5 اشتباهی که هنگام اضافه کردن تصاویر به سایت خود باید از آنها اجتناب کنید

2021-11-28T18:43:00Z موضوع علم دانش تکنولوژی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

5 اشتباهی که هنگام اضافه کردن تصاویر به سایت خود باید از آنها اجتناب کنید

اگر در حال تدوین یک استراتژی بازاریابی قوی هستید، اضافه کردن تصاویر به وب سایت خود را فراموش نکنید. ما نمی­توانیم اهمیت عکس­ها را در حال حاضر انکار کنیم. طبق آمار، مقالات حاوی عکس، نسبت به مواردی که بدون تصویر ارسال می­شوند، بازدیدهای بسیار بیشتری را جذب می­کنند. بدون شک تصاویر، بسیار جذاب هستند و وب سایت شما را پر از رنگ می­کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد برخی از اشتباهات رایج که هنگام اضافه کردن تصاویر در وب سایت خود باید از آنها اجتناب کنید صحبت کنیم. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1: اندازه تصویر را کاهش دهید.

بیشتر بازدیدکنندگان بیش از 3 ثانیه منتظر نمی­مانند تا تصاویر روی لپ تاپ یا رایانه­های رومیزی خود بارگذاری شوند و هنگام استفاده از تلفن همراه خود بیش از 5 ثانیه منتظر نمی­مانند. بنابراین، اگر تصاویر شما بیش از 5 ثانیه طول بکشد تا روی این دستگاه ها بارگزاری شوند، ممکن است مشتریان احتمالی زیادی را از دست بدهید.

بنابراین، کاری که باید انجام دهید این است که حجم تصاویر را به حداکثر 700 کیلوبایت کاهش دهید. این کار اجازه می­دهد تا تصاویر بدون توجه به دستگاهی که کاربران استفاده می­کنند، بسیار سریع­تر بارگذاری شوند.

2: تغییر نام فایل­ها

اطمینان حاصل کنید که اهمیت تغییر نام فایل­های خود را دست کم نگیرید. این ایده خوبی نیست که نام پیش فرض را برای تصاویر خود نگه دارید. همانطور که به بهینه سازی موتورهای جستجو مربوط می­شود، ممکن است بخواهید کلمات کلیدی اصلی خود را به نام عکس­ها اضافه کنید.

جدای از این، ممکن است بخواهید یک توضیح بنویسید و کلمات کلیدی اصلی خود را برای بهینه سازی مناسب در آن بگنجانید. اگر این کار را انجام ندهید، خزنده­های موتورهای جستجو تصاویر شما را در پایگاه داده فهرست نمی­کنند.

3: توضیحات اضافه کنید.

درست مانند عکس­ها، فراموش نکنید که تگ­های alt را در نظر بگیرید. در درجه اول، آنها جایگزین­های متنی برای عکس­ها هستند. اگر می‌خواهید وب‌سایت‌های شما در موتورهای جستجوی اصلی به رتبه‌های بالاتری دست یابند، حتماً توضیحات آموزنده‌ای اضافه کنید.

توضیحات باید برای همه عکس­ها وجود داشته باشد و با افزودن کلمات کلیدی یا عبارات زیاد اشتباه نکنید زیرا به رتبه بندی موتور جستجوی شما آسیب می­رساند.

4: از پسوند فایل مناسب استفاده کنید.

مطمئن شوید که وب سایت شما حاوی نوع مناسبی از فایل­های تصویری است. این روزها می­توانید تصاویری در فرمت­های مختلف ایجاد کنید تا نیازهای خود را پوشش دهید. با این حال، رایج­ترین پسوند این روزها JPG، JPEG و PNG است. اگر می‌خواهید عکس‌هایتان بدون توجه به اینکه چند بار آنها را ویرایش و ذخیره می‌کنید، کیفیت خود را حفظ کنند، PNG یک انتخاب ایده‌آل است.

5: از تصاویر بهم ریخته استفاده نکنید.

تصویر بهم ریخته یکی دیگر از مشکلات رایجی است که ممکن است در مورد ویرایش تصاویر با آن مواجه شوید. مطمئن شوید که تصاویر شما کشیده نشده­اند. همیشه باید با نسخه اصلی عکس­های مورد نظر خود، کار کنید. در فتوشاپ می­توانید از قابلیت پیش نمایش برای مقایسه بین نسخه­های مختلف عکس­ها استفاده کنید.

به طور خلاصه، ما به شما پیشنهاد می­کنیم که از این پنج اشتباه رایج در هنگام قرار دادن تصاویر در وب سایت خود اجتناب کنید.

مطالب مشابه

چگونه صفحه‌نمایش تلویزیون‌مان را تمیز کنیم؟
چگونه صفحه‌نمایش تلویزیون‌مان را تمیز کنیم؟
Alternate Text ماجراجو
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 5 دقیقه
9 گرایش برتر جدید فناوری برای سال 2021
9 گرایش برتر جدید فناوری برای سال 2021
Alternate Text Tavana
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 11 دقیقه
عوامل مهم در زمان قیمت گذاری خودرو کارکرده
عوامل مهم در زمان قیمت گذاری خودرو کارکرده
Alternate Text ماجراجو
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بزرگی جهان هستی
بزرگی جهان هستی
Alternate Text Tavana
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 3 دقیقه