کدام بازی ها در اسفند 1400 عرضه خواهند شد؟

2022-02-20T11:54:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

کدام بازی ها در اسفند 1400 عرضه خواهند شد؟

آخرین ماه از سال 1400 ماه پرباری برای طرفداران صنعت گیمینگ است. از طرفی بازی جدید میازاکی منتشر خواهد شد و از طرف دیگر بالاخره شاهد نسخه هفتم سری پرطرفدار گرن توریزمو خواهیم بود. مهم ترین بازی هایی که در اسفند امسال منتشر خواهند شد به شرح زیر است:

Elden Ring ( شش اسفند ):

بالاخره بازی جدید هیدتاکا میازاکی بعد از چند سال انتظار منتشر خواهد شد و طرفداران بازی های سخت می توانند خود را محک بزنند. در این بازی که توسط استودیو فرام سافت ویر ساخته شده است، جرج مارتین نویسنده مشهور سری Game of Thrones هم به استودیو کمک کرده است. این بازی اکشن نقش آفرینی و جهان باز برای کنسول های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت و رایانه های شخصی توسط باندای نامکو منتشر خواهد شد.

Grid Legends ( شش اسفند ):

پنجمین بازی از سری بازی های ریسینگ گرید باز هم توسط استودیوی کدمسترز ساخته خواهد شد و این بار الکترونیک آرتز وظیفه نشر بازی را برعهده دارد. این بازی که برای نسل هشتم و نهم و رایانه ها منتشر خواهد شد، دارای خط داستانی است و قصد دارد بازیکن را به پشت پرده اتفاقاتی که برای یک راننده حرفه ای رخ می دهد ببرد. همچنین به لطف سیستم نمسیس بازی پویایی بالایی دارد و مثلا اگر با راننده دیگری برخورد کنید، او از شما کینه به دل گرفته و سعی می کند آن تصادف را تلافی کند!

Shadow Warrior 3 ( ده اسفند ):

بازگشت جنون و دیوانه بازی! یک بار دیگر استودیو Flying Wild Hog قصد دارد یک شوتر اول شخص سریع و پر زرق و برق را به شما هدیه دهد که مبارزات آن مجال نفس کشیدن به شما نمی دهد و باید سریعا دشمنان را نابود کنید، چه بخواهید از اسلحه های دور برد استفاده کنید و چه قصد استفاده از شمشیر و اسلحه های سرد را داشته باشید. همچنین محیط بازی پویاتر شده و به شما امکان استفاده از موقعیت هایی را می دهد تا دشمنان را به شکل دلخواه خود از بین ببرید. این بازی برای اکس باکس وان، پلی استیشن فور و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

WWE 2K22 ( دوازده اسفند ):

طبق روال هرساله شاهد نسخه جدید از کشتی کج هستیم و استودیو Visual Concepts قصد دارد نسخه مخصوص سال 2022 این بازی را عرضه کند. از آنجایی که این سری سالانه سال قبل استراحت کرده بود و نسخه 2K21 عرضه نشده بود انتظارات از 2K22 بالاست و طرفداران قصد دارند ببینند آیا یک سال صبر اضافه برای این بازی ارزشش را داشته است یا خیر. این نهمین بازی از سری است که با پسوند WWE عرضه می شود. این بازی برای پلتفرم های نسل هشت و نه و سیستم های رایانه ای عرضه خواهد شد.

Gran Turismo 7 ( سیزده اسفند ):

گرن توریزمو نیازی به معرفی ندارد! این بازی ریسینگ شبیه ساز که از زمان پلی استیشن وان برای کنسول های سونی عرضه شده است، بالاخره بعد از یک نسل نسخه هفتم خود را دریافت خواهد کرد ( در این بین یک نسخه با پسوند Sport از این سری عرضه شده بود ). پولیفونی دیجیتال این بازی را برای پلی استیشن فور و فایو عرضه کرده و این بازی شبیه ساز بیش از 400 ماشین خواهد داشت. تاکنون بیش از 80 میلیون نسخه از این سری بازی به فروش رفته است.

Grand Theft Auto V ( بیست و چهارم اسفند ):

بالاخره بعد از چندین تاخیر متوالی، نسخه اکس باکس سریز و پلی استیشن فایو بازی محبوب GTA V در این ماه منتشر خواهد شد. همچنین بخش آنلاین بازی به مدت سه ماه برای کاربران پلی استیشن رایگان است. به تازگی راکستار ساخت نسخه بعدی از سری GTA را هم تایید کرده بود و می توان عرضه نسخه پنجم بازی برای کنسول های نسل نهم را آخرین نفس های این بازی دانست تا کاربران برای نسخه بعدی آماده شوند.

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin ( بیست و هفتم اسفند ):

جدیدترین بازی از سری فاینال فنتسی با همکاری کوئی تکمو و تیم نینجا ساخته شده و با همکاری اسکوئر اینکس به عنوان ناشر عرضه خواهد شد. این اسپین آف سری که برای نسل هشت و نه و سیستم های رایانه ای منتشر می شود، در سبک نقش آفرینی اکشن است و هرچند نمایش های آن نوید یک بازی بی نقص را نمی دهند، اما چون از سری FF محسوب می شود خود به خود انتظارات از آن زیاد است و طرفداران منتظرند ببینند این نسخه چه خواهد کرد.

مطالب مشابه

نکاتی که قبل از شروع بازی Genshin Impact باید بدانید
نکاتی که قبل از شروع بازی Genshin Impact باید بدانید
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
معرفی بازی محبوب  Genshin Impact
معرفی بازی محبوب Genshin Impact
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 5 دقیقه
بررسی بازی Ghostwire: Tokyo
بررسی بازی Ghostwire: Tokyo
Alternate Text yasharteki
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 5 دقیقه