جوانب مثبت و منفی مهاجرت به کشور دیگر

2022-01-16T08:24:00Z موضوع گردشگری سفر مهاجرت زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

جوانب مثبت و منفی مهاجرت به کشور دیگر

مهاجرت به کشور دیگر: جوانب مثبت و منفی

اگر شما همیشه آرزو داشتید به خارج از کشور بروید و در کشور دیگری زندگی کنید و آیا بالاخره جرات انجام آن را پیدا کردید؟ اما، قبل از رفتن، باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. نقل مکان به یک کشور جدید با مهاجرت به یک شهر جدید یکسان نیست. این یک تغییر بزرگ خواهد بود که نیاز به کمی تحقیق و برنامه ریزی دارد. زندگی شما تغییر خواهد کرد، تجربیات مختلف زیادی به دست خواهید آورد و فرصت های زیادی به دست خواهید آورد. به همین دلیل است که باید در مورد نحوه نقل مکان به خارج از کشور، کشور و شهری که می خواهید در آن ساکن شوید، تحقیقات عمیقی انجام دهید. در اینجا ما به شما برخی از مزایا و معایب تغییر کشور و داشتن یک زندگی جدید را ارائه خواهیم کرد.

جوانب مثبت

1. سفر

شما هم می‌روید کشوری را که به آن نقل مکان می‌کنید کشف کنید! شهرهای جدید، مناظر جدید، موزه های جدید، فرهنگ جدید، غذاهای جدید! بسته به جایی که به خارج از کشور حرکت می‌کنید، ممکن است سفر کوتاه یا چند ساعت سفر نیاز باشد.

2. ذهن وسیع

سفر با دانش و یادگیری همراه است. هنگام سفر به شهرها و کشورهای جدید، می توانید دائماً در مورد فرهنگ ها، زبان ها و تاریخ های مختلف بیاموزید. هر جا که تصمیم به سفر و نقل مکان می‌گیرید، میزان دانش و تجربه‌ای که در دنیای واقعی به دست می‌آورید بسیار ارزشمند است. دانش همچنین تنها از طریق قدم زدن به نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی و درگیر شدن در گفتگوی معنادار با یک محلی به دست می آید. این نوع تجربیات چیزی است که نمی توان با خواندن کتاب یا حتی با جستجوی آنلاین آموخت. یکی از بهترین راه‌های یادگیری «با انجام دادن» است. پس از مهاجرت به خارج از کشور، ممکن است با افرادی آشنا شوید و موقعیت‌هایی را تجربه کنید که به آنها عادت نکرده‌اید یا هرگز تجربه نکرده‌اید، اما هر یک از آنها شما را قادر می‌سازد تا از نظر فکری به جهات مختلف رشد کرده و بالغ شوید.

3. رشد شخصی

وقتی خارج از کشور هستید، تنها در یک کشور جدید، با یک ترن هوایی احساسی و فیزیکی بالا و پایین می‌روید: ابتدا برای بودن در آنجا هیجان‌زده می‌شوید، اما به محض اینکه آدرنالین از بین برود و باید با مشکلی روبرو شوید، گریه کرد و جیغ زد! اما همه این احساسات به شما کمک می کند تا نقاط قوت لازم را در درون خود پیدا کنید تا در آینده با مشکلات شخصی و کاری کنار بیایید.

4. روابط اجتماعی جدید

هر کسی که به کشوری جدید می رود، همیشه در اقیانوسی از مردم جدید گم می شود. چگونه با برخی از آنها ارتباط برقرار کنیم؟ به رویدادهای عمومی بروید، صحبتی را شروع کنید، چیزی برای نوشیدن بخرید، در پارک با برخی از استراتژی هایی که ممکن است استفاده کنید ملاقات کنید. شاید دوستان زندگی تان را پیدا کنید، شاید هم نه، اما وقتی در آینده به آنها فکر کنید، از این افراد با عشق یاد خواهید کرد. برخی از آنها شاید کلید آینده شغلی شما باشند! و دوستانی خواهید داشت که در سراسر جهان پراکنده شده اند که هر بار که هوای تازه ای دریافت می کنید از شما پذیرایی می کنند.

جوانب منفی

1. دلتنگی

همانطور که در بالا گفتیم، یکی از بدترین معایب مطمئناً دلتنگی است که شما را در زمانی که انتظارش را ندارید، تحت کنترل خود در می آورد! اما، نترسید، راه حل آسان است: گریه کنید، نفس عمیق بکشید و سپس بیرون بروید، خوش بگذرانید، با افراد جدید ملاقات کنید، اطراف را کاوش کنید. در چند کلمه: ذهن خود را مشغول نگه دارید!

2. دانش اندک زبان

اگر به کشور جدیدی نقل مکان می کنید که زبان مادری متفاوتی با زبان شما دارد، حتماً با موانع ارتباطی مواجه خواهید شد. اما حتی اگر به یک زبان «صحبت کنید»، اولین تأثیر آن افتضاح خواهد بود، زیرا آنها به روشی که شما یاد گرفته اید متفاوت صحبت می کنند. شما نیاز به تمرکز و تمرکز دارید حتی اگر در پایان روز دچار سردرد وحشتناکی شوید! اما ناامید نشوید، چند روز دیگر تبدیل به یک زبان مادری خواهد شد!

مطالب مشابه

چند مکان زیبای روی زمین که باید به آن جا سفر کرد
چند مکان زیبای روی زمین که باید به آن جا سفر کرد
Alternate Text yasharteki
موضوع گردشگری سفر مهاجرت|زمان مطالعه 4 دقیقه
چگونه استرس سفر در تعطیلات را کاهش دهیم؟
چگونه استرس سفر در تعطیلات را کاهش دهیم؟
Alternate Text دلارام
موضوع گردشگری سفر مهاجرت|زمان مطالعه 3 دقیقه
جلوگیری از ابتلا به بیماری در سفرهای بین المللی
جلوگیری از ابتلا به بیماری در سفرهای بین المللی
Alternate Text دلارام
موضوع گردشگری سفر مهاجرت|زمان مطالعه 4 دقیقه
مجموعه تفریحی چیتگر
مجموعه تفریحی چیتگر
Alternate Text ReZero
موضوع گردشگری سفر مهاجرت|زمان مطالعه 3 دقیقه