بهترین درام های چینی

2022-02-16T14:39:00Z موضوع فیلم سریال مستند زمان مطالعه 5 دقیقهدرجه کیفی A

بهترین درام های چینی

درام های چینی تاثیر قابل توجهی در صنعت سرگرمی تلویزیونی گذاشته اند. ژانرهای مختلفی از درام چینی موجود است، مانند داستان های تاریخی، دوره ای رام کام، سیاسی، درام خانوادگی و غیره. چندین مورد از این مجموعه‌ها، ژانر را با هم ترکیب می‌کنند، روایتی بسیار ظریف و قانع‌کننده را به ارمغان می‌آورند. در این مطلب لیستی از بهترین سریال های چینی معرفی شده اند.

1. Ashes of Loveخاکستر عشق

Ashes of Love متعلق به ژانر درام رمانتیک، یکی از بهترین درام ها است. داستان حول محور Jin mi می چرخد. او دختر الهه گل است. مادر پس از به دنیا آوردن دختر شیرخوار می میرد. این اقتباس از رمان شیرین، فراست شبیه خاکستر نوشته دیان شیان است. یانگ زی جین می را به تصویر می کشد. جین می به سمت پسر امپراتور بهشتی، ژوفنگ، که شخصیت او را دنگ لون بازی می‌کند، کشیده می‌شود. در حالی که آنها یک سرنوشت مشترک دارند. داستان عاشقانه شدید خاکستر عشق شما را کاملا درگیر خواهد کرد.

2. The Love Equationsمعادلات عشق

The Love Equations یک سریال درام عاشقانه شایان ستایش است. این داستان ژو شیائو را دنبال می کند که در یک دانشگاه تحصیل می کند و به شدت تحت تأثیر رمان های پلیسی قرار می گیرد. او بیشتر وقت خود را صرف مطالعه می کند. با این حال، ژائو فانژو فردی نیست که به راحتی عاشق شود. او از این احساسات جدا شده است، اما ژو شیائو همه چیز را برای او تغییر می دهد. آنها عاشق می شوند و تبدیل به یک زوج دوست داشتنی می شوند. اما، همانطور که انتظار می رود، هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست.

آیا داستان عشق آنها به پایان رسیده است یا چیزهای بیشتری در انتظار آن است؟ سریال را تماشا کنید تا دریابید که آنها چگونه به حرفه، اهداف و عشق خود دست می یابند.

3. Accidentally in Love عاشق تصادفی

یکی دیگر از لیست گسترده درام های چینی رام کام، تصادفا در عشق، یک درام زیبا و در عین حال فوق العاده است. این یک رام کام موزیکال است که پیش فرض نفرت را دنبال می کند که به یک داستان عاشقانه تبدیل شده است. پیش فرض در استان یونچنگ، شانشی آشکار می شود. چن چینگ چینگ، قهرمان زن، به سختی از ازدواج ناخواسته فرار می کند و از مادربزرگش که قدرتمند و ثروتمند است فراری است. او تحت پوشش های مختلف هویت خود را پنهان می کند. سیتو فنگ، بازیگر نقش اول مرد، یک ستاره موسیقی درجه یک است و رابطه خوبی با پدرش ندارد.

4.Nirvana in Fire نیروانا در آتش

یکی دیگر از افزوده‌های عالی به درام‌های چینی Wuxia، سریال سیاسی تاریخی نیروانا در آتش، یک سریال فوق‌العاده است. بر اساس لانگ یا بنگ های یان ساخته شده است. این سریال نقش اصلی مرد، لین شو را دنبال می کند که هویت خود را تغییر داده است تا از کسانی که به خانواده اش ظلم کرده اند انتقام بگیرد. او با نام Mei Changsu وارد پایتخت لیانگ می شود. این سریال درام هم موفقیتی انتقادی و هم تجاری دارد، زیرا جنگی را که بین دو پایتخت متخاصم در می گیرد را به تصویر می کشد.

اگر اهل داستان های سیاسی تاریخی هستید این سریال را از دست ندهید.

5.Go Ahead برو جلو

برو جلو یک سریال دل انگیز و متعلق به ژانر درام خانوادگی است. این داستان حول محور سه کودک می چرخد که از نظر خونی نسبتی با هم ندارند. با این حال، آنها تبدیل به یک خانواده برای یکدیگر می شوند. موضوع خانوادگی در سراسر مجموعه اجرا می شود. در فراز و نشیب های زندگی، آنها به حمایت از یکدیگر ادامه می دهند. پیش فرض از دوران کودکی آنها تا بزرگسالی کنونی آنها می گذرد. گاه و بی گاه با وقوع زندگی، رابطه شخصیت اصلی را تیره می کند. اما استحکام پیوند آنها به اندازه کافی قوی است که بر اینها غلبه کند.

پیوندهای شفابخش خانوادگی بین این شخصیت‌ها را در یکی از محبوب‌ترین و محبوب‌ترین فهرست درام‌ها تماشا کنید.

6.One and Only تک و تنها

یک درام رام-کام دوره چین، یک و تنها، اقتباسی از رمان مو بائو فی بائو است. داستان عشق ژو شنگ چن و کوی شی یی را در یک محیط تاریخی به تصویر می کشد. داستان عشق آنها در دوراهی های مختلف گرفتار می شود و رسیدن به عشق را برای آنها دشوار می کند. به عنوان شاهزاده نان چن، شنگ چن بر ایالت غربی حکومت می کند. با این حال، او بیشتر به عنوان یک ژنرال در مرز نبرد می کند. او نمی خواهد خود را تهدیدی برای تاج و تخت نشان دهد و متعهد می شود که هرگز ازدواج نکند. شی یی متعلق به قبیله کوی و خواهرزاده کوی گوانگ است.

از آنجایی که سرنوشت باعث می شود آنها در مسیر یکدیگر قرار بگیرند، آیا آنها به هم می رسند؟ و اگر چنین است، آیا جنگ سیاسی-اجتماعی قدرت معضلاتی را ایجاد خواهد کرد که آنها را از هم جدا خواهد کرد؟ One and Only را تماشا کنید تا متوجه شوید.

7.Legend of Nine Tails Fox

Legend of Nine Tails Fox متعلق به ژانر رمانتیک-تخیلی تاریخی است. پس از میوه می، میوه شگفت‌انگیز با قدرت‌های خارق‌العاده دزدیده می‌شود، قبیله روباه که نسل‌ها از آن محافظت می‌کرده‌اند، به جنون کشیده می‌شوند. قبیله روباه برای بازگرداندن میوه سفری را انجام می دهند که زندگی آنها را با انسان ها درگیر می کند. برای آوردن میوه می به خانه، آنها خود را در تقابل با نیروهای منفی مختلف می یابند.

به نظر می رسد زمین و بهشت هر دو علیه قبیله روح روباه از یافتن میوه می توطئه می کنند؟ آیا آنها می توانند ماموریت خود را انجام دهند؟

8.My Huckleberry Friends

My Huckleberry Friends یک درام عاشقانه است که در ژانر دوران بلوغ قرار می گیرد. این داستان رمان با یو چانگ آن، در زمان های قدیم را اقتباس می کند. این نمایش درباره یک اعجوبه ریاضی، یو ژو ژو است. او برای دنبال کردن علاقه اش به هنرهای لیبرال، با خانواده و معلمانش مبارزه می کند. او انتظارات آنها را نادیده می گیرد و تصمیم می گیرد به دنبال چیزی که واقعاً دوست دارد برود. یو ژو برای دوستش، لین یانگ، ارزش زیادی قائل است. اما به دلیل یک سری شایعات، آنها از هم جدا می شوند.

تماشا کنید که چگونه سریال My Huckleberry Friends داستانی دلچسب از دوستی و اشتیاق را به نمایش می گذارد.

درام های فوق ابهترین درام های چینی برای تماشا هستند. بسیاری از آنها در نتفلیکس در دسترس هستند که رتبه بندی بالایی دارد. آهمچنین بسیار طولانی و خسته کننده نیستند، زمان کارآمدی و مهیجی دارند و سرگرمی را فراهم می کنند. این درام ها با انتخاب های زیاد اعتیاد آور هستند هم چنین دانش زیادی در مورد سبک زندگی و فرهنگ چینی ارائه می دهند.


مطالب مشابه

بررسی فیلم خانه عمیق(the deep house)
بررسی فیلم خانه عمیق(the deep house)
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 4 دقیقه
بررسی فیلم بره (lamb)
بررسی فیلم بره (lamb)
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 3 دقیقه
بررسی فیلم دسته دختران
بررسی فیلم دسته دختران
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 3 دقیقه
نگاهی به فیلم matrix 4
نگاهی به فیلم matrix 4
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 2 دقیقه