مهم ترین بازی هایی که در فروردین 1401 عرضه خواهند شد

2022-03-14T08:49:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

مهم ترین بازی هایی که در فروردین 1401 عرضه خواهند شد

فروردین 1401 می تواند ماه خوبی برای طرفداران صنعت ویدئو گیم باشد. از یک طرف بازی جدید استودیو تانگو به سردستگی شینجی میکامی ( سازنده افسانه ای سری Resident Evil و The Evil Within ) و از طرف دیگر اسپین آف سری شوتر پرطرفدار Borderlands عرضه خواهند شد، هرچند شاید لیست این ماه به پرباری اسفند 1400 نباشد. با هم مهم ترین بازی های این ماه را مرور کنیم:

Ghostwire: Tokyo ( 5 فروردین ):

 

یکی از عجیب ترین بازی های امسال قطعا همین بازی خواهد بود، زیرا بتزدا توسط مایکروسافت خریداری شده است اما یکی از استودیوهای آن قرار است یک بازی انحصاری زمانی برای کنسول سونی عرضه کند! این بازی جهان باز و اکشن ادونچر با المان های ترسناک خواهد بود و در آن شاهد شیاطین متعدد و جالبی از افسانه های ژاپنی خواهیم بود. این بازی همانطور که از نامش پیداست در توکیو رخ می دهد و در این شهر مردم به شکل عجیبی ناپدید می شوند. حال وظیفه بازیکن است که با قدرت های ویژه خود این راز را برملا کند. این بازی برای پلی استیشن فایو و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

Tiny Tina's Wonderlands ( 5 فروردین ):

 

اگر تجربه بازی کردن سری Borderlands را داشته باشید، بعید است تاینی تینا را نشناسید. او شاید محبوب ترین کاراکتر بازی محسوب می شود و در جهان خود سیر می کند! حال این کاراکتر اسپین آف خود را دریافت خواهد کرد که گیم پلی سری بوردرلندز را با المان های فانتزی و نقش آفرینی ترکیب خواهد کرد. جرقه این بازی پس از موفقیت الحاقیه Borderlands 2 با نام Assault on Dragon Keep کلید خورد که توانست نمرات خوبی دریافت کند و از آن استقبال مناسبی به عمل آید. این بازی برای پلی استیشن فور و فایو، اکس باکس سریز و وان و سیستم های رایانه ای عرضه خواهد شد.

Kirby and the Forgotten Land ( 5 فروردین ):

 

یک عنوان با کیفیت دیگر در پنجم فروردین، این بار انحصاری نینتندو سوئیچ! کربی محبوب بار دیگر بازگشته است تا طرفداران سری بازی های پلتفرمر را سرگرم کند و تجربه ای شیرین برای آنها رقم بزند. نکته مهم در مورد این بازی این است که اولین بازی از سری کربی محسوب می شود که جهانی سه بعدی دارد و کنترل کامل شخصیت را در تمامی جهت ها برعهده دارید. همچنین یکی دیگر از ویژگی های جذاب بازی این بود که کربی می توانست اشیای مختلف را بخورد و فرم آنها را به خودش بگیرد ( مثلا فرم یک ماشین به خودش بگیرد )! این بازی توسط HAL Laboratory ساخته شده است.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ( 16 فروردین ):

 

سری بازی های لِگو در این چند دهه جای پای خود را در صنعت گیم محکم کرده اند و این بازی های اکشن ماجراجویی با استفاده از گیم پلی جذاب خود، معماهای دوست داشتنی و قابلیت بازی به صورت چند نفره برای خیلی از افراد محبوب هستند. این بار لگو به سراغ سری افسانه ای استار وارز رفته است و از آن بهتر اینکه ششمین بازی از لگو استاروارز، داستان تمامی نه فیلم را پوشش خواهد داد! این بازی برای اکس باکس وان و سریز، پلی استیشن فور و فایو، نینتندو سوئیچ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد تا اکثریت افراد قابلیت تجربه آن را داشته باشند!

MLB The Show 22 ( 16 فروردین ):

 

این بازی که در واقع شبیه ساز ورزش پرطرفدار بیسبال است، سالها به صورت انحصاری برای کنسول های سونی عرضه میشد و کار ساخت آن توسط استودیو سن دیگوی سونی بود. اما پس از تهدید انجمن MLB به نقض قرارداد بین سونی و این شرکت، حالا آنها مجبور هستند بازی را برای کنسول های اکس باکس هم عرضه کنند. همچنین برای اولین بار شاهد عرضه این بازی بر روی کنسول های نینتندو هستیم و دارندگان سوئیچ هم می توانند این بازی را تجربه کنند. همچنین بازی برای پلی استیشن فور و اکس باکس وان هم عرضه خواهد شد.

13 Sentinels: Aegis Rim ( 23 فروردین ):

 

آخرین بازی مهم فروردین ماه را می توان عرضه بازی تحسین شده 13 سنتینل برای کنسول نینتندو سوئیچ دانست. این بازی که ابتدا دو سال پیش برای پلی استیشن فور عرضه شده بود و توانست متای 85 را بدست آورد، حال قرار است مهمان یک کنسول دیگر باشد. این بازی در مورد سیزده دانش آموز در دهه 80 میلادی در ژاپن است که به یکباره از این زمان جدا شده اند و حالا در یک جنگ عظیم بین ماشین های مکانیکی و کایجو ( نوعی شیاطین در ژاپن ) گیر افتاده اند. گیم پلی این بازی شامل مکانیک های استراتژی و ادونچر است.

مطالب مشابه

هفت مورد عجیب که از کنسول استیم دک کشف شده است!
هفت مورد عجیب که از کنسول استیم دک کشف شده است!
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین اپلیکیشن ها برای فعال نگه داشتن مغز شما
بهترین اپلیکیشن ها برای فعال نگه داشتن مغز شما
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 6 دقیقه
بازی‌های رایگانی که همین الان می‌توانید روی مرورگر خود اجرا کنید
بازی‌های رایگانی که همین الان می‌توانید روی مرورگر خود اجرا کنید
Alternate Text Immortal
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بازی سازان ایرانی و بازی‌هایشان
بازی سازان ایرانی و بازی‌هایشان
Alternate Text Tavana
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 5 دقیقه