نحوه حذف کردن اکانت اینستاگرام

2021-12-27T19:38:00Z موضوع علم دانش تکنولوژی زمان مطالعه 3 دقیقهدرجه کیفی A

نحوه حذف کردن اکانت اینستاگرام

اگر تصمیم به حذف اینستاگرام کرده اید، حال به هر دلیلی مثل دوری از اینستاگرام یا مشکلات خانوادگی. اما انجام این کار آنقدرها هم سریع و آسان نیست و باید بدانید که برای انجام این کار نمیتوانید از خود اپ اینستاگرام استفاده کنید و باید به حالت وب بروید.

اما نگران نشوید، به جلو بروید و با این راهنمای قدم به قدم همراه باشید تا اکانت خود را حذف کنید. این روش را باید در مرورگر خود حال یا با موبایل یا کامپیوتر انجام دهید.

حذف کامل اکانت اینستاگرام

  • ابتدا به صفحه مخصوص حذف اکانت اینستاگرام بروید. بعد از وارد شدن به این صفحه، اگر که اکانت شما روی مرورگرتان ذخیره شده باشد، بطور خودکار وارد اکانت خود میشوید. اما اگر این اتفاق نیفتاد، بایستی که وارد اکانت خود شوید.
  • شما به یک صفحه با لوگوی قدیمی اینستاگرام و یک منوی کشویی وارد میشوید و از شما سوال میکند که چرا می‌خواهید حساب خود را حذف کنید. بسته به این که کدام گزینه را انتخاب می‌کنید، ممکن است لینک‌های مختلفی را برای گرفتن کمک از مرکز کمک اینستاگرام به شما نشان داده شود که به شما کمک کنند تا مشکل اکانت شما رفع شود در غیر اینصورت پیامی میدهد که آیا از حذف کانت اینستاگرام خود مطمئنید یا نه.
  • هر کدام را که انتخاب کنید، یک صفحه جدید باز میشود که از شما می‌خواهد گذرواژه خود را دوباره وارد کنید. بعد از این که این کار را انجام می‌دهید، بر روی دکمه "حذف (نام حساب تان)" کلیک کنید و تایید کنید که از این کار مطمئن هستید.

همانطور که اینستاگرام چندین بار در صفحه حذف توضیح می‌دهد، اطلاعات و اکانت شما فورا پاک نخواهند شد و سیستم متا آن ها را به مدت ۳۰ روز حفظ خواهد کرد. اما پروفایل شما و پست‌های شما پنهان خواهند بود.

اگر با اینستاگرام به طور کامل قهر کرده اید، فراموش نکنید که نرم افزار را نیز از گوشیتان حذف کنید. انجام این کار برای شما کمی فضا را ذخیره خواهد کرد و همچنین شما را از وسوسه شدن و ساخت دوباره اکانت، دور نگه میدارد.

مخفی سازی اکانت اینستاگرام

اگر می‌خواهید حساب خود را از دید عموم حذف کنید، اما نمی‌خواهید کل اکانت و عکس‌ها و پیغام‌هایتان را برای همیشه حذف کنید، می‌توانید به جای آن حساب خود را به حالت تعلیق درآورید.

دوباره، متا شما را مجبور میکند که از نسخه وب اینستاگرام به جای برنامه استفاده کنید، اما حداقل نیازی نیست که به یک صفحه جدا بروید و میتوانید از همان حالت وب اینستاگرام استفاده کنید.

  • وارد اکانت خود شوید. بر روی عکس پروفایل خود کلیک کنید و وارد بخش Profile شوید.
  • در صفحه جدیدی که باز میشود به بخش Edit Profile و Temporarily disable my account در پایین صفحه جدید بروید. مانند حذف کردن حساب خود، باید دلیل تعلیق حساب خود را انتخاب کرده و گذرواژه خود را وارد کنید.

برای این که حساب کاربری تان را مجددا فعال کنید، به سادگی با استفاده از برنامه یا وب سایت وارد اکانت خود شوید. شما فقط هفته‌ای یک‌بار می‌توانید حساب خود را مخفی کنید. بنابراین اگر شما به طور تصادفی وارد پروفایل خود شوید، اکانت شما از حالت مخفی در نمی‌آید و یا حداقل برای مدت کوتاهی قابل‌مشاهده خواهد بود.

مطالب مشابه

چرا افراد مسن ازموسیقی جدید بیزارند ؟
چرا افراد مسن ازموسیقی جدید بیزارند ؟
Alternate Text m_maghzi
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 3 دقیقه
چگونه جاده های ساخت بشر دنیای حیوانات وحشی را از هم جدا کرد ؟
چگونه جاده های ساخت بشر دنیای حیوانات وحشی را از هم جدا کرد ؟
Alternate Text m_maghzi
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 4 دقیقه
ارائه اولین SSD PCIe 5.0 سامسونگ با سرعت خیره کننده
ارائه اولین SSD PCIe 5.0 سامسونگ با سرعت خیره کننده
Alternate Text دلارام
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 1 دقیقه
اثرات تورم برروی طبقات مختلف
اثرات تورم برروی طبقات مختلف
Alternate Text دلارام
موضوع علم دانش تکنولوژی|زمان مطالعه 3 دقیقه