مهم ترین بازی های ویدئویی که در اردیبهشت 1401 منتشر خواهند شد

2022-04-18T17:44:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 5 دقیقهدرجه کیفی A

مهم ترین بازی های ویدئویی که در اردیبهشت 1401 منتشر خواهند شد

بعد از فروردین 1401 و بازی های جذاب و خوبی که در این ماه شاهد عرضه آنها بودیم، در اردیبهشت شاهد ماه نسبتا آرامی برای گیمینگ خواهیم بود که البته در بین آنها عناوینی هم به چشم می خورد که پیشتر برای دیگر پلتفرم ها عرضه شده اند و حال راه خود را به پلتفرم های جدیدی باز خواهند کرد. بدون توضیحات اضافه تر به لیست عناوین منتشر شده در این ماه خواهیم پرداخت:

Chernobylite ( 1 اردیبهشت ):

اولین بازی مهم که در اردیبهشت عرضه خواهد شد، نسخه نسل نهمی بازی بقای استودیو The Farm 51، چرنوبیلایت خواهد بود. این بازی پیشتر برای پلی استیشن فور، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شده بود و برروی سیستم های رایانه ای توانسته بود متای 75 از پنجاه نقد را بدست آورد. در این بازی بازیکن باید در منطقه مسموم و اتمسفر دلهره آور چرنوبیل به مبارزه با دشمنان پرداخته، منابع و مواد مورد نیاز برای زندگی را تهیه کند، با دوستان جدید روبرو شود و یک پناهگاه امن برای خود بسازد. استودیو فارم 51 پیشتر با عرضه شوتر Get Even توانسته بود هنر خود در طراحی محیط های ترسناک را نشان دهد و بار دیگر با چرنوبیلایت به دنبال چنین اتمسفری رفته است.

MotoGP 22 ( 1 اردیبهشت ):

چند سالی است که شاهد عرضه بازی های موتورسواری MotoGP هستیم و طبق روال هرساله، امسال هم استودیو Milestone قرار است این بازی شبیه ساز موتورسواری را عرضه کند. در واقع این یازدهمین بازی از سری MotoGP است که توسط این استودیو عرضه خواهد شد و پلتفرم های مقصد آن کنسول های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت، نینتندو سوئیچ و رایانه های شخصی است. نسخه 21 این سری بازی ها توانست برروی کنسول پلی استیشن فایو متای 77 را ثبت کند که نشان می دهد با شبیه ساز نسبتا خوبی روبرو هستیم. فراموش نکنید که بازی این یک ریسینگ شبیه ساز است و برای ماهر شدن در آن نیاز به صبر و حوصله خواهید داشت!

Bugsnax ( 8 اردیبهشت ):

این بازی مستقل و ماجراجویی پیشتر در سال 2020 برای پلی استیشن فور، فایو و سیستم های رایانه ای عرضه شده بود و حال در اردیبهشت قرار است شاهد عرضه آن برای اکس باکس سریز، اکس باکس وان و نینتندو سوئیچ باشیم. در این بازی بازیکن باید در یک جزیره به دنبال موجودات نیمه خوراکی نیمه حشره باشد! این بازی در واقع دومین ساخته استودیو Young Hourses است که پیشتر توانسته بود برروی پلی استیشن فایو متای 75 را ثبت کند و در همان ابتدای عرضه برای کاربران پلی استیشن پلاس هم رایگان شده بود. لازم به ذکر است این بازی تک نفره است و بخش مولتی پلیر برای آن تعبیه نشده است.

Rogue Legacy 2 ( 8 اردیبهشت ):

در واقع این بازی از سال 2020 به صورت عرضه اولیه ( ارلی اکسس ) برروی رایانه های شخصی عرضه شده است اما قرار است در اردیبهشت شاهد عرضه کامل آن باشیم. همانطور که از نامش پیداست، روگ لگاسی 2 یک بازی روگ لایک است و قرار است بازیکنان را با سختی ها و معماهایش به چالش بکشد. نسخه اول روگ لگاسی یکی از برترین عناوین مستقل نسل هشتم محسوب میشد و توانسته بود دوباره ژانر روگ لایک را برروی زبان ها بیندازد. این بازی قرار است برای رایانه های شخصی، اکس باکس وان و اکس باکس سریز عرضه شود.

Nintendo Switch Sports ( 9 اردیبهشت ):

بسیاری منتظر بازی جدیدی از سری بازی های ورزشی نینتندو بودند و بالاخره قرار است چنین عنوانی عرضه شود. این بازی که در واقع سومین نسخه از سری بازی های Wii Sports می باشد، قرار است شاهد بازی های ورزشی متنوعی نظیر والیبال، فوتبال، بولینگ، بدمینتون، تنیس و شمشیر بازی باشد. در واقع سه ورزش از نسخه های قبلی راه خود را به بازی پیدا کرده اند و شاهد سه ورزش جدید ( فوتبال، والیبال و بدمینتون ) هم خواهیم بود تا آدرنالین خون شما را بالا ببرد! این بازی تنها برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

Trek to Yomi ( 15 اردیبهشت ):

از همان اولین تریلر منتشر شده از این بازی، اتمسفر بی نظیر و تاریک بازی توانست دل گیمرها را برباید و حال قرار است شاهد عرضه آن برای کنسول های نسل هشت و نه مایکروسافت و سونی و رایانه های شخصی باشیم. این بازی در مورد یک سامورایی تنها به نام هیروکی است که بنا به درخواست استاد کشته شده خود، باید از روستای خود در برابر تهدیدها محافظت بکند. این بازی اکشن ماجرایی و سینماتیک توسط استودیو Flying Wild Hog سازنده سری Shadow Warrior و لئونارد مِنکیاری ساخته خواهد شد.

Salt and Sacrifice ( 20 اردیبهشت ):

این بازی اکشن نقش آفرینی و دو بعدی دنباله ای بر بازی تحسین شده Salt and Sanctuary است که در سال 2016 عرضه شده بود. این بازی روگ لایک نسبت به نسخه قبلی اش شاهد رنگ های بیشتری می باشد و از آن حالت تاریک خارج شده است و کار ساخت آن بر عهده دو استودیو Ska Studios و Devoured Studios می باشد. پلتفرم های مقصد بازی پلی استیشن فور، فایو و رایانه های شخصی هستند. همچنین این بازی از مولتی پلیر PvP ( بازیکن در برابر بازیکن ) هم پشتیبانی خواهد کرد.

Evil Dead: The Game ( 23 اردیبهشت ):

بالاخره طرفداران سری فیلم های Evil Dead می توانند به خواسته خود برسند و جدیدترین بازی اقتباسی از این سری را برروی کنسول های خود بازی کنند. این بازی که توسط استودیو Saber Interactive در دست ساخت است، قرار است برای اکس باکس وان و سریز، پلی استیشن فور و فایو، نینتندو سوئیچ و رایانه های شخصی عرضه شود. تمرکز بازی بر یک گیم پلی کوآپ و PvP است و در آن شاهد نقش آفرینی بازیگرانی نظیر بروس کمپبل و دانا دی لورنزو خواهیم بود. گفته می شود این بازی بقا شاهد یک بخش تک نفره هم خواهد بود تا بازیکنان بیشتری را به خود جذب کند.

Vampire: The Masquerade – Swansong ( 29 اردیبهشت ):

این سری بازی که در اصل یک اقتباس از بازی فکری های نقش آفرینی Vampire The Masquerade هستند، قرار است نسخه جدیدی بعد از Bloodline دریافت کند. Swansong در یک جهان مشترک با بازی قبلی رخ می دهد اما اتفاقات این دو ارتباطی به یکدیگر ندارند و از نظر داستان مجزا هستند. کار ساخت این بازی برعهده استودیو Big Bad Wolf بوده است و قرار است بازی برای کنسول های نسل هشت و نه سونی و مایکروسافت، سوئیچ و سیستم های رایانه ای عرضه شود. این بازی دارای سه شخصیت متفاوت خواهد بود که هرکدام از آنها قدرت ویژه مخصوص خود را خواهند داشت تا گیم پلی بازی دچار تنوع شود.

مطالب مشابه

پنج بازی تک نفره که قدرت کاراکتر اصلی خیلی زیاد بود!
پنج بازی تک نفره که قدرت کاراکتر اصلی خیلی زیاد بود!
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
مهم ترین بازی هایی که در فروردین 1401 عرضه خواهند شد
مهم ترین بازی هایی که در فروردین 1401 عرضه خواهند شد
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
هفت مورد عجیب که از کنسول استیم دک کشف شده است!
هفت مورد عجیب که از کنسول استیم دک کشف شده است!
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین اپلیکیشن ها برای فعال نگه داشتن مغز شما
بهترین اپلیکیشن ها برای فعال نگه داشتن مغز شما
Alternate Text Nazila77
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 6 دقیقه