بهترین برنامه های مدیریت زمان

2022-09-06T17:28:00Z موضوع علم دانش تکنولوژی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

بهترین برنامه های مدیریت زمان

استفاده از برنامه مدیریت زمان یکی از ساده ترین راه ها برای به دست آوردن بیشتر چیزی است که آرزو می کنیم همه داشته باشیم: بهره وری. از فهرست کارها و یادآوری‌های تقویم گرفته تا فهرست‌های خرید و جلسات. به لطف برنامه های مدیریت زمان، می توانید به راحتی همه چیز را در یک مکان پیگیری کنید، نه تنها به شما کمک می کند تا سریعتر به اهداف برسید، بلکه در دراز مدت در زمان شما نیز صرفه جویی می کند.

در اینجا ما بهترین برنامه‌های مدیریت زمان موجود را گردآوری کرده‌ایم، همگی با این هدف که شما را بهره‌ورتر کنیم تا زمان کمتری برای برنامه‌ریزی و زمان بیشتری صرف انجام کار کنید (به خصوص اگر این به معنای زمان بیشتری برای خودتان باشد!).

 

Todoist

 

Todoist به دلایلی دارای رتبه بالایی است: این یکی از جامع ترین برنامه های مدیریت زمان موجود است. از آنجایی که این برنامه برای اولین بار در سال 2007 توسعه یافت، طیف گسترده ای از ویژگی ها وجود دارد که در طول زمان ساخته شده اند و پایگاه کاربران آن را در ذهن نگه می دارند.

چه به دنبال تعیین اهداف شخصی یا راه اندازی یک پیشنهاد تجاری جدید باشید، Todoist دارای ویژگی هایی برای استفاده شخصی و حرفه ای است. وظایف (و وظایف فرعی) را ایجاد و ردیابی کنید، وظایف را به راحتی به دیگران محول کنید، و همه چیز را در ظرف خود با یک نگاه سریع ببینید، اولویت بندی و برقراری ارتباط را آسان تر می کند.

Todoist در همه دستگاه‌های موجود، از iOS گرفته تا Android، macOS، Windows و موارد دیگر در دسترس است.(دانلود)

 

Toggl Track

 

در هسته خود، Toggl Track یک نرم افزار ردیابی زمان است، اما به لطف سایر ویژگی ها (و ادغام با سایر محصولات Toggl)، بسیار بیشتر عمل می کند. البته، این قابلیت را دارد که زمان شما را در کارها ردیابی کند و گزارش هایی را اجرا کند تا ببیند بیشترین زمان را برای چه چیزی صرف می کنید تا به شما کمک کند کارآمدتر شوید.

علاوه بر این، به لطف عملکرد تقویم آن می‌توانید بخش‌هایی از روز خود را برنامه‌ریزی کنید و حتی می‌توانید گزارش‌هایی را برای صدور صورت‌حساب آسان در پایان هر ماه اجرا کنید. تیم‌های بزرگ‌تر می‌توانند از این سرویس استفاده کنند تا ببینند همه روی چه چیزهایی کار می‌کنند (و همچنین تخمین زده می‌شود که چقدر زمان باقی مانده است)، بنابراین نیازی نیست همکارانتان را برای پروژه‌هایی که منتظرشان هستید آزار دهید.

 به لطف ادغام با Gmail، Asana و موارد دیگر، Toggl می تواند به راحتی به ابزارهای فعلی شما اضافه شود. کاربران از همگام‌سازی یکپارچه بین دستگاه‌ها، با iOS، Android، macOS و Windows، با افزونه‌ها در Google Chrome و Firefox لذت می‌برند.(دانلود)

 

TimeTree

 

TimeTree خاطرنشان می کند که هدفش از ایجاد برنامه مدیریت زمان خود این بود که همه تقویم هایی را که استفاده می کنید - دیواری، کاری و اجتماعی- را در نظر بگیرد و همه آن اطلاعات را در یک مکان قرار دهد. دقیقاً همین کار را انجام داد و اکنون می‌توانید به راحتی تقویم‌ها را با همسر، خواهر و برادر، همکاران و موارد دیگر به اشتراک بگذارید تا دیگر هرگز رویداد مهمی را از دست ندهید.

بیشتر از یک تقویم، قابلیت افزوده شده یادداشت ها جایگزین لیست کارهای سنتی قلم و کاغذ می شود، بنابراین شما یک مکان اختصاصی برای مدیریت زندگی پرمشغله خود دارید. کاربران خاطرنشان می‌کنند که این به ویژه برای خانواده‌های ترکیبی عالی است، برنامه‌ریزی‌ها را برای فرزندانشان با یادآوری‌های قابل مشاهده مدیریت می‌کنند، و نیازی به هرگونه رفت و آمد در مورد برنامه‌ها را از بین می‌برند.

این برنامه رایگان روی iOS، Android و دسکتاپ کار می‌کند، به این معنی که مهم نیست که در حال اجرا هستید یا پشت میزتان، می‌توانید رویدادها را اضافه کنید و ببینید در روز شما چه اتفاقی می‌افتد. از آنجایی که این برنامه رایگان است، به راحتی می توان همه را با استفاده از برنامه همراه کرد، بنابراین همه چیز را می توان در یک مکان نگه داشت.(دانلود)

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

چرا داشتن عزت نفس بالا مهم است؟
چرا داشتن عزت نفس بالا مهم است؟
Alternate Text Nazila77
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 6 دقیقه
مراحل یافتن شغل در اینستاگرام
مراحل یافتن شغل در اینستاگرام
Alternate Text Nazila77
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 5 دقیقه
چگونه در خانه مدیتیشن کنیم؟
چگونه در خانه مدیتیشن کنیم؟
Alternate Text Nazila77
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 5 دقیقه
چگونه می توانیم فرد خوبی باشیم؟
چگونه می توانیم فرد خوبی باشیم؟
Alternate Text Nazila77
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 8 دقیقه