هر آنچه در مورد فیلم Mortal Kombat 2 می دانیم!

2022-02-27T08:43:00Z موضوع فیلم سریال مستند زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

هر آنچه در مورد فیلم Mortal Kombat 2 می دانیم!

مورتال کامبت در اصل یک سری بازی ویدئویی است که اولین بار توسط Midway Games در اواخر 1992 عرضه شد و از آن زمان یکی از محبوب ترین فرانچایزهای ژانر فایتینگ است که طرفداران زیادی دست و پا کرده است. در سال 1995 بود که اولین فیلم اقتباسی از این سری با عنوان Mortal Kombat عرضه شد و با توجه به موفقیت آن، شاهد نسخه دومی برای این فیلم بودیم که Mortal Kombat: Annihilation نام داشت و در سال 1997 به روی پرده های سینما به نمایش گذاشته شد. اما برخلاف فیلم اول و موفقیت آن، نسخه دوم فیلم اصلا خوب نبود و این باعث شد تصمیم بر این شود که ادامه این فیلم ها ساخته نشود.

سپس در سال 2021 بود که این سری فیلم ریبوت شد و موفقیت عظیمی هم پیدا کرد، به طوری که سازندگان خیلی زود چراغ سبز برای ساخت ادامه آن را هم دریافت کردند و این شروع نقطه فیلم مورتال کامبت 2 است. توجه کنید که ممکن است مطلب زیر بخشی از داستان فیلم اول را اسپویل کند، پس اگر آن را ندیده اید و قصد تماشا دارید ادامه مطلب را نخوانید!

 

بازیگران و کاراکترها، کدامیک برای نسخه دوم تایید شده اند؟

یکی از کاراکترهای تایید شده برای این فیلم شخصیت نوب سایبوت است که قرار است توسط جو تَسلیم، بازیگر نقش ساب - زیرو در فیلم اول، اجرا شود. برای کسانی که با داستان این سری آشنایی ندارد، لازم به ذکر است که ساب زیرو بعد از شکست خوردن از اسکورپیون، به یک سایه کشنده تبدیل می شود که همان شخصیت نوب سایبوت است که در واقع خلاصه ای از بدی در دنیای مورتال کامبت است! هرچند تبدیل شدن از یک نینجا به یک سایه شیطانی خود می تواند صحنه های بی نظیری رقم بزند و به مانند فیلم اول انتظار سکانس های هیجانی داشته باشیم. در حالی که شخصیت محبوب جانی کِیج در نسخه اول فیلم حضور نداشت، حال شاهد حضور او در ادامه این فیلم هستیم. همچنین کول یانگ، زاده اسکورپیون که در فیلم اول به نمایش درآمد هم احتمالا در فیلم حضور خواهد داشت که احتمالا توسط لوییس تَن اجرا می شود. از دیگر کاراکترهای تایید شده برای این فیلم می توان به جکسون بریگز ( جَکس ) که توسط مِکاد بروکز بازی شده، سونیا بلید که بازیگرش جسیکا مک نیمی است و شنگ سونگ که توسط چین هان ایفای نقش می شود اشاره کرد.

کدام کاراکترها ممکن است در فیلم دوم حضور یابند؟

در انتهای فیلم دوم به این اشاره شد که شاید شاهد حضور کیتانا باشیم. دیگر کاراکترهایی که طرفداران دوست دارند آنها را ببینند نایت ولف، شیوا، کوتال کان و شیناک هستند. در فیلم اول بهترین موقعیت برای حضور شیوا در فیلم به وجود آمد چون کول گورو را در آن فیلم کُشت! هرچند نیازی به حضور شیناک در فیلم نیست چون شنگ سونگ نقش آنتاگونیست اصلی را اجرا خواهد کرد. شاید یکی از بهترین انتخاب ها برای کاراکتر جانی کیج، رایان رینولدز باشد. چون هم از نظر فیزیکی شبیه جانی کیج است و هم از نظر شخصیت درونی مثل کمدی های به موقع او خیلی بهم می آیند! اما با توجه به تقویم پر رینولدز شاید این انتخاب بعید به نظر برسد. نامی که حول و حوش جانی کیج به گوش می آید چارلی هانام از سری Sons of Anarchy است.

یک انتخاب خوب دیگر می تواند حضور دواین جانسون یا همان راک برای ایفای نقش کوتال کان باشد هرچند او هم تقویم شلوغی دارد. اما چرا فیلم نمی تواند منتظر این کاراکتر ها باشد؟ چون فیلم همین حالا در مرحله پیش ساخت قرار دارد و یعنی تنها چند اصلاح کوچک در فیلم نامه صورت گرفته و کار ساخت به زودی آغاز خواهد شد. همچنین سیندل هم می تواند در فیلم حضور داشته باشد. سیندل ملکه اِدِنیا بود که شاو کان همسرش جَرِد را کشت و او را مجبور به ازدواج با خودش کرد. در فیلم اول شاهد بخش تورنمت نبودیم و حال ممکن است برای انتقام مرگ میلنیا، شنگ سونگ سیندل را استخدام کند تا انتقام مرگ دخترش را بگیرد. شاید کثرین زِتا جونز برای ایفای نقش سیندل مناسب باشد.

چه انتظاری از داستان فیلم داشته باشیم؟

داستان این فیلم توسط جرمی اسلیتر نوشته خواهد شد که اکنون در حال نوشتن داستان Moon Knight نیز می باشد. اسلیتر در مورد داستان گفته است که "چیزی خونین تر و بزرگ تر و بهتر می سازیم که مغز طرفداران را منفجر خواهد کرد!". هرچند چیز مشخص دیگری در مورد داستان فیلم در دسترس نیست و باید منتظر ماند.

تاریخ انتشار حدودی فیلم چه تاریخی است؟

تاریخی برای نمایش این فیلم اعلام نشده است، اما می توان حدس زد این فیلم اواخر سال 2023 یا سال 2024 پخش شود پس فعلا باید مدت زیادی منتظر آن بمانیم!

مطالب مشابه

بهترین درام های چینی
بهترین درام های چینی
Alternate Text Nazila77
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 5 دقیقه
بررسی فیلم خانه عمیق(the deep house)
بررسی فیلم خانه عمیق(the deep house)
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 4 دقیقه
بررسی فیلم بره (lamb)
بررسی فیلم بره (lamb)
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 3 دقیقه
بررسی فیلم دسته دختران
بررسی فیلم دسته دختران
Alternate Text yasharteki
موضوع فیلم سریال مستند|زمان مطالعه 3 دقیقه