسی هم موفق عمل کند.

1. نزوکو ازDemon Slayer

نزوکو از انیمه نامبرده تقریبا در تمامی لحظات و جنبه ها بانمک است. از چشم های صورتی و درشت او گرفته، تا اندازه کوچک بدنش که در یک جعبه جا می شود و حتی آن پوزه بند بامبو گونه اش هم بر این بانمک بودن افزوده است. اما در فصل Entertainment Arc نزوکو قدرت زیادش را به رخ دیگر شیاطین می کشد و مبارزه ای جانانه در فرم شیطانی اش با افرادی که سلامتی برادرش را تهدید می کنند انجام می دهد. او پتانسیل بسیار بالایی در مبارزات دارد و در عین حال نترس و وحشتناک برای دشمنان است تا در تضاد کامل با حالت بانمکش قرار بگیرد.

مطالب مشابه

سریال محبوب Stranger Things از کدام انیمه الهام گرفته است؟
سریال محبوب Stranger Things از کدام انیمه الهام گرفته است؟
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
پنج باری که بینندگان انیمه Attack On Titan برای زیک ناراحت شدند
پنج باری که بینندگان انیمه Attack On Titan برای زیک ناراحت شدند
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 4 دقیقه
چگونه انیمه Spy X Family با استفاده از فرمولی مشابه Mob Psycho 100 توانسته به موفقیت برسد؟
چگونه انیمه Spy X Family با استفاده از فرمولی مشابه Mob Psycho 100 توانسته به موفقیت برسد؟
Alternate Text Mamdosein
موضوع انیمه مانگا لایو اکشن|زمان مطالعه 3 دقیقه