سخت ترین بازی های جهان

2022-02-01T15:36:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

سخت ترین بازی های جهان

سخت ترین بازی های جهان

از دهه 80،زمانی که شاهد ظهور صنعت گیم بودیم،شرکت های بازی سازی همیشه سعی داشته اند،گرافیک و موارد را در بازی های خود به بهترین شکل جای دهند.ولی چیزی که بازخورد از جانب گیمر ها بود،گیم پلی یک بازی بود که نشان می دهد یک بازی چقدر می تواند زیبا باشد و گیمر را تحت تاثیر خود قرار دهد.در این زمان یک سری از شرکت های بازی سازی هستند که سعی داشتندبازی های خود را جری طراحی کنند تا جزو سخت ترین بازی های جهان باشند که حسابی گیمر ها و قابلیت آن ها را به چالش بکشد.

1.بازی bloodborn

 • سازنده و ناشر: فرام‌سافتور / سونی
 • سال انتشار: ۲۰۱۵
 • سبک: اکشن نقش‌آفرینی، ترس و بقا

از این که نام بازی bloodborn را در این لیست می بینید نباید تعجب کنید.این بازی شاید از نظر خیلی از گیمر ها از لحاظ سختی پایین تر از darksouls باشد،ولی به اتمام رساندن مراحل و بایس فایت های این بازی کار هرکسی نیست.

2.بازی dark souls

در رابطه با این بازی باید به این نکته توجه داشته باشید که قرار نیست در آن با تمرین و تکرار، حرفه‌ای شوید و مراحل آن را پشت سر بگذارید؛ دارک سولز بازی دشواری است که تنها مناسب گیمرهای حرفه‌ای است که می‌خواهند خود را در مقابل سختی یک بازی محک بزنند. برای تجربه یک بازی سخت و فوق‌العاده لذت‌بخش، کافی است وارد جهان آن شوید و از تک تک لحظات بازی استودیو فرام‌سافتور لذت ببرید.

3.بازی Nioh

 • سازنده و ناشر: تیم نینجا / سونی و تکمو
 • سال انتشار: ۲۰۱۷
 • سبک: اکشن نقش‌آفرینی، هک‌ اند اسلش

Nioh یک بازی اکشن نقش‌آفرینی از استودیو تیم نینجا است که وقایع آن در دوره ۱۶۰۰ میلادی در کشور ژاپن رخ می‌دهد. بازی روایت‌گر زندگی ویلیام ادمز (William Adams) ملوانی ایرلندی است که بعدها تبدیل به یکی از اولین سامورایی‌های غیرژاپنی می‌شود. بازیکنان در این بازی با در اختیار گرفتن کنترل ویلیام وارد مراحل مختلفی می‌شوند که باید با دشمنان مختلفی از جمله‌ انسان‌ها و موجودات فراطبیعی به‌نام یوکای روبه‌رو شوند. بازیکنان می‌توانند در این بازی آزادانه در محیط به‌ جست‌وجو بپردازند و آیتم‌های مختلف را از بخش‌های گوناگون جمع‌آوری کنند.

4.بازی Sekiro: Shadows Die Twice

 • سازنده و ناشر: فرام‌سافتور / اکتیویژن
 • سال انتشار: ۲۰۱۹
 • سبک: اکشن‌ماجرایی

بازی Sekiro: Shadows Die Twice یک اثر اکشن ماجرایی خوش‌ساخت دیگر از استودیو فرام‌سافتور است که در جریان آن یک شینوبی به‌نام Wolf تصمیم می‌گیرد تا از یک سامورائی که به او حمله کرده و اربابش را ربوده است،‌ انتقام بگیرد. گیم‌پلی اصلی بازی بر مبنای المان‌های مخفی‌کاری، گشت‌وگذار در محیط و مبارزات رودررو چیده شده است. وقایع بازی در دوره سنگوکو ژاپن رخ می‌دهد و ارجاعات مختلفی به این دوره تاریخی کشور ژاپن هم دارد. این بازی در مقایسه با سری سولز از المان‌های نقش‌آفرینی کمتری استفاده می‌کند، اما شما می‌توانید در طول بازی تجهیزات خود را آپگرید و برخی مهارت‌ها را شخصی‌سازی کنید.

5.بازی Cuphead

 • سازنده و ناشر: استودیو MDHR
 • سال انتشار: ۲۰۱۷
 • سبک: ران اند گان (شوتم آپ)

یکی دیگر از بازی‌هایی که در چند سال اخیر به‌خاطر درجه سختی چالش برانگیز خود حسابی نظر بازیکنان مختلف را به‌خود جلب کرد، Cuphead بود. اثری فوق‌العاده جذاب که با الهام‌گیری از کارتون‌های دهه ۳۰ میلادی بازیکنان را در قالب دو شخصیت فنجان‌شکل قرار می‌دهد! درواقع شخصیت‌های اصلی این بازی شخصیت‌های کاپ‌هد و ماگ‌من هستند که پس از وقوع اتفاق‌های مختلف روح خود را به شیطان می‌بازند و حالا برای بخشیده شدن توسط شیطان باید بدهی‌های او را از موجودات مختلف دنیای بازی پس بگیرند. گیم‌پلی بازی به‌صورت شوتم‌آپ است و شما باید علاوه‌بر کنترل حرکتی شخصیت اصلی بازی همواره به‌سمت دشمنان تیراندازی کنید. از دشمنان معمولی بازی که بگذریم، باس‌فایت‌های Cuphead یکی از چالش‌برانگیزترین مبارزات بازی‌های ویدیویی سال‌های اخیر را پیش‌روی شما قرار می‌دهد.

مطالب مشابه

بررسی بازی call of duty vanguard
بررسی بازی call of duty vanguard
Alternate Text yasharteki
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 2 دقیقه
بررسی بازی forza horizon 5
بررسی بازی forza horizon 5
Alternate Text yasharteki
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 2 دقیقه
برنامه ها و بازی های فکری برای کمک به پیشگیری از آلزایمر
برنامه ها و بازی های فکری برای کمک به پیشگیری از آلزایمر
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
بررسی بازی battlefield 2042
بررسی بازی battlefield 2042
Alternate Text yasharteki
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه