مایکروسافت آفیس در آیفون و اندروید موجود است!

2022-10-09T08:14:00Z موضوع علم دانش تکنولوژی زمان مطالعه 5 دقیقهدرجه کیفی A

مایکروسافت آفیس در آیفون و اندروید موجود است!

اگر مانند اکثر مردم هستید، احتمالاً به طور منظم از Microsoft Word، Excel یا PowerPoint استفاده می کنید. در حالی که این برنامه‌ها روی رایانه شما عالی کار می‌کنند، کار کردن با آن‌ها در حالی که خارج از منزل هستید می‌تواند سخت باشد. اکنون، با اپلیکیشن جدید مایکروسافت آفیس برای کاربران اندروید و آیفون، می‌توانید این برنامه‌ها را به هر کجا که می‌روید ببرید. در اینجا بهترین ویژگی های جدیدی که با برنامه Microsoft Office دریافت خواهید کرد و نحوه استفاده از آنها آورده شده است.

مایکروسافت آفیس برای آیفون و اندروید چیست؟

برنامه جدید مایکروسافت آفیس ترکیبی از ویژگی های Word، Excel و PowerPoint است. این باعث می‌شود زمانی که می‌خواهید کار را در حال حرکت انجام دهید، جابه‌جایی بین برنامه‌ها آسان شود. با Word در تلفن خود، می توانید فونت، اندازه متن را تغییر دهید و از بسیاری از گزینه های قالب بندی دیگر به راحتی استفاده کنید. و با اکسل می توانید فرمول ها را ایجاد کرده و سلول ها را قالب بندی کنید. پاورپوینت همچنین به شما این امکان را می دهد که به سرعت اسلاید ایجاد کنید و از تصاویر گوشی خود استفاده کنید.

این برنامه برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌هایی که بر روی چهار نسخه اصلی اندروید یا iOS 12.0 و جدیدتر اجرا می‌شوند در دسترس است. هم اکنون می توانید این برنامه را به صورت رایگان از فروشگاه گوگل پلی و اپ استور اپل دانلود کنید.

 

بهترین ویژگی های جدید برنامه Microsoft Office

برای لذت بردن از بسیاری از ویژگی های جدید، نیازی به پیوند دادن حساب Office 365 خود به برنامه ندارید. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید با استفاده از Microsoft Office برای iPhone و Android انجام دهید:

فایل ها را از رایانه خود به برنامه منتقل کنید و بالعکس
 اکنون می‌توانید از برنامه مایکروسافت آفیس برای ارسال و دریافت فایل‌های Word، Excel و PowerPoint به همراه سایر فایل‌های زیر 10 مگابایت در گوشی خود استفاده کنید.

برای فعال کردن این ویژگی، برنامه مایکروسافت آفیس را باز کنید و روی Actions در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید. سپس روی Transfer Files ضربه بزنید و انتخاب کنید که آیا می خواهید فایل ها را ارسال یا دریافت کنید. در هر صورت، باید در رایانه به آدرس transfer.office.com بروید و از تلفن خود برای اسکن یک کد QR استفاده کنید. سپس مطمئن شوید که Pair را در هر دو دستگاه انتخاب کنید.

اسناد PDF را با انگشت خود امضا کنید
اگر تا به حال یک پیوست PDF بر روی تلفن خود دریافت کرده اید، اما نمی توانید آن را امضا کنید تا زمانی که به رایانه بازگردید، این ویژگی می تواند در زمان شما صرفه جویی کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی Actions در پایین صفحه ضربه بزنید و Sign a PDF را انتخاب کنید. سپس یک فایل را از تلفن خود انتخاب کنید و روی جایی که می خواهید امضا اضافه کنید ضربه بزنید. در نهایت، یک امضای جدید ایجاد کنید یا از یک امضای ذخیره شده استفاده کنید و اندازه آن را تغییر دهید یا به جایی که می خواهید منتقل کنید.

یک عکس از متن را به یک سند Word تبدیل کنید
برنامه جدید مایکروسافت آفیس گرفتن عکس از متن و تبدیل آن به سند Word را آسان می کند که می توانید آن را در تلفن خود ویرایش کنید.

برای انجام این کار، روی علامت مثبت در پایین پنجره خود ضربه بزنید و Documents را انتخاب کنید. سپس روی Scan text ضربه بزنید و از تلفن خود برای گرفتن عکس از متن استفاده کنید. سپس از دایره های اطراف کادر برای تغییر اندازه تصویر در اطراف متنی که می خواهید بگیرید استفاده کنید. در نهایت، می توانید متن را کپی کرده و در یک سند Word جایگذاری کنید یا آن را با افراد و برنامه های دیگر به اشتراک بگذارید.

عکس یک نمودار را اسکن کنید تا آن را به یک صفحه گسترده قابل ویرایش اکسل تبدیل کنید
در حالی که این ویژگی کمی باگ است، اگر یک عکس خوب بگیرید، می توانید هر جدول یا نموداری را که در زندگی واقعی پیدا می کنید به صفحه گسترده اکسل تبدیل کنید. سپس می‌توانید داده‌های هر سلول را ویرایش کنید، فرمول‌ها را ایجاد کنید و موارد دیگر.

برای استفاده از این ویژگی، روی علامت مثبت در پایین پنجره خود ضربه بزنید و Documents را انتخاب کنید. سپس روی Scan table ضربه بزنید و از تلفن خود برای گرفتن عکس از یک جدول استفاده کنید. سپس اندازه کادر اطراف میز را تغییر دهید تا داده های مورد نظر شما را ثبت کنید. در نهایت، داده ها را تأیید کنید تا بتوانید آن را در تلفن خود باز کنید یا به رایانه خود ارسال کنید.

ویژگی های آینده

اگر ویژگی‌های بالا برای متقاعد کردن شما برای دانلود این برنامه با رتبه‌بندی بالا کافی نیست، شاید برنامه‌های آینده این کار را انجام دهند. در ماه های آینده، برنامه آفیس به شما امکان می دهد کارهای زیر را انجام دهید:

  • یک سند Word را با قالب بندی و نشانه گذاری مناسب دیکته کنید.
  • مشاهده و ویرایش داده های Excel به راحتی با استفاده از Excel Cards View.
  • PowerPoint Designer به شما این امکان را می دهد که یک طرح کلی ساده را به اسلاید تبدیل کنید که با سبک و قالب بندی صحیح کامل شده است


قیمت اپلیکیشن مایکروسافت آفیس

می توانید اپلیکیشن مایکروسافت آفیس را به صورت رایگان دانلود کنید. حتی لازم نیست برای استفاده از ویژگی های اولیه وارد حساب مایکروسافت خود شوید. با این حال، اگر می‌خواهید به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید و آن‌ها را در فضای ابری ذخیره کنید، می‌خواهید برنامه را به حساب مایکروسافت خود متصل کنید.

اگر برنامه را به حساب Office 365 خود پیوند دهید، می توانید قفل ویژگی های برتر را باز کنید. اگر حساب Office 365 راه‌اندازی نکرده‌اید، می‌توانید از طریق برنامه برای آن ثبت‌نام کنید. می توانید Office 365 Personal را برای یک کامپیوتر با 6.99 دلار ماهانه دریافت کنید، یا می توانید Office 365 Home را برای حداکثر پنج رایانه با قیمت 9.99 دلار در ماه دریافت کنید. هر یک از این اشتراک ها همچنین به شما امکان می دهد از برنامه جدید در هر تعداد تبلت و گوشی هوشمند که می خواهید استفاده کنید.

مطالب مشابه

چگونه مایکروسافت آفیس را به صورت رایگان دریافت کنیم؟
چگونه مایکروسافت آفیس را به صورت رایگان دریافت کنیم؟
Alternate Text Nazila77
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 4 دقیقه
چگونه زودتر به خواب برویم؟
چگونه زودتر به خواب برویم؟
Alternate Text Nazila77
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 5 دقیقه
چگونه به کسی که در فکر خودکشی است کمک کنیم؟
چگونه به کسی که در فکر خودکشی است کمک کنیم؟
Alternate Text Nazila77
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 4 دقیقه
تمرین های فکری برای بهبود سلامت روان
تمرین های فکری برای بهبود سلامت روان
Alternate Text Nazila77
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 5 دقیقه