چگونه کسب و کار را بیاموزیم؟

2022-10-16T08:05:00Z موضوع تجارت کسب و کار استارتاپ زمان مطالعه 4 دقیقهدرجه کیفی A

چگونه کسب و کار را بیاموزیم؟

دانش قدرت است - به ویژه در تجارت. فعالیت های اقتصادی را هدایت می کند، شرکت ها را قادر می سازد تا محصولات و خدمات را به طور موثر بفروشند و به افراد کمک می کند تا تصمیم گیری خود را بهبود بخشند. مزایای یادگیری کسب و کار بی پایان است، اما بسیاری نمی دانند هنگام تلاش برای کسب دانش در این زمینه از کجا شروع کنند.

اگر می‌خواهید مهارت‌های کسب‌وکار خود را بیاموزید یا تقویت کنید، اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، در اینجا پنج روش وجود دارد که باید برای یادگیری در مورد تجارت در نظر بگیرید.

5 روش برای یادگیری کسب و کار


1. دنبال مدرک

پیگیری آموزش پیشرفته یکی از رایج ترین راه ها برای افزایش دانش کسب و کار شما است. برای اکثر افراد، این به معنای کسب مدرک لیسانس در زمینه هایی مانند تجارت، امور مالی یا حسابداری است. طبق سرشماری ایالات متحده، تقریباً 40 درصد از آمریکایی‌های 25 ساله و بالاتر در حال حاضر دارای مدرک لیسانس چهار ساله هستند.

اگر به دنبال آموزش تخصصی تری برای کسب و کار هستید، ممکن است مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) را در نظر بگیرید. شما می توانید مهارت هایی مانند ارتباطات، رهبری و حل مسئله را تا مهارت های بسیار تخصصی از جمله حسابداری، امور مالی، استراتژی، کارآفرینی و بازاریابی توسعه دهید. شاید با ارزش ترین جنبه این مدرک، شبکه حرفه ای قوی، دسترسی به فرصت های شغلی و حقوق بالقوه بیشتر باشد.

کسب مدرک MBA یک تعهد زمانی و مالی است. یک MBA تمام وقت معمولاً یک تا دو سال طول می کشد، در حالی که یک MBA پاره وقت می تواند تا چهار سال طول بکشد. با هزینه متوسط ​​66300 دلار، مهم است که بودجه و ROI مدرک خود را بر اساس شغل مورد نظر خود پس از فارغ التحصیلی در نظر بگیرید.

هزاران نفر از متخصصان کسب و کار سالانه در برنامه های MBA ثبت نام می کنند تا دانش تجاری خود را افزایش دهند و یاد بگیرند که چگونه در صنعت خود تغییر ایجاد کنند یا به یک صنعت جدید تبدیل شوند. بسیاری نیز از برنامه های آموزشی کارفرمایی که هزینه برخی یا تمام شهریه MBA آنها را پرداخت می کند، استفاده می کنند.

 

2. الهام بگیرید

اگر یک کلاس درس محیط مناسبی به نظر نمی رسد، یادگیری از رهبران فعلی کسب و کار را در نظر بگیرید. برخی از موفق‌ترین شرکت‌های امروزی با چالش‌ها و موانع مشابهی روبرو هستند. به‌روز ماندن در اخبار کسب‌وکار می‌تواند به شما در درک بهتر نحوه مبارزه با این چالش‌ها و پیشرو راه‌های جدید برای کار، ارتباط و رهبری در اقتصاد جهانی امروز کمک کند.

بسیاری از رهبران مشتاق کسب و کار به رسانه های اضافی مانند پادکست روی می آورند. طبق گزارش مصرف کننده پادکست، تقریباً 75 درصد از شنوندگان پادکست برای یادگیری چیزهای جدید هماهنگ می شوند. در نتیجه، چندین رهبر صنعت، اساتید کالج و متفکران مبتکر در حال ایجاد محتوای پادکست برای آموزش حرفه ای های تجارت امروزی هستند.

3. کسب تجربه در صنعت

هر حرفه ای در کسب و کار رویکردی آکادمیک برای یادگیری ندارد. بسیاری در آموزش و توسعه مهارت های تجاری از طریق تجربه دنیای واقعی ارزش پیدا می کنند. چندین شرکت برنامه‌های آموزشی گسترده‌ای را برای کارکنان جدید ارائه می‌دهند که دانش خاص صنعت را لمس می‌کنند.

اما، لازم است فعال باشید: طبق گزارش انجمن مدیریت منابع انسانی، کارفرمایان بیشتر به جای ارتقاء مهارت فعلی، کارمندان جدید یا تازه ارتقا یافته را آموزش می‌دهند. در نتیجه، 59 درصد از کارکنان بر سرمایه گذاری در ارتقای مهارت خود تمرکز می کنند. حرفه ای ها می توانند فرصت های مختلفی را در محل کار جستجو کنند، مانند داوطلب شدن برای کار در پروژه های بین بخشی برای ملاقات با همکاران با مجموعه مهارت های مورد نظر یا جذب دانش از دیدگاه های مختلف تجاری.

 

4. با دیگران همکاری کنید

علیرغم تغییر ناگهانی به کارهای ترکیبی و از راه دور به دلیل همه‌گیری COVID-19، شرکت‌ها همچنان بر همکاری تمرکز می‌کنند. تعداد قابل توجهی از ابزارهای مشارکتی در محل کار، مانند پلتفرم های پیام رسانی داخلی، ایمیل، و کنفرانس های ویدئویی، به چیزی که نویسنده راب کراس آن را "بیش از حد همکاری" می نامد، کمک کرده است.

همکاری برای موفقیت کسب و کار ضروری است. 

کراس در مصاحبه‌ای با انتشارات جهانی مک‌کینزی استدلال می‌کند که «افراد موفق‌تر تمایل دارند حدود 20 تا 25 درصد زمان بیشتری را برای بررسی احتمالات با دیگران صرف کنند، و می‌گویند: «چگونه می‌توانیم با هم کار کنیم، از عملکردهای مختلف، قابلیت‌های مختلف، و جغرافیای متفاوت؟» این روابط مشارکتی جنبه های جدیدی از دانش کسب و کار را باز می کند و نتایج حرفه ای مثبتی را ایجاد می کند.

 

5. در یک دوره آنلاین یا برنامه گواهی ثبت نام کنید

اگر به دنبال روشی ساختاریافته تر برای یادگیری کسب و کار هستید، یک دوره آنلاین یا برنامه گواهی می تواند بهترین گزینه باشد. دوره های کسب و کار آنلاین به طور فزاینده ای رایج می شوند زیرا موسسات به یادگیری از راه دور و ترکیبی برای کسانی که خواهان انعطاف پذیری بیشتری هستند، متداول می شوند.

دوره‌های آنلاین می‌تواند به اندازه آموزش حضوری سخت‌گیرانه باشد. به عنوان مثال، برنامه های گواهینامه مدرسه کسب و کار آنلاین هاروارد توسط اساتید مشهور مدرسه بازرگانی هاروارد در قالبی انعطاف پذیر تدریس می شود که به افراد امکان می دهد با سرعت خود یاد بگیرند.


لازم نیست پیشرفت حرفه ای دلهره آور باشد. چندین روش برای کمک به یادگیری کسب و کار و اعمال اصول آن در دسترس است. ثبت نام در دوره کسب و کار آنلاین بهترین راه برای افزایش دانش کسب و کار شما با یادگیری از رهبران صنعت، همکاری با یک شبکه جهانی از متخصصان و حل برخی از چالش برانگیزترین موانع پیش روی سازمان ها است.

مطالب مشابه

5 عنصری که هسته یک استارت آپ قوی را شکل می دهد
5 عنصری که هسته یک استارت آپ قوی را شکل می دهد
Alternate Text Nazila77
موضوع تجارت کسب و کار استارتاپ|زمان مطالعه 4 دقیقه
افزایش خارق العاده کسب درآمد آنلاین
افزایش خارق العاده کسب درآمد آنلاین
Alternate Text Nazila77
موضوع تجارت کسب و کار استارتاپ|زمان مطالعه 4 دقیقه
چگونه رهبری کنیم: سبک ها و چارچوب رهبری
چگونه رهبری کنیم: سبک ها و چارچوب رهبری
Alternate Text Nazila77
موضوع تجارت کسب و کار استارتاپ|زمان مطالعه 5 دقیقه
استراتژی های مدیریت مشتری برای کسب و کار
استراتژی های مدیریت مشتری برای کسب و کار
Alternate Text Nazila77
موضوع تجارت کسب و کار استارتاپ|زمان مطالعه 5 دقیقه