مهم ترین بازی های ویدئویی که در مرداد 1401 منتشر خواهند شد

2022-07-20T07:33:00Z موضوع بازی تفریح سرگرمی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

مهم ترین بازی های ویدئویی که در مرداد 1401 منتشر خواهند شد

در چشم بهم زدنی ماه تیر 1401 هم به روزهای پایانی خودش نزدیک شده است و حال باید برای ماه مرداد و بازی هایی که در این ماه منتشر می شودند، منتظر بمانیم. در ماه تیر شاهد عرضه موفقیت آمیز بازی هایی نظیر AI: The Somnium Files - Nirvana Initiative و Stray بودیم و هر دو توانستند نظر منتقدان را به خود جلب کنند. در ماه مرداد اگرچه شاهد عرضه بازی های زیادی نیستیم، اما برخی از آنها بسیار مورد انتظار هستند و برای همین این ماه می تواند خبر خوشی برای طرفداران صنعت ویدئو گیم باشد. لیست بازی های عرضه شده مرداد 1401 به شرح زیر است:

Xenoblade Chronicles 3 ( 7 مرداد )

Nintendo Switch

 

سومین نسخه از بازی های نقش آفرینی محبوب ژینوبلید که توسط استودیو Monolith Soft ساخته می شوند، قرار است بالاخره در این ماه به دست طرفداران برسد. وقایع این بازی پس از دو نسخه اول رخ می دهد و در جهان Aionios روایت می شود، جایی که قرار است داستان دو نسخه قبلی را با هم مرتبط کند. مبارزات بازی به صورت همزمان رخ می دهند و بازیکن در نقش دو شخص به نام های نوآح و میو قرار می گیرد که در واقع عضوی از دو کشور مخالف یکدیگر هستند. لازم به ذکر است به مانند نسخه های قبلی سری، این بازی هم تنها به صورت تک نفره قابل بازی است و بخش مولتی پلیری برای آن تعبیه نشده است.

Digimon Survive ( 7 مرداد )

PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC

 

این بازی در سبک رمان تعاملی است که البته المان های استراتژی، بقا و نقش آفرینی هم در آن به چشم می خورد. کار ساخت بازی برعهده استودیو Hyde است و ناشر آن هم شرکت باندای نامکو. این بازی به مناسبت 25 سالگی انیمه محبوب دیجیمون ساخته می شود و داستان نوجوانانی است که در مسافرت کمپینگ مدرسه ای گم می شوند و خود را در یک جهان جدید پر از هیولا می یابند. تصمیمات بازیکنان بر پایان بندی بازی و تکامل هیولاهای همراه آنها تاثیرگذار است، بنابراین باید در انتخاب های خود دقت به خرج دهید! در نهایت این بازی شامل بیش از صد دیجیمون است تا تنوع بالایی از خود نشان دهد. 

Two Points Campus ( 18 مرداد )

PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC

 

یک بازی جدید دیگر از سری محبوب Two Point که توسط استودیوی انگلیسی Two Point Studios ساخته می شود که زیرمجموعه شرکت سگا است. این بازی شبیه ساز مدیریت است و دنباله ای بر Two Point Hospital می باشد، با این تفاوت که این بار به جای مدیریت یک بیمارستان، باید یک دانشگاه و کمپ آن را مدیریت نمایید. می توانید دانشگاه دلخواه خودتان را ساخته، اساتید مورد نظر خود را استخدام کنید و درس ها و رشته های متنوعی برای دانشجویان تدارک ببینید! البته در این راه فعالیت های جانبی را هم فراموش نکنید و به تغذیه و ورزش افراد دانشگاه اهمیت بدهید و دانشگاه را از صفر بسازید!

Marvel’s Spider-Man Remastered ( 21 مرداد )

PC

 

پس از چند سال از عرضه نسخه های پلی استیشن فور و پلی استیشن فایو، این عنوان محبوب از استودیو اینسامنیاک گیمز قرار است برای کاربران رایانه های شخصی هم در دسترس قرار بگیرد. نسخه رایانه ای با همکاری استودیو Nixxes Software ساخته می شود و این بازی اکشن ماجراجویی جهان باز که یکی از موفق ترین بازی های تاریخ اسپایدر من است، قرار است به زودی عرضه شود. مالکیت این بازی در دست شرکت سونی است و این بازی محبوب با نظر این شرکت از انحصار کنسول های پلی استیشن خارج خواهد شد. همچنین نسخه دوم این بازی هم برای پلی استیشن فایو معرفی شده است.

Madden NFL 23 ( 28 مرداد )

PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, PC

 

طبق روال هرساله، امسال هم شاهد عرضه جدیدترین نسخه از سری بازی های شبیه ساز فوتبال آمریکایی، Madden NFL هستیم. به مانند چند سال پیش، امسال هم شاهد نسخه های متفاوتی برای نسل هشتم کنسول ها و نسل نهم کنسول ها خواهیم بود و برای بهترین تجربه باید به سراغ اکس باکس سریز یا پلی استیشن فایو رفت. نسخه 22 این بازی متای 70 را برروی اکس باکس سریز دریافت کرد و خیلی باب میل طرفداران نبود، اما امید است نسخه جدید مشکلات نسخه قبلی را برطرف کرده و تجربه ای بهتر نسبت به آن ارائه کند. این بازی توسط استودیو EA Tiburon ساخته شده و موتور ساخت آن هم فراست بایت است.

مطالب مشابه

چه انتظاری از Mass Effect بعدی داریم؟
چه انتظاری از Mass Effect بعدی داریم؟
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 3 دقیقه
چگونه در سری Metal Gear رایدن به عنوان یک هشدار برای اسنیک عمل می کند؟
چگونه در سری Metal Gear رایدن به عنوان یک هشدار برای اسنیک عمل می کند؟
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه
عبارت RNG در بازی های ویدئویی به چه معناست و چرا گیمرها از آن بیزارند؟
عبارت RNG در بازی های ویدئویی به چه معناست و چرا گیمرها از آن بیزارند؟
Alternate Text Mamdosein
موضوع بازی تفریح سرگرمی|زمان مطالعه 4 دقیقه