بهترین بازی های انیمه برای موبایل

2022-08-04T17:25:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

بهترین بازی های انیمه برای موبایل

بهترین بازی های انیمه برای موبایل


1. Dragon Ball Legends

 

Dragon Ball Legends که از محبوب ترین انیمه در جهان اقتباس شده است، یک نقش آفرینی اکشن است که به عدالت خود عمل می کند. بازی متشکل از تصاویر سه بعدی و انیمیشن باورنکردنی با شخصیت های دوست داشتنی DBZ است. سیستم مبارزه مبتنی بر کارت است و یادگیری آن ساده است. بازیکنان می توانند نبردهای PvP را با دوستان و طرفداران Dragon Ball در سراسر جهان انجام دهند.

بازیکنان بازی را به عنوان یک شخصیت اصلی که توسط خود نویسنده Dragon Ball در داستان بازی خلق شده است، شروع می‌کنند و با جمع‌آوری قوی‌ترین افسانه‌های Dragon Ball، به رتبه‌های برتر در سراسر جهان خواهند رسید.

 

2. Fate/Grand Order


در حالی که Fate/Grand Order یک RPG جنگی با کارت فرمان است که هر کسی می تواند از آن لذت ببرد، به خصوص برای طرفداران انیمه اصلی Fate و رمان های سبک که بازی از آنها اقتباس شده است لذت بخش تر است. علاوه بر جنبه رضایت‌بخش گاچا، تصاویر خیره‌کننده Fate/Grand Order و گیم‌پلی مبارزات نوبتی بسیار رقابتی و در عین حال آسان برای یادگیری است که انبوهی از گیمرهای موبایل را برای امتحان کردن به خود جذب می‌کند. هدف شکست دادن بازیکنان است. دشمنان با استفاده از ارواح قهرمانانه و محافظت از بشر. Fate/Grand Order وقتی نوبت به ارائه یک تجربه سرگرم کننده برای بازیکنان می رسد، چیزی را باز نمی دارد.

 

3. Bleach: Brave Souls


Bleach: Brave Souls بر اساس سری Bleach، یک بازی RPG هک اند اسلش منحصر به فرد است که بازیکنان خود را به ساخت قوی ترین تیم ها، توسعه شخصیت های مورد علاقه خود و مبارزه با افراد واقعی در سراسر جهان دعوت می کند. طرفداران از بازی نهایت لذت را خواهند برد، زیرا بینش بیشتری از بازی در مورد شخصیت ها و رویدادهایی که در دنیای Bleach رخ می دهند، خواهند داشت.

کنترل های ساده و گرافیک سه بعدی جذاب همه را به دیدن این بازی جذب می کند. هنگامی که بازیکنان برای رتبه بندی رقابت نمی کنند، می توانند از بازی با دوستان یا در مقابل آنها نیز لذت ببرند.

 

4.The Seven Deadly Sins: Grand Cross


The Seven Deadly Sins: Grand Cross یکی دیگر از بازی های انیمه در این لیست است که از منبع محبوب اقتباس شده است. این بازی یک RPG مبتنی بر نوبت است که توانایی بازیکنان را برای استراتژی‌سازی آزمایش می‌کند. بازیکنان تشویق می شوند تا تاکتیک های خود را برای شکست دادن دشمنان با ترکیب کارت ها و ایجاد مهارت های مختلف ایجاد کنند.


بازیکنان می توانند با دوستان و بازیکنان تصادفی به رقابت بپردازند و با بهبود شخصیت ها یک تیم قوی بسازند. علاوه بر گرافیک زیبا، بازیکنان همچنین می توانند از شخصی سازی شخصیت های مورد علاقه خود لذت ببرند تا ظاهری منحصر به فرد به آنها ببخشند.

 

5. Naruto X Boruto Ninja Voltage


Naruto X Boruto Ninja Voltage بازی اکشن استراتژیک قلعه که از انیمه نمادین ناروتو اقتباس شده است، وقتی نوبت به ارائه بهترین ژانر خود به بازیکنانش می‌رسد، بسیار عالی عمل می کند. بازیکنان می توانند به قلعه ها حمله کرده و به آنها حمله کنند و روستاهای خود را توسعه دهند تا از تهاجم دیگران جلوگیری کنند. هدف جمع آوری و تکامل شخصیت ها برای تولید قوی ترین قبیله در بازی است.

بازیکنان این بازی را به دلیل کنترل های ساده و دنباله های اکشن جذاب آن دوست دارند. کاربران همچنین می توانند از همکاری با دوستان برای حمله به قلعه ها لذت ببرند.

مطالب مشابه

مهم ترین بازی های ویدئویی که در مرداد 1401 منتشر خواهند شد
مهم ترین بازی های ویدئویی که در مرداد 1401 منتشر خواهند شد
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
چه انتظاری از Mass Effect بعدی داریم؟
چه انتظاری از Mass Effect بعدی داریم؟
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
چگونه در سری Metal Gear رایدن به عنوان یک هشدار برای اسنیک عمل می کند؟
چگونه در سری Metal Gear رایدن به عنوان یک هشدار برای اسنیک عمل می کند؟
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه